Skocz do zawartości

Podświetlanie włącznika świateł


maestro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie, czy bmw e-36 coupe z 96 roku włącznik świateł i jego oznaczenia z boku są seryjnie podświetlane? Pytam, bo u mnie nie ma podświetlenia, ale na jednym ze zdjęć w galerii waszych bmw widzialem w e-36 podświetlany włącznik i zacząłem się zastanawiać, czy u mnie też to jest, tylko np dioda się wypaliła. Dzieki z gory. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno masz podświetlenie, tylko żarówka "skończyła żywot". U siebie wymieniałem (jest tylko 1 żarówka podświetlajaca chyba 3 punkty). Nie pamiętam już, jak się do niej dostać, ale jest na takim długim "dzyndzelku"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro widzę, że na forum jesteś już spory kawałek czasu a o :search: nie wiesz :twisted: :twisted2: :wink:

 

Włącznik jest rozbieralny, raczej jest tam żaróweczka (nie pamiętam jej oznaczenia). Wyjmujesz rozkładasz na części zmieniasz i po sprawie. Opis jest na 100% na forum. Nie pamiętam gdzie dokładnie a niestety nie mogę sam zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.