Skocz do zawartości

Czy warto zainteresować się tą E36?


swimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy ale śledze wasze forum już przeszło dwa lata i dowiedziałem sie naprawde wielu ciekawych rzeczy. Na BMW choruje już bardzo długo i w końcu przyszedł czas na zrealizowanie marzenia. Przeszukałem allegro i znalazłem fajna E36

 

http://moto.allegro.pl/item256931571_bmw_e36_coupe_mtechnic_2_0_6_cylindrow.html

 

mam kilka pytań na które mam nadzieje pomożecie mi znaleźć odpowiedz :

- Zastanawiam sie nad tym czy jest to M- pakiet bo z zewnatrz widać elementy ospoilerowania z M-pakietu ale np. fotele skórzane już nie są.?

- Wiem ze zdjeć cięzko coś wywnioskowac, ale może spróbujecie, co sadzicie ogolnie o tym aucie czy jest coś co was nie pokoi?

-Czy może ktoś zna ten samochód ?

- Czy w tym roku były już silniki M50 na vanosie ?

 

Prosiłbym o wasze opinie Serdecznie pozdrawiam i przepraszam z góry za błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak z przodu jest imho nieorginalny. lusterka dołożone z M3 no i ten napis z tyłu :mad2:

m-pakiet poznasz po czarnej podsufitce, fotele były osobno. Dziwi mnie brak obrazków na wajchach regulacji fotela.

Równie dobrze może to być auto z 4 pospawane. Zadzwoń, pogadaj, popytaj, niech da więcej zdjęć. Silnik to raz, wnętrze to dwa.

 

czy mnie się wydaje, czy listewki ma pomalowane w kolor auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy ale śledze wasze forum już przeszło dwa lata i dowiedziałem sie naprawde wielu ciekawych rzeczy. Na BMW choruje już bardzo długo i w końcu przyszedł czas na zrealizowanie marzenia. Przeszukałem allegro i znalazłem fajna E36

 

http://moto.allegro.pl/item256931571_bmw_e36_coupe_mtechnic_2_0_6_cylindrow.html

Witam.

Jak dla mnie autko wygląda ciekawie.

 

Zastanawiam sie nad tym czy jest to M- pakiet bo z zewnatrz widać elementy ospoilerowania z M-pakietu ale np. fotele skórzane już nie są.?

 

 

- Czy w tym roku były już silniki M50 na vanosie ?

Tak,od 92 albo 93 juz były...

 

 

Zderzak z przodu jest imho nieorginalny. lusterka dołożone z M3 no i ten napis z tyłu

Zderzak wygląda na oryginał tylko ta dokładka na dole-nie...Nie widać czy a poprzeczne żeberka.Lusterka M3 występowały w M-pakiecie.

 

 

Mnie zastanawia jedno-wydaje mi się albo grill jest...krzywy(tzn jedena nerka jest wyżej druga niżej),ale może to kwestia zdjęcia.I kierownica-czy w M pakiecie nie było trójramiennej o średnicy 385mm(bynajmniej nie ta co na zdjęciu widać)?

 

Najlepiej jak by ktoś obejrzał to autko.

Pzdr

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nerki rzeczywiscie krzywe jakos i z modelu po liftingu, kiedy dokladnie byl lifting e36 bo zapomnialem?

co do fotelow to tez nie mam tych rysuneczkow na wajchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam nie zobaczysz to sie nie przekonasz a zdjecia moga przeklamywac/i to bardzo/ sam sie o tym przekonalem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-pakiet poznasz po czarnej podsufitce

 

W M power wychodziły z czarną podsufitką a nie M pakiet,nie wiesz nie pisz :mrgreen:

 

Nie, Losiu75. W ramach M-pakietu mozna bylo zamowic czarna podsufitke. Widzialem np. ostatnio E36 323Ti, ktory mial M-pakiet i wlasnie czarna podsufitke.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-pakiet poznasz po czarnej podsufitce

 

W M power wychodziły z czarną podsufitką a nie M pakiet,nie wiesz nie pisz :mrgreen:

 

Nie, Losiu75. W ramach M-pakietu mozna bylo zamowic czarna podsufitke. Widzialem np. ostatnio E36 323Ti, ktory mial M-pakiet i wlasnie czarna podsufitke.

 

Z tego co mi wiadomo emki wychodziły tylko z czarnymi podsufitkami i to jest standard emka i czarna podsufitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-pakiet poznasz po czarnej podsufitce

 

W M power wychodziły z czarną podsufitką a nie M pakiet,nie wiesz nie pisz :mrgreen:

 

Nie, Losiu75. W ramach M-pakietu mozna bylo zamowic czarna podsufitke. Widzialem np. ostatnio E36 323Ti, ktory mial M-pakiet i wlasnie czarna podsufitke.

 

Z tego co mi wiadomo emki wychodziły tylko z czarnymi podsufitkami i to jest standard emka i czarna podsufitka.

 

Tak, ale nie tylko M-ki mialy czarne podsufitki.

Krotko mowiac wynikanie jest w jedna strone:

M-power->czarna podsufitka,

ale !(czarna podsufitka->M-power). W M-pakiecie tez byly.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.