Skocz do zawartości

Dywaniki gumowe ... Long ;)


kaktooz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

 

Dzisiaj dowiedziałem się ile kosztują oryginalne dywaniki gumowe do BMW e38.

 

Są one liczone oddzielnie na przód i tył. Do rzeczy...

 

190 zł przód + 190 zł z hakiem tył Long = ok. 400 zł (po cenach promocyjnych i drobnych obniżkach)

 

Zastnawiam się tylko czy warto inwestować w oryginalne dywaniki gumowe, które nie mają bynajmniej funkcji upiększającej, a jedynie funkcjonalną (okres zimowy). Jakieś doświadczenia w konfrontacji dywaników "BMW vs. markowa reszta świata"?

 

Druga rozterka to dywaniki na tył... W Longu dywaniki na tył są inne. Czy spotkaliście się Panowie z gumiakami do Longa, nie sygnowanymi logiem BMW?

 

I jeszcze dorzucę fajne dywaniki znalezione na allegro - LINK

http://img426.imageshack.us/img426/2232/bmwsiga7ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Dzisiaj dowiedziałem się ile kosztują oryginalne dywaniki gumowe do BMW e38.

 

Są one liczone oddzielnie na przód i tył. Do rzeczy...

 

190 zł przód + 190 zł z hakiem tył Long = ok. 400 zł (po cenach promocyjnych i drobnych obniżkach)

 

Zastnawiam się tylko czy warto inwestować w oryginalne dywaniki gumowe, które nie mają bynajmniej funkcji upiększającej, a jedynie funkcjonalną (okres zimowy). Jakieś doświadczenia w konfrontacji dywaników "BMW vs. markowa reszta świata"?

 

Druga rozterka to dywaniki na tył... W Longu dywaniki na tył są inne. Czy spotkaliście się Panowie z gumiakami do Longa, nie sygnowanymi logiem BMW?

 

I jeszcze dorzucę fajne dywaniki znalezione na allegro - LINK

 

 

mam w drugiej 750 dokładnie takie jak podałeś w linku , kupione zresztą u tego sprzedawcy.Dywaniki ogólnie ok,ładnie dopasowane ale do oryginału nawet się nie umywa.Oryginał jest zdecydowanie grubszy (jakies 2-3 razy) i sprawia na mnie DUŻO lepsze wrażenie jeżeli chodzi o trwałość.Ja np. jezdze z gumowymi latem i zimą . Welurowe są moim zdaniem kompletnie niepraktyczne no chyba że bym obuwie zmieniał po wejsciu do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz ewentualnie wstawić fotkę dywaników oryginalnych? Chodzi mi o wzór i wrażenie wizualne :) Jeśli oczywiście dysponujesz takimi i zrobienie zdjęcia nie sprawi Ci kłopotu.

 

Kupiłem te dywaniki, do których dawałem linka, ale poczta na razie ma opóźnienie. :wink:

http://img426.imageshack.us/img426/2232/bmwsiga7ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz ewentualnie wstawić fotkę dywaników oryginalnych? Chodzi mi o wzór i wrażenie wizualne :) Jeśli oczywiście dysponujesz takimi i zrobienie zdjęcia nie sprawi Ci kłopotu.

 

Kupiłem te dywaniki, do których dawałem linka, ale poczta na razie ma opóźnienie. :wink:

 

ok,wstawie ale nie dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dywaniki, które zamówiłem na allegro (link w poście otwierającym niniejszy topic).

 

Bardzo ładne dywaniki, z bardziej wyszukanym wzorem niż pozostała oferta dywaników na rynku. Grubość jest niewielka, ale nie musi to świadczyć o wytrzymałości, więc pozostawię ocenę na potem. Brzegi dywaników obszyte są materiałem, co dodaje im troszeczkę elegancji :) Z uwagi na obszycie, krawędź dywaników pozbawiona jest wysokich brzegów, które zapobiegałyby przedostawaniu się tego co znajduje się na dywanikach po za ich obszar. Czy jednak jest to znacząca wada, to okaże się w trakcie eksploatacji. Dla mnie najważniejszy był materiał, który nie wchłania wilgoci w okresie zimowym oraz względy wizualne. Nie lubię dywaników w stylu retro, z dużymi kratkami itp.

 

Spasowanie dywaników zbadam prawdopodobnie jutro, bo dzisiaj autko jest u lekarza.

http://img426.imageshack.us/img426/2232/bmwsiga7ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A możesz ewentualnie wstawić fotkę dywaników oryginalnych? Chodzi mi o wzór i wrażenie wizualne :) Jeśli oczywiście dysponujesz takimi i zrobienie zdjęcia nie sprawi Ci kłopotu.

 

Kupiłem te dywaniki, do których dawałem linka, ale poczta na razie ma opóźnienie. :wink:

 

ok,wstawie ale nie dzis

 

 

mam zdjecia - jak je wstawic na forum??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.