Skocz do zawartości

dziwny dzwiek wycieraczki


shrek81

Rekomendowane odpowiedzi

jak jechalem podczas deszczu to mialem dziwne chropotanie(chodzi o wycieraczke tzn gume a nie mechanizm wycieraczki) po szybie tzn nie caly czas ale co jakis czas.sprawdzalem przy suchej szybie nie ma takiego chropotania tylko przy deszczu jest tak . na moje rozumowanie to powinno byc na odwrot chropotac przy suchej a w czasie deszczu powinno byc ok.mieliscie moze taki problem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wycieraczki kwiczą przy deszczu mimo, że na wygląd oryginalne. Zmienię je jak najszybciej bo to nie do wytrzymania. Jak napisał ktoś na tym forum, wycieraczki trzeba zmieniać co pół roku, a kto oszczędza na częstych wymianach lub kupuje byle co to niech potem nie piszczy zamiast wycieraczek.
PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jechalem podczas deszczu to mialem dziwne chropotanie(chodzi o wycieraczke tzn gume a nie mechanizm wycieraczki) po szybie tzn nie caly czas ale co jakis czas.sprawdzalem przy suchej szybie nie ma takiego chropotania tylko przy deszczu jest tak . na moje rozumowanie to powinno byc na odwrot chropotac przy suchej a w czasie deszczu powinno byc ok.mieliscie moze taki problem ??

 

Miałem niedawno ten sam problem, wymiana na nowe pomogła.

Wyglada ze guma się starzeje i nalezy wycieraczki wymieniac co najmniej raz w roku jesli się garażuje(gdy autko pod chmurka co 6 miesięcy).....choć najlepszym sygnałem jest chropotanie w czasie deszczu;-)

 

Pozdrawiam

Taurus

Boże chroń nas i nasze Bemki od mechaników ignorantów

Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś jak by się gumka zachowywała na 2-giej wycieraczce?? mozliwe ze sie odkształciła...

pozdro...

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.