Skocz do zawartości

Jaki mam typ nastawnika??


kifiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.chcialem zapytac czy moze ktos wie jaki typ nastawnika mam w swojej pompie wtryskowej?? moje autko to e34 touring 525tds prod. 02.1994r

 

jesli potrzebne sa zdjecia pompy to jutro wstawie - no chyba ze dojdziecie po roczniku.z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam jednak dokaldnie tego dopilnowac

ja w swojej becie mailem po wymianie pompy wtryskowej zalozony nastawinik ktory po uruchomieniu auta był poprostu zły ... tzn nie byl on w złym stanie technicznym wrecz bym zegł ze dawak paliwa gramatura była ksiązkowa natomias nie był on do ustawienia ( deseczka młotk i pukanie )

pompiaze ktorzy mi to robili zekli tak ...

robilem juz setki pomp w bmw i do dzis dzien jest to dla mnie niewytlumaczalne ze nastawnik popmy jest Ok pompa jest ok a i tak nie jest to do regulacji mielsimy przypadki w ktorych po 4 nastawiniki popmpy trzeba bylo sprawdzic i zamontowac zanim pompa silnik układ go zaakceptował i autko chodzilo idealnie .....

 

tak gadali ci goscie

ja osobiscie to doswiadzcylem gdyz u mnie dopiero 2 nastawnik zaskoczył i auto jedzi idealnie :mrgreen:

 

niewiem o co chodzi z tym ale takie mielam doswiadczenia z nastawnikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawniki sa 2

rozpoznac mozna po nadmiarze

jeżeli nadmiar wychodzi z nastawnika pionowo to jest srarszy typ którego sie nie regeneruje tylko cały do wymiany typ EDC

z wyjsciem poziomym w kierunku podszybia to HDK czy jakos tak i tego mozna zregenerowac za jakies 250 zł na alegro sąludzie

a z kąt to wiem hmmm własnie szukam wyjscia bo mam problem z pąpą i już obdzwoniłem warsztaty bosza i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.