Skocz do zawartości

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia z dzikiem.


kryters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj miałem małe spotkanie z dzikiem. W sumie to z całą rodziną :lol: Tak sobie jadę i jadę chyba z 80km na liczniku a tu mi za krzaka wyskakuje dzik. No to ja po hamulcach a tu patrze że ich więcej wybiega :mad2:. Z tego co pamiętam to z 5 ich było i akurat trafiłem w trzeciego. Na szczęście nie był taki duży w porównaniu do pierwszego. (potężna była ta locha). Wpadł mi centralnie na przód i tak z nim parę metrów przejechałem. Oczywiście dzik wstał i uciekł. A ja wysiadam i sobie myślę- kur... itd itp. że już przód do remontu :duh: I o dziwo patrzę a tu tylko halogen wyskoczył i rejestracja się trochę pogięła :jawdrop: (A halogen wyskoczył dlatego że trzymał się na drucie bo wcześniej kota przetrąciłem i połamały się uchwyty)Normalnie byłem w szoku że w ogóle nic nie popękało. Trzeba przyznać ze twarda z niej sztuka :dance:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images23.fotosik.pl/108/08076cffae5d85e4.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images28.fotosik.pl/107/bc4274dc465e4563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci się udało :cool2: Ładna buma, szkoda by było gdyby coś więcej się pogięło (niż rejestracja).

Ale tak na wszelki wypadek sprawdź z kanału dokładniej, chyba że już to zrobiłeś. Lepiej dmuchać na zimne :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem małe spotkanie z dzikiem

 

wcześniej kota przetrąciłem

 

chyba nie jesteś miłośnikiem zwierząt :twisted2: :twisted2: :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki sie ostatnio rozbestwiły, może to przed zimą? ostatnio na drodze Koszalin - Szczecin zobaczyłem że z naprzeciwka ktoś mi mruga długimi i awaryjnymi więc porządnie zwolniłem. Na poboczu kręciła się rodzinka dzików, cale szczęście nie wybiegły mi pod samochód... no i kierowca tego samochodu bardzo ładnie się zachował bo kto inny to by olał i nie dał żadnego znaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi dzikami ostatnio? Uważajcie jak jeździcie! Ja bym banował za takie rzeczy :evil:

 

Varrol po prostu niektórych sytuacji nie da się uniknąć. Zwierze to zwierze leci na oślep pod koła.

Dobrze że dzik uciekł a kierowcy i autu nic poważnego się nie stało.

 

PS Ja też kiedyś przejechałem kota. Wbiegł mi prosto pod koła. Nic nie mogłem zrobić. Dostał się pod moje przednie i tylne 205. Niestety nie przeżył.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja dorzuce historie. Auto prowadzila mama, Ford focus, jechala 60km, dzik wyskoczyl doslownie zza drzewa. Do robienia zderzak, lampa, chlodnica, szyba podgrzewana, 2 poduchy, wygieta podluznica itd itp, ogolnie nazbieralo sie tego wdlg rzeczoznawcy na 10 tys. wiec nie zycze przygody z dzikiem. Nawet ostrozna jazda na nie wiele sie zda w takim przypadku, szczegolnie o tej porze roku.

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ja raz mialem taka przygode z sarenka jade sobie droga nowiutki asfalt 16 km prostej wiec i mozna bylo przycisnac, wyprzedzam 5 TIRow i jak bylem juz na wysokosci kabiny ostatniego to wlaczylem "dlugie" i ku mojemu przerazeniu ukazala mi sie piekna sarna predkosc znacznie powyzej 100 jedyne co zrobilem to zgasilem swiatla i hamulec do oporu pisk opon klakson naszczescie sarna uciekla bo niewiem jak by sie to skonczylo (niestety przy wypadkach z udzialem sarny jest ten minus ze wiekszej predkosci wpada taka sarenka do samochodu i czasami poduszki nie pomoga)
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.