Skocz do zawartości

Jakie radio wybrać ?


Remol

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę że każdy/a z was ma świetne, najlepsze radio na świecie :) ale czy możecie podesłać zdjęcie abym mógł i ja to ocenić ? :D

 

Szukam dobrego radia, mam parę na oku. Szczególnie podobają mi się Alpiny i Pioneery. W moim E32 wykończnia są czarne i drewniane więc i radio musi być czarne. Strasznie duży wybór na rynku i kompletnie nie mogę sie zdecydować. Nie jestem jakimś strasznym melomanem więc wybór ogranicza tylko cena i marka (no name odpadaja), 400 zl to górna granica ale wolał bym coś do 300. Na allegro nie ma problemu zmieścić sie w cenie. Na pewno CD ale nie pogardze CD z MP3 tylko za tą cene może być problem z MP3

Poradźcie coś

Edytowane przez Remol

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdaję sobie sprawę że każdy/a z was ma świetne, najlepsze radio na świecie :) ale czy możecie podesłać zdjęcie abym mógł i ja to ocenić ? :D

 

Szukam dobrego radia, mam parę na oku. Szczególnie podobają mi się Alpiny i Pioneery. W moim E32 wykończnia są czarne i drewniane więc i radio musi być czarne. Strasznie duży wybór na rynku i kompletnie nie mogę sie zdecydować. Nie jestem jakimś strasznym melomanem więc wybór ogranicza tylko cena i marka (no name odpadaja), 400 zl to górna granica ale wolał bym coś do 300. Na allegro nie ma problemu zmieścić sie w cenie. Na pewno CD ale nie pogardze CD z MP3 tylko za tą cene może być problem z MP3

Poradźcie coś

 

Moim zdaniem w kokpicie E32 najlepiej komponuje się kenwood maska (czarny) i taki posiadam - obowiązkowo czerwone podświetlenie.

 

Żadnych sreberek :wink:

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ze kenwood to dobry i tani wybór. A podświetlanie przycisków radia idealnie pokrywa sie z podświetleniem deski i przycisków. nieprzeskakuje, czyta wszytskie płyty. O MP3 markowej firmy to jak narazie zapomnij w tej cenie. Radio nawet z anteny w szybie lapie wszystkie stacje. takze polecam http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40123586 ten model, bo tani i dobrze gra, oczywiście podświewtlenie czerwone

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy z jakiej półki to radio, można kupić SONY za 400zł ale też i za 1,5 klocka. Teraz dużo sprzetu jest z niebieskimi wyświetlaczami i pływającymi delfinkami - koszmar! Do Pioniera zraziłem sie - padają knefle (przyciski) :D KEENWOOD ćjakis taki zielono-dziwny.

SONY polecam chyba ze masz troche więcej kasy to zdecydowanie CLARION a to już najwyższa półka.

Przywiozłem sobie z Szwecji pare lat temu starego CLARIONA kasetowego (lezy gdzies pewnie w piwnicy) takiego powera nie da żadna inna zabawka!

150 kucyków pod maską!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jeśli chodzi o sony to gorszego bublu nie widziałem (denny equalizer i czytnik do który jak padnie to się nie opłaca naprawiać bo cena przewyzsza wartość radia)ale wygłąd majabardzo dobry :!: Pioneer-y są dobre w stosunku do ceny ja np: mam na początek DEH-1430R z tym samym podświetleniem co "deska... " radia godne polecenia to Blaupunkty, Beckery, Nacamachi(nie wiem czy dobrze napisalem),Kenwood jest w miare dobry ale też nie najlepszy w wydajności :!: Alpine są godne polecenia i takze clariony któe pięknie graja :!: Ale pamietaj że od samego radia nie oczekuj zbyt wiele jeśli masz kiepskie głośniki i ewentualne wytłumienie ,itp. :wink:

A tak wogle to do pioneera i blaupunkta możesz sobie zamotować elegancki pilot na kierownice :!: Sczczegolnie blaupunkt jest świetnie wyprofilowany :D

 

:idea: P.S. A tak wogle to ma ktoś sprzedać org. radio do e-36 na CD :?: :?:

0 261 200 520 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie - dzieki ze mi przypomnieliscie o Kenwoodzie. Tez ladna stylizacja

Wodzu..

Te JVC moze dobre ale brzydkie (zlaezy cos sie komu podoba), futurystyczne i kosmiczne. Nie pasuja do E32, przynajmniej ja tak uwazam.

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie - dzieki ze mi przypomnieliscie o Kenwoodzie. Tez ladna stylizacja

Wodzu..

Te JVC moze dobre ale brzydkie (zlaezy cos sie komu podoba), futurystyczne i kosmiczne. Nie pasuja do E32, przynajmniej ja tak uwazam.

 

JVC jest niezły ale pasuje do E32 jak kwiatek do kożucha. A umnie wygląda to tak:

 

http://img178.exs.cx/img178/39/7309919yt.jpg

 

 

http://img185.exs.cx/img185/5086/im0016851zb.jpg

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrystian

Swietnie to wyglada. Juz chyba podjalem decyzje. Kenwood.

Za orginalnosc, klasyczny wyglad i chyba najnormalniesze podswietlanie.

Reszta za droga albo zbyt kosmiczna

Przelecialem oferty z allegro, rozbolala mnie glowa i podjelem szybka (moze nie najlepsza) decyzje. Jeszcze nie wiem czy wygram aukcje ale narazie: KENWOOD 3090R

Akrystian - ladnie utrzymane autko, zafunduj sobie naturalne drewno moze bedzie ci sie tez podobac, ale tak to ekstra wyglada

 

Dzieki za wszystkie opinie

 

Admin - mozesz zamknac temat

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelecialem oferty z allegro, rozbolala mnie glowa i podjelem szybka (moze nie najlepsza) decyzje. Jeszcze nie wiem czy wygram aukcje ale narazie: KENWOOD 3090R

 

Takiego też miałem podświetlenie idealnie pasuje do bmw - dobry wybór pod względem stylistycznym.

Dużo kupuję sprzętu na allegro i powiem Ci że to kraina oszustów. Radzę omijać gości z małą liczbą komentarzy bądź z negatywami - przed aukcją zawsze trzeba zapytać czy aby radio jest w 100% sprawne i kompletne (ramka ozdobna, półkieszeń, kość ISO).

 

Acha i nie podbijaj ceny tylko strzelaj przed samym końcem

 

powodzenia

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i plany upadly. Gosciu sie wycofal, ze niby mu radio ukradli hmmm.

Tak wiem ze to kraina oszustow. Ja kupuje na ebay, dosc duzo ale tam mozna trafic naprade rodzynki.

A jesli wracym do Allegro to przynajmniej sie rozejrzalem. Strzal przed konce to naturalna taktyka.

Pozdrawiam

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC jest niezły ale pasuje do E32 jak kwiatek do kożucha...

 

Zalezy jaki model. Ja mam JVC KD-LXcoś tam, wyższy kameleon, cały czarny, przyciski na czerwono i pasuje idealnie, a jak sie zgasi to go nie widać 8) ładnie gra.

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pozwolę sobie odświeżyć Temat...

:twisted2:

Obecnie jestem na etapie poszukiwań jakiegoś radyjka do swojej niuni...

 

Mam na oku to: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=49415832

 

Calrion to to nie jest, ale wygląda całkiem ładnie i gra też nieźle. Zależy mi, żeby radio ładnie wyglądało w desce - czarna z drewnem, identyczna jak u Saintman'a. Macie może jakieś propozycję. Cena do 500 PLN. Marka obojętna, jedyne na czym mi zależy to mp3, ale jeśli radyjko będzie naprawdę cool :wink: mogę sobie odpuścić mp3.

:roll2:

 

P.S Jeszcze znalazłem takie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=50016610

 

Proszę o opinie/rady

 

Peace

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś ze stajni BECKER'a

Bardzo dobry sprzęt bijący na głowę wszystkie SONY czy PIONEER'y

Za 700-1000zł można kupic bardzo dobrej klasy CD, a dla wymagających

są też opcje z nawigacją. Poza tym mają 4V wyjścia na wzmacniacz i dobry przetwornik. Prosty desing to także duży plus.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49197953

Pozdrawiam

Pawel

E-34 2.0i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i niezły ale 1050 PLN to nie 500 czy 550 PLN. Co mi po super radiu jak nie będę miał na porządne głośniki.... :? :(

 

Ale ładne te Beckery...gdyby sie trafił jakiś za ok 500 to byłaby dziekawa propozycja..

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stałem sie posiadaczem takowego:

 

http://img77.echo.cx/img77/5977/radyjko26ix.png

 

 

Nie jestem melomanem i na pewno mi wystarczy, a do deski pasuje idealnie. Zauważ, że wszystkie pokazane przez ciebie radyjka mają podświetlenie czerwone, a podświetlenie deski jest bursztynowe i to jest różnica. Podświetlenie czerwone pasuje do Vw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... :shock:

ten Clarion Wygląda jakby miało ze 20 lat... :twisted:

Nie lubie "choinek" z animacjami, ale ten zbyt archaiczny....

 

Nie odbierz mnie źle el Presidente :modlitwa:

 

Każda rada na wagę złota.... :cool2:

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc, jakie okropienstwa polecaja tutaj niektorzy postanowiłem zaprezentować swoje radio. Pioneer DEH-3330R. Jest juz ze mna w drugim samochodzie i pasuje do całego wystroju idealnie. Przyjemnie komponuje sie z całościa (szczegolnie w nocy) i ma bardzo dobre parametry. Kolor podswietlenia jest identyczny z podswietleniem deski. Model ten nie jest najnowszym dzieckiem Pioneera, ale bardzo udanym i bardzo poszukiwanym na rynku wtórnym. Reszte ocencie sami.

Zdjecie nie jest moze erste Klasse, ale co nieco widać :wink: Pozdrawiam!

 

http://img239.echo.cx/img239/4534/cimg19396tn.jpg

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za radio w super idealnym stanie bez ryski dałem 290 zł, niestety nie odtwarza empeczy, ale mi to nie przeszkadza. Spełniło moich parę warunków: nie jest choinką, jest tanie i pasuje do deski.

 

Tak przyznaje sie już od dawna stoi pod domem piękna 740 z czipem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba podjąłem decyzję... wybór padł na Pioneera...

Sony ma niby lepszy qualizer plus sterowaniem subwooferem ale dzwięk jakiś taki płaski. Natomiast pionek muszę przyznać brzmi naprawdę nieźle

(jak na tę cenę oczywiście)

Chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś sugestie...jestem otwarty na propozycję...

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.