Skocz do zawartości

Fajna Beemka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze temat bez sensu :duh: chyba ze zastanawiasz sie nad kupnem jednej z dwoch ale w takim przypadku powinienes sprecyzowac pytanie :lol:

 

Po drugie moim zdaniem compact to autko dla dziewczyn jesli juz

 

Po trzecie drugie koles w drugim ogloszeniu chyba przegial z cena :roll: 15tys E i jeszcze bez M pakietu :duh:

Opublikowano
Po pierwsze temat bez sensu :duh: chyba ze zastanawiasz sie nad kupnem jednej z dwoch ale w takim przypadku powinienes sprecyzowac pytanie :lol:

 

Po drugie moim zdaniem compact to autko dla dziewczyn jesli juz

 

Po trzecie drugie koles w drugim ogloszeniu chyba przegial z cena :roll: 15tys E i jeszcze bez M pakietu :duh:

 

przepraszam za to co powiem ale chyba masz kompleks jakiś związany z compactem ze uważasz go za samochód dla dziewczyn :)

Opublikowano
No właśnie - nie rozumiem - cabrio i compact - ten drugi w dość zawyżonej cenie. Może trzeba mniej pić? :lol:
Opublikowano

nie widze nic fajnego procz ceny w obydwóch egzemplarzach:)

p.s fabryczna wersja najlepsza.pozdr.

Teoria jest wtedy, gdy wiemy wszystko, ale nic nie działa. Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa , ale nic nie wiemy
Opublikowano
obie sa fajne z tego wzgledu ze sa zadbane i nic nie odstaje mi sie to podoba ale jesli compakt to mi ta sylwetka sie nie podoba taka wybrakowana bunia no ta druga jest super

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Opublikowano

compact :

-maly motor

-zwiesniaczony srodek niebieskimi wstawkami

cabrio:

-drogie

-no i kiera wymieniana, brak poduszki

-wymieniane nerki

-wymieniane przednia listwa

(wszystko to moze swiadczyc ze auto mialo dzowna , ale nie mowie ze tak jest napewno)

Edytowane przez cn_igi

Opublikowano
nie wazne czy to compakt,sedan czy kombi wazne ze jedziesz BMW :D kolga pijaczek chyba ma jakis uraz piszac ze compakt jest dla dziewczyn!! nie jeden koles jest zajarany patrzac na typa w wypasionym compakcie :D

...mimo staran otoczenia nie udało mu sie zmadrzec...BMW

http://allegro.pl/show_item.php?item=641252496


http://img.userbars.pl/80/15963.png

Opublikowano

Pewnie, compact jest spoko :D

Ja nie rozumiem takich wypowiedzi!

Wole juz zadbanego compacta niż jakąś zajeżdżoną i skatowaną coupe'ie po dresie ;-) :mrgreen: :twisted2:

Moje BMW 330d E46 Sedan '04 (manual) wciąga średnio:

http://www.motostat.pl/user_images/15057/icon1.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.