Skocz do zawartości

Jakie opony?


sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeszcze opony letnie bo średnia temperatura nie spadła poniżej 7 stopni.

Ale zimówki mam Pirelli w rozmiarze 195/65/R15, a poprzednie zimy miałem zimowe TRX :mrgreen: , ale się o na nich nie zabiłem bo miały 15lat :roll:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam felgi milimetrowe z oponami TRX, ale chcialam kupic zimowki i okazalo sie, ze kosztuja ok. 1200 zl za szt :roll:

Kupilam oryginalne felgi "z epoki" 14 cali na zime.

Chce zalozyc zimowki 195/65/R14. Zastanawiam sie, czy nie powinny byc w rozmiarze 195/70/R14.

Doradźcie :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki 195/70/R14 są dobre na zimę, też takie chciałem, ale nie mogłem znaleźć proponowali mi jakieś wzmacniane do busa :duh:

Także wziąłem takie jak w poście wyżej :D

A teraz mam takie mega offtopicowe pytanie, jak ci się jeździ E23, jako kobiecie :lol:

Wiem że zaleciało mega szowinizmem, ale już się tłumaczę :D

Otóż planuje zakup E32, ale nie potrafiłbym się rozstać z moim rekinkiem, miejsce w garażu jedno, także za rok dam rekinka mojej kobiecie :mrgreen:

Ona oczywiście, już nie może się doczekać, bo też uwielbia to autko, ale trochę się boje jak będzie sobie radzić z tą maszyną :worried:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strugu co to za rozmiar 197 :?:

 

Grigorij kobiety bardzo dobrze radza sobie z rekinami, czego przykladem jestem ja :D Jazda tym autem to jedna z moich najwiekszych przyjemosci :cool2:

Boje sie malych samochodow a w tym czuje sie bezpiecznie. Nie zamienilabym go na zaden inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

197 to pewnie dwukrotnie bieżnikowane 195 :lol:

 

Właśnie moja kobieta też mówi że to auto daje je bardzo duże poczucie bezpieczeństwa :D

I przewagi na drodze :norty:

Zwłaszcza że w te wakacje koleś Oplem Vectrą przywalił mi w tył, poczułem lekkie szarpnięcie jak by mi noga ze sprzęgła spadła, on miał cały przód rozbity, a ja zderzak do wymiany i wydech do spawania :roll: :lol:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się mocno zastanawiam, ale chcę przeznaczyć na ten cel 15-20 tys zł, w sam raz na E32 w stanie tzw idealnym i doprowadzenie do stanu faktycznego idealnego, myśle nad autem z CH, bo oglądałem już kilkanaście aut w PL i z dużą ulgę wsiadałem z powrotem do reksa :lol:

Wiem że E38 zaczynają się już od 13 tys, ale uwierz mi, nie chciałbyś takim E38 jeździć :worried:

O E38 myślałbym mając na ten cel jakieś 60 - 80 tys zł :D

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e38 za 80k? mozna, tylko po co. zreszta - ambitne plany, poczekajmy czy sie nie odmienia ;)

 

ja nie mowilem ze e38 kupic za 15k bo to pewnie smiec, po prostu dla mnie e32 swoim pieknem jest daleka zarowno od poprzedniczki jak i nastepczyni, ale to prywatna opinia.. juz wolalbym chyba e34 540; dozbieraj do 25-30k i sciagnij sobie m5.

 

 

co do opon zimowych to jutro sprawdze jaki rozmiar ja mam, tez na 14'' traktorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Na zimę goodyer lub fulda w rozmiarze 195/70/14. Generalnie rozmiar na wyginięciu jak i 205/70/14

Uważam, że najprostrzym rozwiązaniem na zimę są 15'

Kobiety i E23 :?: Jak posmakują, to nie puszczą....

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za porady :D

Cóż ...Wystarczyło spojrzeć na słupek przy drzwiach ( stoi jak byk 195/70/R14) i przede wszystkim na stalówki, na których przejeździłam dwie zimy - 205/65 R15 :roll:

Kupiłam w końcu Fuldy 195/70/R14.

 

Uważam, że najprostrzym rozwiązaniem na zimę są 15'

Anjinsan masz rację - jeśli chodzi o dostępność opon, ale E23 jeździły na 14' a chcę żeby mój samochód był jak najbardziej oryginalny.

Nie wspominając, że 15' są droższe a wzory felg nie pasowały zbytnio do E23.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.