Skocz do zawartości

Lambo-doors w coupe


Darek80s

Rekomendowane odpowiedzi

O gustach sie nie dyskutuje, chciałem pokazać tym którzy nie widzieli jak to wygląda w coupe.

Ps. Jeśli tuning jest zrobiony ze smakiem to jestem jak najbardziej ZA... Niektóre Bunie na zlocie były naprawde KOZACKIE :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zmienić wygląd to tylko M-pakiet :cool2: Z każdym innym dodatkiem i tak nie będzie wyglądać ładniej :D
Lambo-doors nie należy do M-pakietu a mi sie podoba, na temat spoilerów ala-calibra sie nie wypowiadam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
glupio czy nie glupio to wyglada, samochod na zlocie zrobil mala sensacje, nie koniecznie pozytywna, pamietam nawet jeszcze jak wyprzedzal cala nasza kolumne beemek w drodze - nawet nie pozdrowil nikogo, za to wypowiedz dla tvn turbo byla, tak czy siak widzialem gorzej wygladajace e36 na zlocie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybym nie miał co robic z forsa nie załozył bym do BMW lambo doors. Kojarzy mi sie to z tunningiem na siłe, niekoniecznie wiejskim ale zbędnym.

Popieram kolegów - M - pakiet rządzi ! :cool2:

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co się orientuje to Hamman dokładał takie drzwi w swoich modyfikacjach i całkiem nieźle im wychodziło. Pozatym takie rozwiązanie nie zmienia praktycznie wyglądu auta. Wolę takie oglądać niż występujące licznie w moim mieście umierające E36 za którymi się śrubki sypią to dopiero jest przykry widok.
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam właściciela auta ale jak dla mnie zajeżdża totalną wioską.

Takie auto jak dla mnie nadaje się tylko i wyłącznie pod wiejską dyskotekę - tam może zrobiłoby furorę - na mnie żadnej. Politowanie dla spaprania rozwiązań konstruktorów :mad2: :mad2: :mad2:

 

Do tego ta przednia maska (oczywiście kolor Black carbon) ze wspawanymi brewkami.

Całości dopełniają także przednie zintegrowane lampy typu Allegro tunning.

O zderzakach nie wspominam.

 

 

Jeśli upiększać BMW to tylko poprzez M-Pakiet oraz ładne felgi.

Wszystko co ponad to - jest zbędne - włącznie z tą półką na kwiaty z na klapie bagażnika.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje....... Komus sie nie podobaja takie przerobki auta to nie musi zaraz innym tego wygadywać. Realnie patrząc na nasze autka tylko nieliczne (i to dosłownie) sa seryjne lub np w M-pakiecie. Każda ingerencja w auto np; alu 17'' albo wieksze :wink: , niefirmowe radio, głośniki - można podciągnąć pod tuning :D Niektórzy ida dalej i cos zmieniają też na zewnątrz auta... bo im sie tak podoba. Dużo przerobek zrobionych z głową napewno wygląda ciekawie a napewno nie wieśniacko... :)

 

Np mi prócz lambo podoba sie przód e46 w e36.... i co źle?? do tego tylne lampy z bialym paskiem.....

Tutaj czarna e36/e46 z LSD jak dla mnie to miodzik :D :cool2:

 

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=1275&highlight=lambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.