Skocz do zawartości

tylna kanapa e34


Krupeke34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanko odnosnie tylnej kanapy...dostalem druga 5tke w M-pakiecie,powoli zaczalem przerzucac ciekawe elementy do mojej czarnej Jadzki:) i moje pytanie brzmi...jesli mam zwykla kanape,2 czescopwa to czy mozna zalozyc kanape dzielona??sklada sie ona z 4 czesci i zastanawiam sie czy mocowania beda pasowac...

moje drugie pytanie to pytanie o halogeny do zderzaka m5-czy halogeny sa takie same jak w zwyklej wersji?

dziekuje z gory za odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko odnosnie tylnej kanapy...dostalem druga 5tke w M-pakiecie,powoli zaczalem przerzucac ciekawe elementy do mojej czarnej Jadzki:) i moje pytanie brzmi...jesli mam zwykla kanape,2 czescopwa to czy mozna zalozyc kanape dzielona??sklada sie ona z 4 czesci i zastanawiam sie czy mocowania beda pasowac...

moje drugie pytanie to pytanie o halogeny do zderzaka m5-czy halogeny sa takie same jak w zwyklej wersji?

dziekuje z gory za odpowiedz

Pozdrawiam

 

Masz zdaje sie metalową przegrodę za oparciem tylnej kanapy, więc składana do samochodu który takiej wcześniej nie miał nie będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wersje z dzielona tylna kanapa. Jednak przerobienie niedzielonej na dzielona jest dosyc trudne.

Otoz trzeba by bylo przyspawac mocowania(zawiasy) na dolna kanape i na oparcie, wyciac dziure miedzy bagaznikiem a przedzialem pasazerskim no i zamontowac gorna belke z zaczepami do zatrzaskiwania oparc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest M czy tylko m pakiet????Masz przekładnie kierowniczą????

 

Chyba kazdy ma. Jeden ma wspomaganie, inny nie ale uklad kierowniczy musi miec przekładnie. Chyba ze były wersje na sznurki :)

 

Kolego jak nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to po co się udzielasz, kolega pyta czy nadal ma przekładnie kierowniczą, bo może została sprzedana?! A to że każde ma przekładnię to Ameryki nie odkryłeś :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec nie bede tego przerabiac..dzis wlasnie ja lepiej obejrzalem i niestety tak jak Centrino napisal-trzeba spawac i ciac...

co do zderzakow i progow..nie sprzedaje :) sam chce do siebie to wrzucic :) ale jesli ktos cos innego potrzebuje to zapraszam

 

Właśnie szukam dzielonej tylnej kanapy z zagłówkami, bo moja się trochę sfatygowała, jak chcesz się pozbyć to może sie dogadamy, po warunkiem że to nie skóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.