Skocz do zawartości

pompa paliwa


lukas_zielinski

Rekomendowane odpowiedzi

...A co z tym jak cieknie paliwko za filtrem to co to oznacza?? A jak przed filtrem to co to oznacza???

 

Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale wg mnie to masz albo filtr do wymiany albo przewody paliwowe na nim popękane.

 

 

-----STĄD----[FILTR PALIWA]----I STĄD------- Ci cieknie to paliwo? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że tak się sprawdza czy działa pompa podobno. Jak odepnę wężyk za filtrem i leci po przekręceniu kluczyka to co to znaczy że jest ok?? a jak nie to co to znaczy??? a jak odepne przed filtrem i poleci to co to oznacza??

A i czy warto wkładać używke??? ponoć 100% sprawna

Sprzedam BMW 318 TDS. 173300 przebiegu 1996 rok. Sedan ciemna zielona butelka. Klima.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że tak się sprawdza czy działa pompa podobno. Jak odepnę wężyk za filtrem i leci po przekręceniu kluczyka to co to znaczy że jest ok?? a jak nie to co to znaczy??? a jak odepne przed filtrem i poleci to co to oznacza??

A i czy warto wkładać używke??? ponoć 100% sprawna

 

Tak, taki jest najlepszy sposób :mrgreen: Jęsli odepniesz przewód paliwowy i poleci po przekręceniu na zapłon, to znaczy, że pompka działa. Robi ciśnienie paliwa aby uruchomić silnik. Filtr ma za zadanie filtrować. Jeśli go wyjmiesz, to będzie wszystko działać bez problemowo. Gorzej jak w paliwie trafi sie jakiś syfek, wtedy zaczyna się masakra. A filtr to zatrzymuje. Generalnie jeśli leci paliwo to jest dobrze :D Powinno być ciśnienie rzędu 2,8-3,5 Bodajże Bara :)

Hmm, jeśli sprawna, to czemu nie. Ale jaką masz gwarancję, że ona nie podziała jeszcze tydzień :norty: Jeśli sprzedaje to twój dobry znajomy,to ryzykuj. Jeśli nie, to się b. mocno zastanów. Po co płacić dwa razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.