Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zna ktoś jakiegoś dobrego lakiernik? Potrzebuję pomalować zderzak przedni. Warszawa i okolice ( jakiego kosztu mam się spodziewać??)

Dzieki

W raszynie CJ-Serwis. Kolega był względnie zadowolony.

Ja czekam na pomalowanie mojego zderzaka to dam znać jaki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My polecamy BLS Wyszomirski, autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy Honda. Moim zdaniem jedyne miejsce w Polsce z taką jakością wykonania.

Ja osobiście nie polecam. Robiłem tam bezgotówkowo.

Malowane był 3 elementy(Maska błotnik oraz zderzak ) oraz wstawiona nowa lampa i parę pierdół których już nie pamiętam...

Co do napraw lakierniczych ok nie mam najmniejszych zastrzeżeń tutaj był profesjonalizm.

Niestety nie oszczędzano i faktura za naprawę wyniosła ponad 7 tys zł . Rozumiem że płaciło PZU ale no bez przesady.

Lampa była nowa i odróżniała się od drugiej a więc można było kupić używaną za 1000 zł a nie robić na nowej za 3500 zł .

Kasę za felgę wzięli niestety jej nie kupili bo nie wiedzieli gdzie taką dostać

Do tego po naprawie nie działał system start stop (pomieszali coś ze skrzynią chyba nie wiem jakim cudem..)

No i na koniec nie dokręcili koła po sprawdzaniu felgi.

Wspólnik wyjechał autem i trzęsło jak w pralce.Nie chce wiedzieć co by się stało jakby koło odpadło obok jakiegoś tira.

Podjechałem z reklamacją dokręcili koło ale nawet żadnego przepraszam.

Lakierniczo bez zastrzeżeń ale poza tym ja mam złe wspomnienia.

Korzystałem z ich usług z polecenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cenowo jak to sie ma ?

W tym CJ-Serwis biorą chyba ok. 500 zł za element netto.

W innej lakierni proponowali mi 900 zł netto.

Niedrogo jest także w Jankach niedaleko ulicy Mszczonowskiej i Centrum Janki- AutoGam (Mszczonowska 72 bodajże )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z miejsca przepraszam, że odgrzewam kotleta ale wśród 151 stron ciężko odkopać konkretny wątek.. Chciałem zapytać czy możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony i przyzwoity finansowo serwis LPG w Warszawie? Konkretnie chodzi o instalację STAG. Poprzedni właściciel twierdzi, że problem dotyczy listwy wtryskowej i podobno wymaga ona wymiany. Wczoraj wyskoczył mi check i słyszałem, że w związku z tą usterką pojawiał się już wcześniej, ale z racji tego, że jestem chory na punkcie kolorów innych niż podświetlenie zegarów, chcę zrobić z tym porządek ;) Chciałem też ustalić orientacyjny koszt takiej przyjemności, ale podejrzewam, że zostanę oddelegowany do innego działu.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

mam kilka typowych dla e60 3.0d rzeczy i szukam ogarniętego sprytka w Warszawie / okolicach.

 

Do zrobienia:

ogranicznik elektrycznego lusterka (wywija się do przodu),

do wywalenia flapy w dolocie,

wklejenie nowego klosza lampy.

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam borykam sie ze spadkiem mocy oraz gasnieciem w mojej e46 wiec chciałbym ja odstawic do mechanika.

Znajomy polecił mi Pana Krzysztofa Seweryna z zacisza, czy macie jakies opinnie na jego temat ? Jakie ma ceny ?

Oraz zastanawiałem sie nad AutoWróbel z ul łodygowej.

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wroble łodygowa to pomyłka. Doradzili mi zakup zamiennika miski olejowej do skrzyni automatycznej zamiast OEM roznica cenowa nie duza jako poczatlujacy posiadacz BMW zgodzilem sie. Efekt filtr w misce ma mniejsza przepuszczalnosc i czasem szarpnie. Trzeba kupic nowa miske. Odbior umowiony na 16 auto gotowe 19.

 

Ps. Przy misce trzeba wymienic mufedo skrzyji koszt ~40 zl noe zrobili tego nie zaproponowali. Efekt cieknacy olej i kolejna wizyta u nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wroble łodygowa to pomyłka.

Ja byłem tam raz i to kilka lat temu, więc ogólnie się nie powinienem wypowiadać, natomiast jak mi robili serwis hamulcowy w E46 to mechanikiem był gość który robił w serwisie Forda i ogólnie kiepsko ogarniał sprawy związane z E46 i ciągle potrzebował pomocy drugiego mechaniora... Może teraz jest lepiej, niemniej u mnie lekki niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić BCP ( Brit Car Parts ) w Rembertowie naprawy zrobione rzetelnie cały czas kontakt telefoniczny więc decyduje się samemu co robić jeśli coś wyskoczy i chyba najważniejsze mają odpowiedni sprzęt i wiedzę jak z niego korzystać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje dobrego ale w miare mozliwosci niedrogiego mechanika.

 

E90 320i 150km 2005r

 

Problemy:

Spdek mocy ok 50% w przeciagu miesiaca

Waricje wskazan czujnika poziomu oleju po osiagnieciu 90° - czerwony imbryk a olej swierzo wymieniony

Wymieniony termostat a temp w ok 108°

Brak nawiewu cieplego powietrza od strony pasażera

Ubywanie oleju i plynu chlodniczego ok 100ml/100km

Kopcenie na biało

Na komputerze pokazywalo na poczatku velvetronic pozniej znikl, teraz pokazuje lambde i przegrzanie czujnika oleju.

 

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CJ-Serwis. Ja czekam na pomalowanie mojego zderzaka to dam znać jaki efekt

 

Jak odbierzesz to daj znać jak to malowanie wyszło, bo i ja mam dwa zderzaki do pomalowania. :wink:

 

Już odebrane,zdjęcia masz u mnie w galerii.

Kolor dobrany idealnie,4 dni robocze do tego fajnie spolerowana klapa która miała głębszą rysę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów !

 

BMW 1 E87

problem z autoatyczną blokadą kierownicy: pojawia się zółta kłódka, która odcina zapłon.Pomimo wcześniejszego kasowania błedów problem powrócił.

 

Szukam sprawzdonego mechanika/warsztatu w Warszawie, który zdiagnozuje i wgra nowy soft lub wymieni kolumnę.

 

Dziękuję za pomoc!

 

Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiegoś sprawdzonego lakiernika na terenie Warszawy/okolic?

CJ-Serwis w Raszynie

Moim zdaniem całkiem przyzwoicie cenowo i póki co moje zderzaki wyglądają fajnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.