Skocz do zawartości

[e39] prosba o rozkodowanie nr vin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

potrzebuje sprawdzić czy miała sensor deszczu czy nie ???

 

WBADM31090GR09008

 

sprawa dosyć pilna, z góry dzieki

 

pozdrawiam

Opublikowano
Może tu coś znajdziesz www.realoem.com
SEX JEST JAK BMW RADOSC Z JAZDY :-)
Opublikowano

a moze kolega nauczy sie czytac i uzywac :search: ????????????

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825

 

masakra.ale ludzie zaczynaja pisac co chca i gdzie chca,a moderatorzy reaguja tylko wtedy gdy ktos napisze cos co sie im nie podoba

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Opublikowano
witam. daj mi czas do poniedziałku.
Opublikowano

witam.

 

sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi, że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku, wyprodukowana w Niemczech jako sedan. :cool2:

pozdrawiam

Opublikowano
witam.

 

sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi, że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku, wyprodukowana w Niemczech jako sedan. :cool2:

pozdrawiam

 

Człowieku, jak nie masz co pisać to może jakieś pamiętniki (w domu)? Autor pytał o sensor deszczu podając VIN, a ty mu piszesz jakieś truizmy z 1-szej lepszej strony z "vin decoderem". Tu chodzi o listę wyposażenia na podstawie danych z bazy BMW (zazwyczaj ASO).

 

Marwi, napisz do użytkownika Tomas_M5, pewnie ci pomoże.

 

PS. zgadzam się w 100% z Jackiem, tutaj administracja to po prostu tylko slogan (na głównej jest np. znów durny post z pytaniem o "dziwne dźwięki z konsoli klimy" (który to już raz???). Poza tym, wystarczy spojrzeć na liczbę postów w/w i czego dotyczą...

Opublikowano
witam.

 

sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi, że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku, wyprodukowana w Niemczech jako sedan. :cool2:

pozdrawiam

 

Człowieku, jak nie masz co pisać to może jakieś pamiętniki (w domu)? Autor pytał o sensor deszczu podając VIN, a ty mu piszesz jakieś truizmy z 1-szej lepszej strony z "vin decoderem". Tu chodzi o listę wyposażenia na podstawie danych z bazy BMW (zazwyczaj ASO).

 

Marwi, napisz do użytkownika Tomas_M5, pewnie ci pomoże.

 

PS. zgadzam się w 100% z Jackiem, tutaj administracja to po prostu tylko slogan (na głównej jest np. znów durny post z pytaniem o "dziwne dźwięki z konsoli klimy" (który to już raz???). Poza tym, wystarczy spojrzeć na liczbę postów w/w i czego dotyczą...

przecier napisał ze jest a sie czepias kolegi :nienie:

Edytowane przez kacza

na volta core el can na volta core el lievore
Opublikowano
witam.

 

sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi, że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku, wyprodukowana w Niemczech jako sedan. :cool2:

pozdrawiam

 

Człowieku, jak nie masz co pisać to może jakieś pamiętniki (w domu)? Autor pytał o sensor deszczu podając VIN, a ty mu piszesz jakieś truizmy z 1-szej lepszej strony z "vin decoderem". Tu chodzi o listę wyposażenia na podstawie danych z bazy BMW (zazwyczaj ASO).

 

Marwi, napisz do użytkownika Tomas_M5, pewnie ci pomoże.

 

PS. zgadzam się w 100% z Jackiem, tutaj administracja to po prostu tylko slogan (na głównej jest np. znów durny post z pytaniem o "dziwne dźwięki z konsoli klimy" (który to już raz???). Poza tym, wystarczy spojrzeć na liczbę postów w/w i czego dotyczą...

przeciez napisał ze jest a sie czepiasz kolegi :nienie
na volta core el can na volta core el lievore
Opublikowano
Sie nie czepia wie? :(
Opublikowano
witam.

 

sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi, że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku, wyprodukowana w Niemczech jako sedan. :cool2:

pozdrawiam

 

Człowieku, jak nie masz co pisać to może jakieś pamiętniki (w domu)? Autor pytał o sensor deszczu podając VIN, a ty mu piszesz jakieś truizmy z 1-szej lepszej strony z "vin decoderem". Tu chodzi o listę wyposażenia na podstawie danych z bazy BMW (zazwyczaj ASO).

 

Marwi, napisz do użytkownika Tomas_M5, pewnie ci pomoże.

 

PS. zgadzam się w 100% z Jackiem, tutaj administracja to po prostu tylko slogan (na głównej jest np. znów durny post z pytaniem o "dziwne dźwięki z konsoli klimy" (który to już raz???). Poza tym, wystarczy spojrzeć na liczbę postów w/w i czego dotyczą...

przecier napisał ze jest a sie czepias kolegi :nienie:

 

Zaraz zaraz, wg. mnie chodziło o to, że ten VIN jest podporządkowany "BMW 523i z maja 1999 roku", a nie określa jasno listy wyposażenia - w sentencji "sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi,że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku..." nie ma np. przecinka po "jest" czy jakiego innego znaku (np. myślnika lub dwukropka).

Jeśli faktycznie *jest* na liście wyposażenia i chodziło o dane z bazy BMW to jak najbardziej przepraszam.

Swego czasu było wiele odpowiedzi zaczerpniętych z ogólnodostępnych źródeł i nic nie wnoszących do pytań autorów.

 

PS. jeśli tak jest, to prosimy o część wyposażenia dodatkowego z listy :)

Opublikowano
witam.

 

sprawdzałem w dwóch źródłach i wychodzi, że jest nr VIN od BMW 523i z maja 1999 roku, wyprodukowana w Niemczech jako sedan. :cool2:

pozdrawiam

Ja nie sprawdzałem tego VIN-a ale jak kolega mario_e39 sprawdzał to prosimy cie kolego o wstawienie po jest przecinka albo kropke :cool2:
na volta core el can na volta core el lievore

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.