Skocz do zawartości

Dziś zrobiłem 100 km bez korka oleju :D


pawel_e30

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio sprawdzałem czy mi sie masełko nie zbiera na korku no i zapomniałem go zakręcić i przejechałem 100 km bez korka (leżał sobie na kielichu) i obroty jałowe falowały (zawsze u mnie falują) i samochód jeździł normalnie, normalnie się wkręcał itp.

 

I teraz mam pytanie może ja po prostu mam nieszczelny korek oleju i dlatego mi obroty falują? Zakręca się leciutko, dwoma palcami można spokojnie zakręcić i odkręcić.

 

Co o tym sądzicie.

 

Edit: Sprawdziłem inny korek - dalej to samo. Pudło :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygód masz bez liku z tym autem :roll2: .

Zależy jak na to spojrzeć. Jestem troche pedantycznie nastawiony do swojego samochodu i zwracam uwagę na każdy szczegół. Jest to złe podejście do prawie 20-letniego samochodu, który ma po prostu jeździć, ale nic na nie nie poradzę, nie jestem turkiem.

 

A prawda jest taka że ten samochód tak naprawde nie miał nigdy żadnej usterki którą można by uznać za poważną prócz padniętego wiska, które wymieniłem na Twoje, które zresztą sprawuje się dobrze, choć trochę głośne :wink:

 

Także mówię kwestia podejścia, równie dobrze mogę powiedzieć że prócz wiska nic nie trzeba robić tylko lać i samochód sprawuje sie świetnie a równie dobrze mógłbym stwierdzić że jest w nim masa do zrobienia. I tak można by zrobić w większością samochodów na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.