Skocz do zawartości

330d Potrzebuje Pomocy.Po dodaniu gazu autko nie reaguje


Patrikko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem pojawił sie nie dawno.Jeżdząc autem coś sie dziwnego dzieje po dodaniu gazu autko nie reaguje odrazu tylko po jakims czasie.Na trasie na wiekszych obrotach jest wszytsko okej niema problemu.Najgorzej w miescie.Nie dzieje sie to rowniez za każdym razem raz jest wporzadku a raz nie.Nie wiem co to moze byc myslalem ze przeplywomierz albo zawor cisnienia na wtryskach badz filtr paliwa.Czy moze ktos sie czyms takim spotkal?Oraz moze poradzic jak to sprawdzic?Pozdrawiam i z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko turbodziura.

Jeśli nie to możesz podpiąć pod komputer, może coś pokaże.

myslalem ze przeplywomierz albo zawor cisnienia na wtryskach badz filtr paliwa

Co do wtrysków to możesz podjechać do jakiegoś fachowca żeby sprawdził ciśnienie na wtryskach. Z filtrem nie powinno się nic dziać, no chyba że nalałeś do baku jakiegoś świństwa. Zawsze można go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest w manualu.Nie to napewno nie jest turbo dziura bo autko mam juz od roku wczesniej bylo normalnie.Teraz dodaj gazu od tysiaca obrotow do 2 tys przerywa niemam mocy nawet gasnie powyzej 2tys normalnie sie wkreca i chce jechac.Niewiem wlasnie co to moze byc.Prosze o rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta przepływką to różnie. juz kiedys u jednego forumowicza odpinaliśmy przepływkę i nawet zamiankę daliśmy a utto muł! Ale gdzieś w serwisie uparli sie ze to przepływka, wsadzili nową i niby coś tam dograli... autko jak inne podobno, bo tego juz nie sprawdzałem osobiście.

reasumując - jak przepływka była zgiglana pomimo odpięcia nie było różnicy!

Pisze z doświadczenia a nie opowiadań :D

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze z tym przeplywomierzem.W poniedzialek umowilem sie z mechanikiem i moze on cos na to poradzi.Kurcze dziwne jest to ze raz wszytsko okej a raz tragedia.Zastanawialem sie moze czy moze cos z ukladem wydechwoym i auto sie dlawi spalinami?Bo filtr powietrza raczej nie byl wymieniany jakies 10tys km temu.Jak by cos komus przyszlo do glowy prosze o rade pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc katalizator czasami sie odklei i te kanaly zamiast wzdluz ukladaja sie wpoprzekzie , po odpieciu przeplywki bedzie chodzil tak samo bo mialem z nia problemy, mi sie tak robilo ze czasem wchodzil na obroty z moca max z 1500 a czasami od 2000 i nie wiedzialem co to i dalej nie wiem ale bede niedlugo wiedzial czy to to bo adlo mi turbo jutro regeneruje wiec cos napisze

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.