Skocz do zawartości

KLUCZYK - DOROBIENIE ?


Raczek68

Rekomendowane odpowiedzi

Do moiej e-36 mialem tylko jeden i to bardzo wymeczony kluczyk z pilotem.Trzeba bylo sie troche nameczyc zeby uruchomic auto.Dzwonilem po roznych zakladach specjalizujacych sie w kluczach samochodowych,wiekszosc slyszac ze do bmw e-36 98r mowilo ze nie maja oprogramowania bo to sa immobilisery z kodem kroczacym.znalazlem dwa miejsca gdzie sie tym zajmuja ale cena za kluczyk zpilotem to 600,a bez 400.Sprawdzilem ceny w ASO kluczyk z pilotem 600,bez pilota 140 serwisowy,ktory nie otwiera schowka ani bagaznika poniewaz nie posiada rowkow po bokach (latwo je dopilowac).

Ja kupilem bez pilota,lecz caly czas szukam kogos kto dorobi taniej z pilotem,jednak narazie bez rezultatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołącze sie do postu

 

mam e 38 735i od niedawna

 

 

czasem kluczykiem w satcyjce nie mogę przekręcić, żeby odpalić, klucz zatrzymuje sie w pozycji 2 i nie mozna go dalej krecic

 

 

gdy go cofnę i spróbuje jeszcze raz - wszystko jest OK

 

 

dzieje sie tak wtedy gdy zbyt szybko krece kluczem w stacyjce

 

 

 

czy to znaczy ze stacyjka pada??? czy moze to jakies zabezpieczenie??? czy moze po prostu robie to za szybko??/

 

 

pozdrawiam

prawdziwy mężczyzna musi mieć wał, a nie jakieś tam przeguby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest wykupione AC to tylko i wylacznie dorabiac kluczyk w Servisie BMW,Kiedys dorabialem kluczyk do E38 i zwykly kosztowal 49 euro a z pilotem 139 euro, mozna tez zablokowac poszczegolne klucze np tych ktorych nie mamy i nawet jak ktos posiada takowy kluczyk to nie odpali nim samochodu , taka usługa tylko w ASO BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.