Skocz do zawartości

drgania kierownicy na nierownosciach


marek_000001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Stalem sie ostatnio posiadaczem e46 '02 318 z aluskami 16" + mpakiet

 

Przed kupnem bylem w serwisie boscha i nie bylo sie do niczego przyczepic... ale niepokoi mnie troszke to, ze drga troche kierownica na nierownosciach (serwisant twierdzil ze to ok ze wzgledu na twarde zawieszenie + rozmiar felg) Drgania sa w zasadzie niezalezne od predkosci na nierownosciach czy to laty jakies czy cos czy np. takie drogi ktore wygladaja jakby byly z plytek betonowych szczesciokatnych (w niektorych miastach wystepuja przy jednokierunkowych ulicach zwlaszcza) NA koleinach tez potrafi nieznacznie zadrgac. Hm ciezko w sumie powiedziec jak bardzo to drga mysle ze ok 2-4 mm po obwodzie kierownicy.

 

Na rownej drodze niezaleznie od predkosci zadnego drgania nie mam.

 

W zawieszeniu nic nie stuka

Przeszukalem wczesniejsze tematy, i ktos pisal coprawda w odniesieniu do e36 ze moze drgac na nierownosciach, ale chcialbym sie upewnic jak to jest z e46. czy jest wszystko w porzadku czy jednak cos nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za odpowiedz.

 

ale jeszcze jedno pytanko mam :/

przy max skrecie w prawo trzeba wlozyc troche sily zeby odkrecic kierownice z powrotem, a przy max skrecie w lewo odkreca sie normalnie :|

coz to moze byc? :mad2:

kurcze dopiero co kupilem i juz problemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.