Skocz do zawartości

Termostat dziwne zachowanie


Ratli

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie dotyczace termostatu odpalam zimny slinik jade tak mniej wiecej 10 min a kreska od tem. jest wychylona w strone niebieskiej przedzialki dopiero bo jakims czasie 20-30 minut tak ledwo wchodzi na srodek i na dodatek nawiew nie jest bardzo goracy czy to mozliwe ze teromstat sie nie zamyka?.. prosze o odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest termostat do wymiany.

 

Ps. Jeżeli jesteś z Lublina to w centrum motoryzacji (tu obok olimpu) i kieruj się na I pietro gościu ma po 124zł. Sam niedawno kupowałem. Dlaczego właśnie tam bo w boxie na dole tej samej firmy chcą aż 165zł.

http://wawrylek.110mb.com/img/podpis1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze z kad ta cena sam wymienialem termostat 35zl a w aso powiedzieli mi 85zl i to jest juz chyba z obudowa ta rura wiec nie mam pojecia z kad dosral ci gostek 124zl lub 165zł

 

Kolego tak kosztuje do M43 termostacik w tamtym roku w ASO chcieli 160zł. Nie dokupisz wkładu tylko trzeba brać cały z obudową.

http://wawrylek.110mb.com/img/podpis1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podpinam się pod temat:

 

- wskazówka temperatury idzie

PRAWIE do środka, następnie w czasie jazdy opada, czasem wraca, czase,m nie... Nigdy nie przekracza PRAWIE środka... Ogrzewanie działa doskonale. Mogę nagrzać sobie jak w piecu... Co to może być? TYermostat był wymieniany pół roku temu i nie bardzo pomogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazówka temperatury idzie

PRAWIE do środka, następnie w czasie jazdy opada, czasem wraca, czase,m nie... Nigdy nie przekracza PRAWIE środka... Ogrzewanie działa doskonale. Mogę nagrzać sobie jak w piecu... Co to może być? TYermostat był wymieniany pół roku temu i nie bardzo pomogło...

czujnik temperatury.

Przy wymianie uważaj bo na silniku są dwa, jeden podaje informacje do kompa a drugi na zegary. Czarna i niebieska wtyczka tylko nie pamiętam który to właśnie odpowiedzialny jest za wskazania na liczniku.

Poszukaj gdzieś to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.