Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii sprawdzenia ja rowniez polecam Adama .

Natomiast jesli chodzi o skrzynie automatyczna zdecydowanie Midparts (jakbys sie wybieral daj znac) lub ewentualnie Samko .

 

byłem 3 razy u polecanego Pana Adama z Raszyna i za kazdym razem cos było nie do konca zrobione. nie polecam

Edytowane przez bogwiekto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

byłem 3 razy u polecanego Pana Adama z Raszyna i za kazdym razem cos było nie do konca zrobione. nie polecam

Nie naprawiam Subaru i nie udzielam esemesowych informacji jak naprawić auto - następnym razem proszę postepować jak mężczyzna.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ASO Rawski BMW w Markach to mam mieszane uczucia pare razy pytalem sie o ceny uslug i nie byly to atrakcyjne ceny i konkurencyjne dla zwyklych warszatow ale to jest ASO np: nabicie klimy do e39 koszt 140zl+odgrzybianie 80zl umnie w miesicie warsztaty od klimy robia to za 200zl w sumie podlaczenie pod kompa to bylo ok 100zl zdjagnozowanie czegos tam nastepne 100zl, maja tez czesci uzywane a jak nie maja na miejscu to sprowadzaja np lampa do e39 uzywka przod po lifcie (ringi) 1szt -1900zl wiec chyba troszke duzo:).Wogole to maja w srodku dwa auta CLK i SL nie wartych swojej ceny Dziwne ze w ASO BMW w salonie sa dwa mesie hahaha zamiast fajnych beemek :P Pozdro
NIkomu nie polecam tego warsztatu.Naprawiają samochody metodą prób i błędów.Zawiodłem się okrutnie.Stwierdzili w moim samochodzie że naraz padła mi turbina ,pompa wtryskowa i uszczelka pod głowicą.A po tym jak sie wygłupili nie potrafili przyznać się do błedu.Nie polecam.Jeśli chodzi o tą strone Warszawy to ul.żyzna 5 to doskaonały warsztat.Gość ma poważne pojęcie a do tego miły kolo.Krzysztof Seweryna z żyznej gorąco polecam(szkoda tylko że takie długie terminy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Forumowicze,

 

niedługo zostanę szczęśliwym posiadaczem e90 320d. Chciałbym się zorientować, czy ktoś poleci mi dobry serweris oczywiście pomijam cenowo ASO. Przeglądałem wcześniejsze posty, ale nie doczytałem niz wspólnego z e90. Czyżbyście serwisowali swoje e90 tylko w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój serwis : http://www.moto-market.pl/twoj-serwis/

01-495 Warszawa - Bemowo, ul. Wrocławska 4

tel.: 022- 638-96-10, 0-501-134-932

zapraszamy: pon-pt. 7-21, sob. 8-14

 

Jest tam 2 szefow jeden z brodą pracuje chyba wiecej wieczorkami , miły facet nie zajmuje sie tuningiem ale mechaniką auta i innymi pierdołami.

Mialem problem to pokazał mi auto na podniesieniu i opowiadał , nie zostawiłem ngidy gigantycznej ceny.Jeśli chodzi o czesci czasem warto samemu kupić i im dać , nie zawsze maja czas szukac w necie super cen.

Wszystkie czesci jednak oni dla mnie szukali i znajdowali i nie było problemu.Ja jestem z niego/nich zadowolony bo mam go akurat pod domem.Może po prostu byłem u niego kilka razy i mnie szanuje.Póki co zmiany serwisu nie szukam a polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Forumowicze,

 

niedługo zostanę szczęśliwym posiadaczem e90 320d. Chciałbym się zorientować, czy ktoś poleci mi dobry serweris oczywiście pomijam cenowo ASO. Przeglądałem wcześniejsze posty, ale nie doczytałem niz wspólnego z e90. Czyżbyście serwisowali swoje e90 tylko w ASO ?

 

wg mnie serwis to najprostsza usługa i każdy z wymienionych wcześniej i powyżej warsztatów to zrobi, gorzej jak bedziesz chciał zrobić coś trudniejszego. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sprawdzenia ja rowniez polecam Adama .

Natomiast jesli chodzi o skrzynie automatyczna zdecydowanie Midparts (jakbys sie wybieral daj znac) lub ewentualnie Samko .

 

Wiem, ze formula tej czesci forum to POLECANE warsztaty, ale na milosc boska - SAMKO?! Samko mozna polecic tym, ktorzy sa bardzo mlodzi i nie dane im bylo "zasmakowac" obslugi klienta w PRL, jesli kogos fascynuja takie doznania - POLECAM Samko!

 

 

przeczytales wyraznie ? podkresle EWENTUALNIE i w kwestii sprawdzenia . Jak masz jakies lepsze namiary na warsztat posiadajacy sprzet diagnostyczny i dobrych mechanikow to napisz. Wiem ze szef Samko to B#$@K ale jest jakas alternatywa ?

E46 ToUrInG M57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zapraszam do tego warsztatu, bardzo przyjazna atmosfera, posiadają diagnostykę samochodową, i mają rewelacyjną promocję, WYMIANA OLEJU GRATIS.

 

Dodam że warszawa pl. szembeka

 

www.Auto-mot.com.pl

 

Ale mi "Promocja" :lol:

Teraz to wszędzie wymiana oleju gratis jest :lol:

Żadna mi to promocja :lol:

A w dodatku jak kolega wyżej wspomina autoreklama, pierwszy post i odrazu się reklamuje... żenada... oraz powinni takie posty kasować :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... czlowieku a czy ty myslisz ze jak masz e90 to jestes Bogiem taki post jak napisales jest dla mnie smieszny warsztaty inne niz aso robia te samochody i bardziej sie przykladaja zawsze dla takich jak ty jest mozliwosc stania nad mechanikiem i patrzenia mu na rece tylko uwazaj bys kluczem nie oberwal bo jak bys mial mi tak patrzec napewno bym cie uderzyl troche zufania ci ludzie robia to bo lubia i sa tacy sami jak w aso a jak nie chcesz u nich robic to nie zadawaj takich pytan bo ja do warsztatu swego mam zaufanie i zostawiam tam swa bunie i nie patrze na rece pozdrawiam cie i powodzenia w aso

:duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... czlowieku a czy ty myslisz ze jak masz e90 to jestes Bogiem taki post jak napisales jest dla mnie smieszny warsztaty inne niz aso robia te samochody i bardziej sie przykladaja zawsze dla takich jak ty jest mozliwosc stania nad mechanikiem i patrzenia mu na rece tylko uwazaj bys kluczem nie oberwal bo jak bys mial mi tak patrzec napewno bym cie uderzyl troche zufania ci ludzie robia to bo lubia i sa tacy sami jak w aso a jak nie chcesz u nich robic to nie zadawaj takich pytan bo ja do warsztatu swego mam zaufanie i zostawiam tam swa bunie i nie patrze na rece pozdrawiam cie i powodzenia w aso

:duh:

:nienie: tehacenty: Tu jest miejsce na Polecane Warsztaty, a nie :duh: takie beznadzieje, które wypisujesz, popraw się :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że niektórych kolegów zazdrość zżera, jeżeli któryś z was miałby chociaż odrobinę więcej odwagi to by otworzył własny warsztat, a jakby go otworzył to by go zareklamował, więc po co te idiotyczne komentarze, a jak chcecie się przekonać to zapraszam.

Jak przyjedziecie to zobaczycie ile trudu ma człowiek na drodze, żeby do czegoś dojść.

 

www.auto-mot.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... czlowieku a czy ty myslisz ze jak masz e90 to jestes Bogiem taki post jak napisales jest dla mnie smieszny warsztaty inne niz aso robia te samochody i bardziej sie przykladaja zawsze dla takich jak ty jest mozliwosc stania nad mechanikiem i patrzenia mu na rece tylko uwazaj bys kluczem nie oberwal bo jak bys mial mi tak patrzec napewno bym cie uderzyl troche zufania ci ludzie robia to bo lubia i sa tacy sami jak w aso a jak nie chcesz u nich robic to nie zadawaj takich pytan bo ja do warsztatu swego mam zaufanie i zostawiam tam swa bunie i nie patrze na rece pozdrawiam cie i powodzenia w aso

:duh:

 

bez komentarza, ale dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć wam tylko jedno, kocham samochody, przed warsztatem mamy 25-letniego trabanta wybrzuszonego od środka i odpicowanego na zewnątrz, felgi wystają 20-30 cm za błotniki (światła i atrapa w kolorze srebrnym, reszta cała czarna) i wszystko wygląda cacy, a robię to bo to kocham, to jest moja miłość (po mojej kochanej niuni).

 

Pozdrawiam i zapraszam.

 

www.auto-mot.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam elektryka - elektronika do konserwacji instalacji w Voyager-ze.

Mam gdzies przebicie na przewodach idących do pedala gazu (jak jest mokro. auto łapie tryb awaryjny 1100 o/min ). Chrysler ograniczył sie do skasowania dwóch rzeczy:

- kontrolki i

- kasy - 250 PLN.

Poza tym nie wiedzieli co zrobić.

 

Co do warsztatu: potrzebny rozsądny i dokładny elektryk/elektronik który " przedzwoni" mi instalację. W

 

z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć wam tylko jedno, kocham samochody, przed warsztatem mamy 25-letniego trabanta wybrzuszonego od środka i odpicowanego na zewnątrz, felgi wystają 20-30 cm za błotniki (światła i atrapa w kolorze srebrnym, reszta cała czarna) i wszystko wygląda cacy, a robię to bo to kocham, to jest moja miłość (po mojej kochanej niuni).

 

Pozdrawiam i zapraszam.

 

www.auto-mot.com.pl

 

Sikorek, o to chodzi. Po prostu szukam kogoś, kto zna się na e90 i ma z nimi doświadczenie. Myślę, że przy najbliższej okazji się spotkamy.

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Do Sikorek i someones, widzę że nie możecie zrozumieć do czego jest ten dział.

Takie dyskusje możecie prowadzić na pw, tu nie ma na to miejsca.

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
szukam bardzo taniego zakładu albo osoby, która ma kanał i chciałaby trochę grosza dorobić. Sprawa prosta, chodzi o podmianę mostu w E30 w Warszawie. Osoby, które chcą dorobić - piszcie PW od razu z kosztami, zakłady tutaj w wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.