Skocz do zawartości

Oddzielny dział dla klopotow z biegiem jałowym


czestek1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac uczestnicze w zyciu tego forum. Sam na bazie swoich doswiadczen jak i kolegow posiadajacych z pewnoscia wieksza wiedze techniczna ( ja jetsem tylko niedoszlym inzynierem wydzialu mechaniki) i praktyczna , mam propozycje aby stworzyc moze jakas oddzielna "zakladke" ktora wylacznie odnosilaby sie do tak pospolitego klopotu i problemu jakim jest FALOWANIE , dlawienie , jak zwał tak zwał-kazdy wie o co chodzi.NIe ma dnia aby na forum w postach od ostatniej wizyty nie pojawil z 1 a nawet wiecej postow temu poswieconych.

Da sie to jakos rozwiazac -ale tak aby nie naruszac porzadku panujacego teraz? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hmmm, osobny dział na nierówne obroty? I osobny dział na problemy z wibracjami kierownicy, i osobny na mokre dywany?

 

Zupełnie nie rozumiem intencji ?? Czy ta propozycja to wpływ piątkowej wieczerzy :)?

 

Niech ktoś objaśnij dokładniej o co chodzi.

 

Jak widac uczestnicze w zyciu tego forum.

Ostrzeżenia : 3

No, widać ;)

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się szanowny Adminie, że przynajmniej w forum serii 3 należałoby przykleić temat o falujących obrotach, bo tam ten temat nigdy się nie kończy. Tak samo jest z doborem oleju silnikowego - krew mnie zalewa przy każdym nowym temacie zatytułowanym "jaki olej do..."

A tak wszystkie doświadczenia zebrane byłyby w jednym miejscu.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się szanowny Adminie, że przynajmniej w forum serii 3 należałoby przykleić temat o falujących obrotach, bo tam ten temat nigdy się nie kończy. Tak samo jest z doborem oleju silnikowego - krew mnie zalewa przy każdym nowym temacie zatytułowanym "jaki olej do..."

A tak wszystkie doświadczenia zebrane byłyby w jednym miejscu.

 

Pozdrawiam

Wlasnie cos takiego mam na mysli. nie zakladac nowego dzialu bo to bez sensu -i wprowadziloby zamieszanie , ale mala zakladke w Dziale 3 jki.Pytam sie czy jest to techniczne do wykonania?

DO ADMINA

jesli chodzi o moje ostrzezenia-pislaem na priw do kogos z Was , bo ostrzezenia mialy znikac ponoc same a od ponad 7 miesiecy nic-bez zmian-te 3 ostrzezenia widocznie dozywotnio dostałem :modlitwa: usuncie mi to prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Do olejów jest dział eksploatacji.

A jeśli potrzebujecie jakieś przyklejone dedykowane tematy w działach swoich serii to rozmawiajcie z moderatorami danych działów, moderator przecież może coś przykleić, a jeśli moderator sie zajmuje danym działem tzn., że temat go interesuje i pewnie będzie w stanie zrozumieć problem lub omówić go z wami.

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie temat obrotow byl tyle razy walkowany, ze chyba wystarczy umiejetnie korzystac z opcji :search: ,moim zdaniem tworzenie takiej zakladki jest bez sensu

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie temat obrotów byl tyle razy walkowany, ze chyba wystarczy umiejętnie korzystać z opcji :search: ,moim zdaniem tworzenie takiej zakładki jest bez sensu

 

Zgadza sie, wystarczy tylko poszukać. Wśród kilkuset tysięcy postów prawie na pewno można się doszukać odpowiedzi na ciągle powtarzające się, popularne pytania .

Gdyby wszystko zacząć kleić, to nagle okaże się ze nowo napisane tematy będzie można dopiero znaleźć na piątej stronie danego działu. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Admina:

Czemu nadal mam ostrzeżenie i nikt na moją odpowiedź z wzwiązku z nim nie odpowiedział ?!

 

Raczej powninno się przykleić temat "ostrzeżenia - jak to z nimi jest". Na moją prośbe o skasowanie mojego ostrzeżenia również nikt nie odpowiedział.

 

Prawda Adminie ???

http://img510.imageshack.us/img510/7666/podpisgn8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej powninno się przykleić temat "ostrzeżenia - jak to z nimi jest". Na moją prośbe o skasowanie mojego ostrzeżenia również nikt nie odpowiedział.

 

Prawda Adminie ???

 

Juz kiedys dostales bana pod innym nickiem, takze ciesz sie, ze wogole piszesz na tym forum :)

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Odnośnie ostrzeżeń piszcie do moderatorów, którzy Wam je wlepili.

Nie jestem od dociekania kto, kiedy, komu, za co. Ponadto, moderatorzy mają już możliwość zdejmowania ostrzeżeń, tak więc - dobrze wiecie do kogo się zgłaszać.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej powninno się przykleić temat "ostrzeżenia - jak to z nimi jest". Na moją prośbe o skasowanie mojego ostrzeżenia również nikt nie odpowiedział.

 

Prawda Adminie ???

 

Juz kiedys dostales bana pod innym nickiem, takze ciesz sie, ze wogole piszesz na tym forum :)

 

Pamietaj że sam zrezygnowałem, a nie dostałem bana. Nie zabronisz mi korzystać z forum ogólnodostepnego, tylko dlatego że tak ci sie podoba. Nie rób sobie wycieczek osobistych i to tym bardziej incognito. Sprawa dawno przebrzmiała a tobie widze nadal na sercu leży ? Bujaj sie.

http://img510.imageshack.us/img510/7666/podpisgn8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.