Skocz do zawartości

za duze kola


okras-17

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze nie bo wtedy felga musiałaby mieć jakieś 7 cali szerokosci, a to rzadka możliwośc...

Felgi 17x7 są w miarę popularne. A czy akurat coś się znajdzie w takim rozstawie śrub i z takim odsadzeniem jak do e39, to nie wiem.

 

Z drugiej strony rekomendowana szerokość felgi dla opon w rozm. np. 205/50/17 to od 5,5 do 7,5 cala. 205/55/17 tym bardziej na to wejdzie. Może będzie trochę głupio wyglądać na feldze 7,5", ale z technicznego punktu widzenia problemu nie ma.

Edytowane przez Pete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze :modlitwa: ja mam w e39 18cali 225/40/18 :dance: jesli chodzi o komfort troche ucierpi ale na seryjnej zawieszce nie ma tragedi tylko uwazac na krawezniki :duh: problem sie zaczyna jak obnizysz o 6 cm tak jak ja to wtedy odczujesz duzy dyskomfort :cry: ale jak chce sie byc pieknym to trza cierpiec :wink: tak wiec zakladaj a bedziesz zadowolony . :cool2: JESLI CHODZI O 19 TO NIE POLECAM ZE WZGLEDU NA STAN NASZYCH ULIC :? W 19 TYLKO NA LADNEJ NAWIERZCHNI JEST DOBRZE -- SPRAWDZALEM--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 4x225/55/16 i męczyła mnie jazda na zimę założyłem seryjne 2005/65/15 i teraz na prawdę się przyjemnie jeździ.Jak dotrzymam z autem do wiosny to kupię węższe.Czytam 235-275 ile więcej pali?I co z maglownicą-

nic dziwnego że potem piszą że są maglownice kiepskie. :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze chodzi 20 cali do e39.... na oponie 245/30R20 i nawet jezdzi jedna taka po warszawie....

A w USA to juz norma....

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2000-BMW-M5-20-IN-WHEELS-CUSTOM-EXH-XENON-SWEET_W0QQitemZ300178651271QQcmdZViewItem?hash=item300178651271

Bylo:

'98 728iA

'96 520i

'97 528i Touring

'02 X5 4.6is

'04 M3

jest:

'06 530xd

'07 118d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.