Skocz do zawartości

widzial ktos ten film??? niepokojace to bardzo!!!


Rekomendowane odpowiedzi

to co jest pokazane na tym filmie wie kazdy zlodziej profesjonalista, kazdy tez co rozkladal choc raz taki zamek wie na jakiej zasadzie on dziala, 8 lat temu rozkrecalem zamek od opla rekorda z 86 roku i wszystko wygladalo niemal ze identycznie jak w BMW, wg mnie nie ma w tym filmie nic strasznego zlodziej profesjonalista i tak juz to wszystko wie natomiast amatorowi to sie nie przyda bo i tak bez takiego sprzetu sobie nie poradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym akurat bym się nie przejmował...ja od niedawna, po niezłej akcji patrzę częściej w lusterko wsteczne...

To była próba hehe Zbejowania (zaje...nia) mojej Bimmki..ale sie nie dałem..

 

Trasa A50, powrót do domu w godz popołudniowych.jak zwykle w miarę możliwosci troszkę dociskałem pedał, prosty odcinek, nowa nawierzchnia..itd.

Moment, orient. trzyma sie Omega za mną dosyc długo.....no może chce się pościgać...ale widzę co chwile długie, miga i miga...a dookoła las...ale nieustępuje jadę dalej....czas zjechać z 50-tki..Omega za mną...budynki mieszkalne dookoła(do domu niedaleko, ale wolałem sie obok domu nie zatrzymywać) w miarę bezpiecznie (a w omedze dwa karki) w sumie to czego mam się nie zatrzymać.."przyjaciółka"(0,5m) pod lewą ręką leży przy siedzeniu(w takich sytuacjach może sie przydać)..dobra. wysiada karczek zbliż się ja mu sugeruje juz że od strony pasażera..otworzyłem nawet mu drzwi i pytam(tak w skrócie rozmowę opiszę)" w czymś pomóc??" karku po chwili namysłu.....yyyy nie masz może miski olejowej?? mówię: mam..ale używam :lol: karku: ale wolnej, cześci do takiej jak twoja mi potrzebne....a skąd kolega wie jaka moja..(znaczków nie mam)...mowie jaki silnik...yyyy 1.6...jakieś oznaczenie typu m10??(trochę go chciałem obczaić) karku: cisza...no spoko..to ja mu tak trochę wyjechałem jeszcze raz...e30 czy e36?? :twisted2: to już karku: noooo.....e30 ;) , poszukaj na allegro * nie mam czasu ,* poszukaj...tanie są...narka ..drzwi zamykam i

Pedał w podłogę....numerki co prawda mi spisali(patrzyłem kontrolnie w lusterko co drugi robi)..no i dom ominęłem pojechałem dalej..

 

Do czego doszedłem..po wyglądzie kolesi....i po rozmowie...nie miał BMW ale chciał mieć chyba moją....

 

POzdrawiam Karkówy heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.