Skocz do zawartości

braki zapłonu we wszystkich cylindrach gdy silnik rozgrzany?


myprzemek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

auto - 320i 89r M20 (20 6KA)

problem pojawił sie nie od razu - zaniki zapłonu występowały coraz częściej w miarę użytkowania, teraz już (po 500 km od kiedy coś zaczęło się dziać) nie da się jeździć. silnik: przerywa tylko jak sie już rozgrzeje, początkowo tylko gdy był obciążony teraz nawet na postoju gdy zwiększę obroty, sprawdzony testem GT1, cewka niby dobra, wymieniłem palec rozdzielacza - problem nie znikł, kopułka wygląda ok. wymienić przewody, czy...?

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem ! Zmieniłem dodatkowo kable i nic to nie pomogło, wymienię czujnk temperatury silnika (niebieski) może to coś pomoże...

 

oj kolego .... niebieski jest od zimnego silnika :nienie:

 

Coo ?? Co ty piszesz ?? Od jakiego zimnego :shock: ?? Co są dwa czujniki jeden pokazuje kiedy silnik jest ciepły a drugi jak silnik jest zimny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono20002 napisał:

MAJSU_WuWuA napisał:

Mam ten sam problem ! Zmieniłem dodatkowo kable i nic to nie pomogło, wymienię czujnk temperatury silnika (niebieski) może to coś pomoże...

 

 

 

oj kolego .... niebieski jest od zimnego silnika

 

 

 

Coo ?? Co ty piszesz ?? Od jakiego zimnego ?? Co są dwa czujniki jeden pokazuje kiedy silnik jest ciepły a drugi jak silnik jest zimny

 

:oops: :mad2: mój błąd..zasugerowałem siedawnymi wypowiedziami na forum...tzn. było o tych czujnikach trochę i coś mi świtało w głowie o niebieskim i czarnym.PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ..NIE SUGEROWAĆ SIĘ TYM.

byłem przekonany że do sterownika są dwa czujniki...

a jest tak

NIEBIESKI - sterownik

CZARNY - zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.