Skocz do zawartości

Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT


chmurkagoscieradow

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno to byc opisane w instrukcji obslugi ....nie kazdy ma pojecie o turbinie lub jak kolega pisal jakos zabespieczone to TURBO.... :cry2:

 

A wiesz nie czytałem nigdy instrukcji od uturbionego samochodu ale myślę, że jest wspomniane.

Dochodzi tylko jeden problem - co zrobić jak Ci się spieszy i musisz wyjść z samochodu i go zgasić po ostrej jeździe... ja po zakupie uturbionego auta bez tego cacka elektronicznego bym nie jeździł... a to powinienm być standard w takich samochodach.

http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/ - moja Bumcia ;)




http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/spalanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ten passat co jezdzilem do belgi dostal w dupe bardziej niz niejedno BMW i przewiozl tyle ludzi ilu uzytkownikow na forum i nie jezdzil nim jeden kierowca i nikt go nie oszczedzal wiec takie slowa mnie nie przekonuja. Passat do 300tys prawie wogole sie nie psol tylko rozrzad co 100tys. Ja na VW zlego slowa nie powiem a jezdzilem nie jednym a BMW mam 6miesiecy i juz mam co gadac wiec wiesz

 

 

to kup sobie passata i bedziesz mial spokoj :mad2: . Przebieg 200 tys jest duzym przebiegiem i juz czas wymiana niektorych czesci,nawet w dieslach.. Wlasciciel ktory mial przed Toba to autko widocznie nie mial z nim problemow i przeszlo wszystko na Ciebie albo sie zaczynaly i sprzedal...BMW robi bardzo dobre auta ,ale spojzcie na to ze to zawsze benzyniaki dominowaly w BMW. Niegdy nie mieli dobrych dieslow...W starszych modelach pekanie glowic,nieszczelnosci itp...

 

Porownujesz diesle VW vs BMW a porownaj benzyne BMW vs VW. Benzyniaki maja najlepsze,mocne i wytrzymale. Katowanie beemki przetrzyma dajmy 200 tys, skatuj opla a nie przezyje wiecej niz 100.

Poprostu tak jest-to jest moje zdanie. Bardzo dobrze kolega powiedzial wczesniej o tym wylaczaniu silnika az ostygnie turbo.BMW zawsze bylo "ostra" marka i bardzo droga w porownaniu do innych marek.Ale dzieki temu jest lepsza.Ten post moglby zmienic na zwe na " Najazd na BMW " :duh:

 

Pozdrawiam wszystkich Beemkowiczow :cool2:

 

Nie ogladasz F1 tylko BMW mialo tyle usterek a firma istnieje kupe lat i marke na rynku ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego CHMURKA.. widocznie trafiłeś na taki model, panowie nie oszukujmy się od kilku lat polityka koncernów samochodowych polega na tym że w okresie produkcji danego modelu ma być on jak najmniej awaryjny czyli ok 5 lat a póżniej zmiana na nowy, i niech się klient martwi , zobaczcie starsze modele merca i starsze bety ,użytkownicy tych aut mają mniej problemów z tymi autkami niż my ze swoimi o wiele młodszymi autami. wiadomo że technika poszła strasznie do przodu i silniki są bardziej zaawansowane technicznie dlatego czasem ta technika daje nam się we znaki głównie po kieszeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten passat co jezdzilem do belgi dostal w dupe bardziej niz niejedno BMW i przewiozl tyle ludzi ilu uzytkownikow na forum i nie jezdzil nim jeden kierowca i nikt go nie oszczedzal wiec takie slowa mnie nie przekonuja. Passat do 300tys prawie wogole sie nie psol tylko rozrzad co 100tys. Ja na VW zlego slowa nie powiem a jezdzilem nie jednym a BMW mam 6miesiecy i juz mam co gadac wiec wiesz

 

 

to kup sobie passata i bedziesz mial spokoj :mad2: . Przebieg 200 tys jest duzym przebiegiem i juz czas wymiana niektorych czesci,nawet w dieslach.. Wlasciciel ktory mial przed Toba to autko widocznie nie mial z nim problemow i przeszlo wszystko na Ciebie albo sie zaczynaly i sprzedal...BMW robi bardzo dobre auta ,ale spojzcie na to ze to zawsze benzyniaki dominowaly w BMW. Niegdy nie mieli dobrych dieslow...W starszych modelach pekanie glowic,nieszczelnosci itp...

 

Porownujesz diesle VW vs BMW a porownaj benzyne BMW vs VW. Benzyniaki maja najlepsze,mocne i wytrzymale. Katowanie beemki przetrzyma dajmy 200 tys, skatuj opla a nie przezyje wiecej niz 100.

Poprostu tak jest-to jest moje zdanie. Bardzo dobrze kolega powiedzial wczesniej o tym wylaczaniu silnika az ostygnie turbo.BMW zawsze bylo "ostra" marka i bardzo droga w porownaniu do innych marek.Ale dzieki temu jest lepsza.Ten post moglby zmienic na zwe na " Najazd na BMW " :duh:

 

Pozdrawiam wszystkich Beemkowiczow :cool2:

 

Nie ogladasz F1 tylko BMW mialo tyle usterek a firma istnieje kupe lat i marke na rynku ......

 

 

a ile czasu w F1 jest BMW ...? nie wiem ale wydaje m isie ze niedlugo..

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja zrobie ze tak jest, przeciez to diesel ma chodzic dluzej od bezyny i podobno ma byc tanszy w utrzymaniu a tu trzabylo kupic 320i nie d

 

Mój kolega mechanik (specjalizacja BMW) ciągle namawia mnie na diesla, a ja mówie "nigdy klekota". Ja mam rację, widzę co stoi u niego w warsztacie. Gdyby BMW robiŁo tylko silniki benzynowe, chŁopak umarŁby z gŁodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumacz czego BMW sie psuje, wlasciciel nie taki, a VW to wszyscy jezdza dziadki, ja mam 23lata i dziadkiem nie jestem, a VW swoich 3 mialem+w robocie kilkoma jezdzilem jakos ten co mial 300 nie zepsul sie tyle razy juz nie wspomne ze nikt go nie oszczedzal i turbo do dzis chodzi , dlaczego tak jest bo BMW jest mniej awaryjne, no dlaczego, niech ktos mi wytlumaczy, jak ktos chce jestem z okolic Krasnika woj Lubelskie mozna obejrzec moje BMW i porownamy do stanu innych 320d napewno nie jest trup

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo ....nie wiem ile lat ale byla pod inna nazwa i wspolpracowala z innymi firmami.....mozesz tu sie wiecej dowiedziec....http://f1.and.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie 200kkm to mało jak na takie defekty może był kręcony licznik :norty:

 

 

licznika nie miala kreconego tak jak juz wczesniej pisalem, a wasze ile maja zobaczymy ile awari bedziecie mieli od 200 do 300tys km

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie nic dowiadywac ale poprostu to co powiedzialem bylo tylko moim zdaniem. Wyrazeniem swojej opini. Jak dla mnie diesle to robie najlepsze mercedesy.A benzyniaki BMW. Nie znam sie na amerykanskich markach i z rynklu europejskiego to uwazam. Tak musialo byc i tyle. Stalo sie.

 

Wymieniajac ta czesc bedziesz mial spokoj przez dluzszy czas,tak jak kazda inna :cool2:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze to juz koniec bo mnie szlak trafi :mad2: :mad2: :mad2:

 

Trzymaj sie ...

Powodzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladasz F1 tylko BMW mialo tyle usterek a firma istnieje kupe lat i marke na rynku ......

 

Boże człowieku co Ty wiesz o F1?????

Pewnie weekendowo ogladasz w polskiej tv co?

Po Twojej wypowiedzi moge powiedzieć, że nie masz pojęcia co mówisz jeśli myślisz że tylko BMW miało problemy z nowymi skrzyniami biegów.

A Honda? Problemy elektroniczne miała.. A Renault?! Przecież nowe skrzynie weszły, które skróciły czas zmiany biegów o połowe.

BMW miało problemy mechaniczne ze skrzyniami. Ot każda stajnia coś innego ale miały problemy. Jeśli czerpiesz wiedze z gazet typu darmowe Metro to sory ale nie wypowiadaj się krzywdząco na temat BMW, bo ani o F1 nie masz pojęcia ani o silnikach jakie ta marka konstruuje.Kropka.

 

Dlugo ....nie wiem ile lat ale byla pod inna nazwa i wspolpracowala z innymi firmami...

 

Tak no pewnie! :mad2: :mad2: :mad2:

BMW kupiło grupe Sauber dokładnie 22 czerwca 2005 r.

Wcześniejsza współprca z Williamsem nie wychodziła, ale silniki BMW były uważane za najmocniejsze w stawce.

 

Powtarzam sprzedajcie swoje BMW bo szkoda mi sie was robi. Psioczyć tylko potraficie, zwalajac wine na BMW, na wklad tej marki w F1. No ja pie********* :mad2:

http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/ - moja Bumcia ;)




http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/spalanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladasz F1 tylko BMW mialo tyle usterek a firma istnieje kupe lat i marke na rynku ......

 

Boże człowieku co Ty wiesz o F1?????

Pewnie weekendowo ogladasz w polskiej tv co?

Po Twojej wypowiedzi moge powiedzieć, że nie masz pojęcia co mówisz jeśli myślisz że tylko BMW miało problemy z nowymi skrzyniami biegów.

A Honda? Problemy elektroniczne miała.. A Renault?! Przecież nowe skrzynie weszły, które skróciły czas zmiany biegów o połowe.

BMW miało problemy mechaniczne ze skrzyniami. Ot każda stajnia coś innego ale miały problemy. Jeśli czerpiesz wiedze z gazet typu darmowe Metro to sory ale nie wypowiadaj się krzywdząco na temat BMW, bo ani o F1 nie masz pojęcia ani o silnikach jakie ta marka konstruuje.Kropka.

 

Dlugo ....nie wiem ile lat ale byla pod inna nazwa i wspolpracowala z innymi firmami...
poczytaj forum....

 

Tak no pewnie! :mad2: :mad2: :mad2:

BMW kupiło grupe Sauber dokładnie 22 czerwca 2005 r.

Wcześniejsza współprca z Williamsem nie wychodziła, ale silniki BMW były uważane za najmocniejsze w stawce.

 

Powtarzam sprzedajcie swoje BMW bo szkoda mi sie was robi. Psioczyć tylko potraficie, zwalajac wine na BMW, na wklad tej marki w F1. No ja pie********* :mad2:

 

Nie piep...glupot....... :mad2: ...poczytaj forum...nie tylko to jedno...jezdzisz tym swoim e-36 z 90r.i zielonego pojecia nie masz o samochodach....my piszemy o nowszych modelach i co robi firma BMW a ty tylko sie wymadrzasz jak bys wszystkie rozumy pozjadal....ile ty samochodow w zyciu miales :?: a sprzedac ty mozesz ta 3...i kup sobie mlodszy i wiekszy wtedy zobaczysz w ogole co to BMW... :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jeszcze pare lat a BMW bedzie na koncu tych trzech marek bo juz powoli AUDI robi sie leprze i droszsze od BMW, nie na darmo tak sie dzieje moze BMW robi coraz gorsze samochody

 

 

tak napisalem wczesniej i bede tego zdania bo sie troche slyszy o np AUDI jakie teraz samochody robi wiec nie pisz godmode ze BMW robi coraz leprze bo cos o tym BMW cichnie a robi sie glosno o AUDI, a ty nie pisz ze sprzedajcie swoje BMW jak twoje nawali i to pare razy z rzedu zobaczymy czy taki szczesliwy bedziesz, jezdzisz BMW z 94r i jedyne o co sie martwisz to jakies pryszcze na lakierze, albo niewiem poczytaj sobie na forum tez czytam o e36 i wcale te bezyny nie sa takie dobre, zgodze sie ze tylko z jednym silikiem R6 kropka :|

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo w moim 320d w zakresie obrotów 2-3 tys. Przeplywka zbadana na kompie i podobno podaje dobre wartosci. Jeden mechanik ja badał i sugerował ze pompa wtryskowa moze konczyc swoj zywot. A ze regeneracja to koszt > 2 tys to oddalem do innego mechanika (baur na finalowej, wwa) zobaczymy, tez segeruja ze cos z pompą ale na razie badają sprawe. Jak cos bede wiedzial wiecej to dam znac ale chetnie tez poznam wasze rozwiazanie problemu, jesli je znajdziecie. W elektrozaworki raczej nie wierze bo o nich pisano na forum w kontekscie ogólnego zmulenia silnika a nie szarpania przy ustalonej jezdzie.

 

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65876

 

mam nadzieje ze mnie to nie czeka kurde znowu 2000zl takie dobre :evil:

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trzeba widze troche wyluzowac.

A pisze zebyscie sprzedali nie dlatego ze macie problemy, tylko co druga wypowiedz to zdanie w stylu uuu ooo Audio lepsze, VW mniej sie psuje itd. wiec nie wiem czy przyszliscie sie tu pozalic czy zapytac sie o opinie czy jest sens regenerowac, wymieniac czy co. I jeszcze na te nieszczesne F1 zwalac wine, przytaczajac nieprawdziwe fakty o tym sporcie motorowym.

 

I pisze ze robi coraz LEPSZE SILNIKI o calych samochodach nic nie wspomnialem, wiec prosze wczytujcie sie w wypowiedz a nie przekrecajcie je! Nagrody za silniki roku BMW dostaje non stop.

http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/ - moja Bumcia ;)




http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/spalanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65876

 

mam nadzieje ze mnie to nie czeka kurde znowu 2000zl takie dobre :evil:

 

"takie dobre" - gosc chipowal ta fure.. nic to dla Ciebie nie znaczy?

http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/ - moja Bumcia ;)




http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/spalanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchacie, każda marka ma swoje zalety i wady, Audi może i jest świetnie wykonane itp ale nigdy nie będzie dawać tyle radości z jazdy co BMW (chyba że specom z BMW coś odwali), więc każdy kto lubi sobie poszaleć będzie kupował BMW. Moim zdaniem Audi przyjeło najlepszą pozycje między BMW a Mercedesem będąc kompromisem miedzy komfortem a sportem. A odnośnie F1: nie ma co nawiązywać do problemów BMW w F1, bo to wogóle nie ma związku z waszymi autami! wogóle!, choćby dlatego że wasze auta zostały skonstruowane, wyprodukowane na długo przed powstaniem teamu BMW Souber, a w czasach kiedy silniki BMW w tym sporcie były uważane za NAJLEPSZE w stawce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I pisze ze robi coraz LEPSZE SILNIKI o calych samochodach nic nie wspomnialem, wiec prosze wczytujcie sie w wypowiedz a nie przekrecajcie je! Nagrody za silniki roku BMW dostaje non stop.

 

ja napisalem samochodach ale myslalem o silnikach ogilnie do niczego wiecej nie mam nic chodzi tu o silnik, dlaczego tyle awarii, kazdy ich ma w tym modelu dlaczego :mad2:

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I pisze ze robi coraz LEPSZE SILNIKI o calych samochodach nic nie wspomnialem, wiec prosze wczytujcie sie w wypowiedz a nie przekrecajcie je! Nagrody za silniki roku BMW dostaje non stop.

 

ja napisalem samochodach ale myslalem o silnikach ogilnie do niczego wiecej nie mam nic chodzi tu o silnik, dlaczego tyle awarii, kazdy ich ma w tym modelu dlaczego :mad2:

 

hmmm a to dziwne, ja nie miałem z tym silnikiem żadnych problemów :lol: , czyli coś było z nim nie tak :?: , samochód miał przejechane 150 tys km, a tak wogóle to znam wielu użytkowników samochodów (choćby na tym forum) z tym silnikiem którzy nie mają z nimi problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.