Skocz do zawartości

Zabudowa audio BMW E46 - relacja. Uwaga duzo fotek!


_aNdRe_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kwiatus19 wklej jakieś fotki jak to radyjko teraz wygląda u Ciebie po operacji z panelem

 

W tej chwili u mnie radyjko wygląda jak ze sklepu. Niestety nie robiłem fotek podczas przeróbki. Nie zadowoliła mnie więc szybciutko wróciłem do oryginału.

U mnie wogóle nie działało , 50cm by mi wystarczyło do schowka w desce ale nawet tego nie miałem , już kupiłem model 9812RR używany i to musi wypalić , 9884R sprzedam , nie ma wyjścia , kable wszystkie mam już pod fotelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

Właśnie zaczyna swoją przygodę z CA w bmw e46 touring. mam pytanie odnosnie wygłuszania drzwi przednich i tylnej klapy.. jakie maty do tego urzyć i ile. dodam ze zaezy mi zeby to bylo dobrze ale tanio. urzytkownik lukaszi widzialem zastosował 2 rodzaje mat twardzsze i miekkie i jeszcze na tapicerke jakąś białą matę? nie wiem. prosze o podpowiedż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zaczyna swoją przygodę z CA w bmw e46 touring. mam pytanie odnosnie wygłuszania drzwi przednich i tylnej klapy.. jakie maty do tego urzyć i ile. dodam ze zaezy mi zeby to bylo dobrze ale tanio. urzytkownik lukaszi widzialem zastosował 2 rodzaje mat twardzsze i miekkie i jeszcze na tapicerke jakąś białą matę? nie wiem. prosze o podpowiedż:)

Piotrek ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yess:) jak widac szukam różnych rad na temat tego mojego nieszczęsnego CA:) narazie jestem na etapie oczekiwania na zabudowe:)hehe

na dzień dzisiejeszy mam tylko radio SONY Xplood CDX-GT44IP i wczoraj kupionego wzmaka SIGNAT RAM3 Mk2 . plan jest taki żeby dwa głośniki PB s-10 albo m-10..( zalezy czy dostane jakies używane) spiąć w 2 omy i podpiąć do zmostkowanego signata który jest stabilny w 2 omach na mostku. na przód wrzucić odseparowany zestaw. Myślałem nad:

PB s6-c

Ground Zero Titanium GZTC 165T

Hertz dsk165

lub coś w tym stylu(mile widziane jakieś wskazówki i propozycje)

 

do tego przydało by sie drzwi i klape wygłuszyć. tutaj też poproszę o radę:)

 

jeszcze jeden Problem polega na na tym że na przedni zestaw żeby jakoś zagrał trzeba też dać jakis wzmacniacz (tania 2 kanałówka )w stylu CP HPB 602 ...signat na pewno nie ma wyjścia wyskonapięciowego a moje radio ma tylko jedno wyjście RCA wiec trzeba będzie kupić rozdzielacz RCA (tylko nie wiem czy to dobry pomysł)

 

 

 

Przy okazji chetnie kupię:

- używany zestaw na przód w cenie około 250zł

- używane 2 głośniki 250mm pb s-10 lub inne do zabudowy zamknietej +/- 20l na głosnik

- używany wzmacniacz 2 lub 4 kanałowy do zestawu przedniego do 150zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej 4 kanałowy ? dwa na tył i dwa na przód , zresztą w tej zabudowie zmieścisz nawet dwa bo mój Rodek to była wieka locha i jeszcze miejsce było , ale jak już to ten dwukanałowy możesz ukryć pod półką tą co jest dalej za zapasem , na dwie śruby , miejsca jest nawet , mat poszukaj z f-my Dynamat z klejem niekoniecznie EXTREME

http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=dynamat

głosniki na przód kupisz nowe np odseparowane HERTZ za 250zł to nowe kupisz

CarPower 602 czy 604 - najlepszy stosunek ceny do jakości ;)

obudowa wyjechała , oby DHL jej nie połamał na koncach / chodzi o tą jasną maskownice wooferów bo lekko wystawała /

jutro dostaniesz dwie paczki.

No i powinieneś się przywitać na forum w odpowiednim dziale ;) bo Ci się oberwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dynamat to sie nie wypłace:) na jedne drzwi ponoc idzie z 10 arkuszy 25x50..co do nowego zestawu to myslałem nad tym ale najpierw wole poszukac jakich w dobrym stanie używanych o klase lepszych a w tej samej cenie co te dsk. no jutro jestem w domu to czekam z utesknieniem na paczki:) zastanawiam sie czy ich jakąś białą skórą nie obić bo do lakieru alpinweiss to by bardziej pasowało:)

 

a co do wzmacniacza to podobno lepiej bedzie jak oddzielnie wzmacniacz na suba (szczególnie że są dwa) a oddzielnie na przód jakis słabszy. u mnie w ten sposób beda dostawały około 600rms więc spokojnie in starczy:)

 

a i jeszcze jedna rzecz..orientuje sę ktośmoże czy można dostać gotowe dystanse z mdf (165)do bmw e46 ??widziałem na allegrogo cos takiego:http://allegro.pl/item800003662_dystanse_montazowe_bmw_e46_pod_165mm_nowosc.html- czy cos takiego sie nada? i czy Ty lukaszi pod te POWERBASSY dawałeś jakieś dystanse? bo andre to widze ze poszedł ostro w tym względzie:) nie wiem czy ja bede potrafił sam cos takiego stworzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Piszę ponieważ dzisiaj zabrałem się za zmianę radia w moim BMW e46 i mam dosyć spory problem. Mam nadzieję że ktoś zdoła mi pomóc. Mianowicie po wyjęciu oryginalnego radia bmw bussines podpiąłem nowe radio sonny.. Nowe radio przed zamontowaniem na stałe włączyło się i grało bez zarzutu. Problem pojawił się gdy chciałem je włożyc w miejsce starego... Otóż nie ukrywam iż było bardzo mało miejsca na wszystkie kable(oryginalne było napędzane prez jedną kostke i było znacznie mniej kabli). Aby zamontować je na miejsce musiałem trochę się poginnastykować i "poupychać" wszystko na ślepo. Po tym zabiegu radio nie działa (stare tez juz sprawdziłem i też nic) a dodatkowo nawet po wyłączeniu zapłonu ciągle kręci sie wentylatorek klimy(dodam iż jest to climatronik). wyłączyc go można jedynie odpinając wtyczkę z panela klimy...Co mogło się stać? czo mogłem zruszyc? Nie mam pojęcia. Proszę o pomoc. (dodam że na zapalonym silniku klima normalnie działa ale po przekręceniu kluczyka słychac jak by to nazwać "przeładowywanie sie klimy" -takie chrobotanie. Kiedyś było to słyszalne tylko przez chwilkę i ponoc to normalne. Teraz zaś to przeładowywanie trwa nawet do kilkunastu sekund i jest o wiele głośniejsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej sprawdzałem bezpieczniki i byly dobre a teraz koazało się ze był przepalony ten od radia.. nbie wiem czemu wcześniej nie grało kiedy byl bezp. dobry ale teraz po wymianie działa. za to mam kolejny problem. podpiąłem narazie jeden głośnik Powerbass s-10 do Signata ram3 mk2 i po podłączeniu akumulatora na chwile zapala się czerwona dioda i tyle.. co mogłem zrobić źle? wydaje mi się że podłączyłem dobrze;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
Witam.. ma ktoś może dystanse 165mm z mdfu do e46 na zbyciu lub juz robił i wie jak i bylby skory wykonac?

 

 

nigdzie nie kupisz

ja ostatnio robiłem u siebie z mdfu

ja robiłem wersje że tapicerka trzyma się na 3 kołkach firma CA poszła na łatwizne i wycięła 3 zatrzaski

w sprawie dystansów z mdf pisz na pw

 

 

http://imageshack.us/a/img196/9203/mindrzwi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.