Skocz do zawartości

Problem z silnikiem


Cedro.G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam e32 i mam problem z silnikiem, do dzisiaj sprawował sie dobrze wymienione filtry olej na benzynce śmigał ok przed ustawieniem gazu

postanowiłem jechać do serwisu na diagnostykę i posprawdzać czy czujniki sondy, przepływomierza mechanik powiedział ze wszystko jest sprawne i komputer benzynowy nie ma żadnych błędów powiedział tylko że należało by wymienić świece przyjechałem zadowolony do domu po 4h chciałem jechać do miasta wsiadam a tu lipa samochód odpala ale nie chce się wkręcać na obroty tylko gaśnie przy dodawaniu gazu silnik pracuje ale ma ok 200obr, postanowiłem wykrecić świece i sprawdzić czy jest na nich iskra iskry są na wszystkich ale świece są mokre tak jak by je coś zalewało. Czy ktoś wie co może być przyczyna czy to tylko świece są już wysłużone dodam że nie wiem kiedy były wymieniane ponieważ auto mam dopiero 2 tygodnie. :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kopułkę, palec, cewkę i wszystko jest ok wymieniłem również świece i dalej to samo, odłączyłem klemę na parę minut i nic dopiero po odłączeniu przepływomierza auto odpaliło i i chodzi normalnie da sie przegazować wolne obroty ok 600 nie gaśnie tak jak przed usterką. Ale przepływomierz odpiety gdy zapne kostke auto zaczyna szaleć odpala ale tak jak mówiłem wyżej. Czy to wina przepływomierza??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem przepływke i faktycznie zacięta ale w pozycji min pewnie dlatego go zalewało ktoś kto to rozbierał bardzo nie umiejętnie to złożył i się to zacinało ośka wygięta pokrywka skręcona tylko na 4 śruby czujnik powietrza działa przynajmniej zmienia się jego rezystancja gdy sie na niego dmucha. Myślę że będzie działało. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.