Skocz do zawartości

wiatrak chłodnicy klimatyzacji


Irkii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko czy jak któryś z Was demontował ten wiatrak oddzielaliście go od silniczka który go napędza? bo dzisiaj próbowałem to zrobić ale jakoś nie chce wyjść. W real oem niemogę go odnaleźć, zresztą Bentley też milczy na temat. Albo ja coś źle szukam, jednak nie sądzę, jak by co proszę o wskazówki

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko czy jak któryś z Was demontował ten wiatrak oddzielaliście go od silniczka który go napędza? bo dzisiaj próbowałem to zrobić ale jakoś nie chce wyjść. W real oem niemogę go odnaleźć, zresztą Bentley też milczy na temat. Albo ja coś źle szukam, jednak nie sądzę, jak by co proszę o wskazówki

 

A co się stało ? Nie kręci się (zatarty) ?

Bo jeśli tak (miałem tak w e34) pomogło napsikanie WD40.

 

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn trzeba walić na siłe ten wystający trzpień??? bo tylko taki sposób widzę.

Kupiłem nowy - stary i chcę go wyczyścić

Tak mam serwisówkę ale niestety nieznam się na zamieszczaniu na serwerze, poproście Pawła z Biłgoraja on chyba to zrobi bez problemu.

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy młotek :shock: będziesz musiał kogoś zawołać żeby przytszymał bo 10-cio kilówke to w jednej ręce nie utrzymasz.

 

NO CO TY !!!

Przecież jak jeździ bmw to "kark", a jak "kark" to 10kg to jest nic. Jak się na siłce robi biceps to 10kg na rozgrzewkę :-)

 

pozdr dla wszystkich nie-"karków"

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA inteligentnych inaczej:

nie rozpiepszajcie kolejnego tematu...

 

wracając do rzeczy

ma może ktoś patent na sprawdzenie prądu pobieranego przez wiatrak (mój miernik wytrzymuje 20A) ale tam jest chyba więcej...? Albo jakiś inny sposób porównanie dwóch silników, ich parametrów?

 

o odpowiedzi proszę zorientowane osoby :!:

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.