Skocz do zawartości

Który przepływomierz do mojgo auta


Gabriel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do mojego samochodu będzie przepływomierz:

0 280 217 502

czy

13621747155

 

E34 525i 24V M50 VANOS data i rejestracja za granicą 1993-08-05

 

VIN WBAHD61020GJ70776

 

Ja mam zamontowany ten ...502, ale nie wykluczone, że poprzedni właściciel coś zamieszał(miał zwyklą instalację gazową więc coś mu mogło strzelać) bo według "realoem" lub "bmwfans" wychodzi , że to ten drugi powinien być czyli ...155.

 

Który będzie dobry do mojego auta?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim :wink: .

Jeśli jest gdzieś odp na moje pyt, to przepraszam że nie zauważyłem, ale nie mogłem nic na ten temat znaleść.

Ja mam następujący problem z przepływomierzem, mianowicie kupiłem e34 525i touring z odpiętym przepływomierzem bo gaz mu "krzywde zrobił", jeździła tylko na gazie wcześniej pewnie ze względu na przepływke.W tej chwili chciał bym jeździć tylko na benzynie i też nie wiem jaki powinien być u mnie przepływomierz...

To mój VIN: WBAHJ51000GB79093.

Ciężko jest mi określić nr przepływomierza ponieważ auto mam w pl a sam jestem w UK.

Kupiłem tutaj na szrocie przepływomierz wraz z filtrem powietrza z e34 520i, prawa kierownica z tym że firmy SIEMENS 5WK9 007 1 730 033(tak jest na nim napisane-to chyba oznaczenie?).

Facet(polak) mi powiedział że jeśli mój silnik to m50 to ta przeplywka tez powinna pasowac bo to tez od m50 z tym ze 520i a nie 525i, to wziołem...

Więc powiedzcie czy to prawda czy nie?

Będzie na tym jeździła czy na nic mi sie on nie przyda?

Sprawdziłem na BMW realoem i też jest on od m50.

Wiem że pomyślicie że głupio wogóle zrobiłem kupując od 520i a nie 525i, ale kupiłem go w dobrej cenie...

Proszę o pomoc do puki tu jestem i moge coś z tym zrobić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej sie nie nada

 

wejdz sobie na strone www.bmwfans.info i tam popatrz, przeplywomierz z 525 nie wystepuje w 520 tak wiec, raczej szukaj od tego dokladnie silnika

 

a ten wrzuc na allegro, jak kupiles w dobrej cenie to jeszcze zarobisz :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no szkoda.Czyli rozumiem że od 325i będzie pasował, tak?

Może taką też mi się uda tu wychaczyć do wyjazdu, a tą przepływke sprzedam w takim razie.A chociaż filtr powietrza będzie pasował do mojego silnika z tej 520i?

Ten ze szrotu mówił że na schematach wszystko tak samo wygląda(filtr,przepływ) i reszta gratów, czyli powinno pasować, a tu jednak nie...

Tak z ciekawości spytam, co by się stało gdyby ten się włożyło do mojej bmw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego samochodu jest stosowany orgianł BMW:

13 62 1 722 489

13 62 1 730 074

13627527518

Zamiennik tej przepływki to Bosch

0 280 213 011

 

A stosowana jest wyłacznie w silnikach M50B25, czyli m.in w 325, ale jaki jest sens kupowania starej zuzytej elektroniki? Przeciez taką juz masz...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego samochodu jest stosowany orgianł BMW:

13 62 1 722 489

13 62 1 730 074

13627527518

Zamiennik tej przepływki to Bosch

0 280 213 011

 

A stosowana jest wyłacznie w silnikach M50B25, czyli m.in w 325, ale jaki jest sens kupowania starej zuzytej elektroniki? Przeciez taką juz masz...

 

Dziękuje bardzo za te parametry!Teraz takiego poszukam.

Może z punktu widzenia Twojego nie jest to sens bo stare i wogóle, ale na takim szrocie w UK kupujesz go juz po przeliczeniu na polską walutę za 50zł.Także nawet jak mi ten nie przypasował moge go bez problemu w polsce sprzedać na allegro.I jak znajde ten o którym wspominasz na szrocie to też kupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego samochodu jest stosowany orgianł BMW:

13 62 1 722 489

13 62 1 730 074

13627527518

Zamiennik tej przepływki to Bosch

0 280 213 011

 

A stosowana jest wyłacznie w silnikach M50B25, czyli m.in w 325, ale jaki jest sens kupowania starej zuzytej elektroniki? Przeciez taką juz masz...

 

Dziękuje bardzo za te parametry!Teraz takiego poszukam.

Może z punktu widzenia Twojego nie jest to sens bo stare i wogóle, ale na takim szrocie w UK kupujesz go juz po przeliczeniu na polską walutę za 50zł.Także nawet jak mi ten nie przypasował moge go bez problemu w polsce sprzedać na allegro.I jak znajde ten o którym wspominasz na szrocie to też kupie :wink:

 

stare to dobre wino...myslisz ze w PL tylko szukaja uzywanych :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kup nowy....http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html.

 

lub tu...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,01,--zakupinpl--,pl-pln,18104,0.html. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego samochodu jest stosowany orgianł BMW:

13 62 1 722 489

13 62 1 730 074

13627527518

Zamiennik tej przepływki to Bosch

0 280 213 011

 

A stosowana jest wyłacznie w silnikach M50B25, czyli m.in w 325, ale jaki jest sens kupowania starej zuzytej elektroniki? Przeciez taką juz masz...

 

Dziękuje bardzo za te parametry!Teraz takiego poszukam.

Może z punktu widzenia Twojego nie jest to sens bo stare i wogóle, ale na takim szrocie w UK kupujesz go juz po przeliczeniu na polską walutę za 50zł.Także nawet jak mi ten nie przypasował moge go bez problemu w polsce sprzedać na allegro.I jak znajde ten o którym wspominasz na szrocie to też kupie :wink:

 

stare to dobre wino...myslisz ze w PL tylko szukaja uzywanych :duh:

 

ok spokojnie :wink:

 

wielkie dzięki za tą stronke z przepływkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kup nowy....http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html.

 

lub tu...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,01,--zakupinpl--,pl-pln,18104,0.html. :mrgreen:

 

Witam ponownie.

Więc tak, dzwoniłem do obydwu sklepów i w pierwszym nie mają takiego a w drugim Pan stwierdził że mam wielkiego pecha bo nowy przepływomierz ten co potrzebuje kosztuje u nich około 1500zł, także podziękowałem.

Może znacie jakieś inne sklepy gdzie mogę to znaleść?????

Czy mam zacząć szukać na allegro i po szrotach? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Chciałem odświeżyć temat o przepływomierzach.

Wprawdzie w opisie jest o e34 a ja mam e39 ale problem jest identyczny wiec nie chcę zakładać nowego tematu.

Padł mi przepływomierz i rozglądam się za "następcą" :D

Nie pisze "nowym" bo cena jest kosmiczna!!!

I chciałem w związku z tym zapytać czy warto kupić tu:

http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html

Cena zachęca ale ciekaw jestem jak się to sprawuje?

Czy może ktoś kupił takowy i wie czy warto?

Czy lepiej używany oryginał?

Czy stanowczo tylko oryginał? , aż się boję o tym myśleć :(

Mam przepływomierz siemens 5Wk9 007 nr.bmw 1730 003

A może ktoś posiada do sprzedania sprawny używany oryginał

POZDRAWIAM :D

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.