Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz :) A gdzie jeszcze byscie polecili? Piaseczno, Mag-Pol ? Potrzebuje zaufanego miejsca, gdzie znaja sie na rzeczy i nie zedra ze mnie kasy ;) Niedawno kupilem moja pierwsza bunie i chcialbym powierzyc ja w dobre rece ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopałem, szukałem i poległem. Szukam warsztatu w Radomiu do obejrzenia auta przed zakupem. Ktoś, coś poleci???

 

jak planujesz wydac na auto troche wiecej moze warto go zabrac do ASO, robia to chyba za 500zl

ps. daj linka co znalazles :lol:

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie czy moge prosic o proady gdzie w Warszawie lub okolicach polecicie warsztat znajacy sie na diagnostyce elektronicznej i mechanicznej?

Problem przysedl na przejechanej ostatnio trasie (auto mam niecale 3 miesiace). Auto: e46 325iA. Otoz jak sie jedzie i mocno wciska gaz, wszystko pracuje dobrze, silnik, skrzynia. Gdy tylko jade delikatniej to przy przelaczaniu na 5 bieg i jezdzie na nim, na niskich obrotach auto dziwnie zaczyna drgac tak jakby silnik i polosie z tylu (lozysko swiezo wymienione). Zachowuje sie jak by nie wiedzial czy ma wrzucic bieg i przy niecalych 2 tysiacach obrotow szarpie przy dodawaniu lekko gazu aby bez redukcji jechal. jak jade tak okolo 2 tys obrotow do 2,5tys. to auto gdy jedzie pod gorke zaczyna swirowac obrotami, lekko spadna, potem wskocza wyzej itp. :/ Zaznaczam ze przy zredukowaniu czy na innych biegach wszystko jest ok. Myslalem, ze moze to sterownik skrzyni albo silnik, swiece? Nie wiem i chcialbym podjechac gdzies aby to sprawdzili, ewentualnie naprawili.

Czy mozecie polecic kogos godnego zufania? Nie chce oddawac auta w rece jakis "mechanikow" nie znajacych sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wymienić amortyzator z tyłu z lewej (coś mi kapało mocno, myślę że się wylał), samochód mi się też zapadł lekko na lewo... Napisałem do ACS ale boje się że termin będzie za 2 tygodnie a z tym nie mogę czekać, wymiana amortyzatora to nie skomplikowana operacja na silniku, czy ktoś zna warsztat który bezproblemowo mi to wymieni?

 

Jest jeszcze jedna sprawa, nie wiem czy to dobre miejsce żeby o to pytać ale zrobił mi się mały guz na oponie, czy ktoś mógłby polecić sprawdzony zakład zajmujący się naprawą opon?

 

PS: ile może kosztować taka naprawa i jak długo mniej więcej trwa?

Edytowane przez piotrek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z boku opony, wychodzi na to że na śmietnik... robię bardzo mało kilometrów, może używki to nie byłby taki zły pomysł? na allegro jest firma z warszawy berlux, ktoś testował?

 

dopisałem tam pytanie o amortyzator, szukałem na allegro Sachs i są za 155zł na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprawy mechaniczne to ja zawsze w ostateczności jeździłem na Burakowską http://www.sport-auto.pl/

W ostateczności, bo z żadnego mechanika nie byłem nigdy zadowolony w 100%, dlatego sam ogarniam swój pojazd.

Ale jak była totalna awaria, brak czasu lub śnieżyca to na Burakowskiej mnie ratowali.

marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji i inne w modelach BMW z SERII e: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na http://www.navibmw.pl

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie tylko wspomniałem że tam zagłębie jest warsztatowe.

a złe doświadczenia mam z większością mechaników.

jak sam nie znasz swojej fury i nie naprowadzisz na trop usterki to ciężko bywa :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport-Auto na burakowskiej 14 niestety odradzam, niestety bo mam do nich wygodny transport,

 

zostawiłem samochód rano, i tylko jak pojechałem po godzinie telefon że amortyzatory z tyłu wymienione (musieliby mieć wcześniej już kupione, ale jeśli mieli to czemu nie powiedzieli...).

 

Jadę do nich, a ich niema, po 20 minutach sie pojawiają.

 

Powiedziałem że chcę tę gwarancję i rachunek za nowe amorki które mi włożyli, powiedzieli że rachunku mi nie mogą dać bo mają dla siebie, a gwarancja też jest na nich i tylko u nich działa, jakby cos sie stało to mam do nich przyjechać.

 

Starych amorków mi nie chcieli dać ale jak się lekko postawiłem to powiedzieli że własnie jak ich nie było to pojechali na złom wyrzucić, tylko że kilka dni temu tylko jeden się pocił (widocznie nie trzymają starych części). Na szczęście udało mi się doprosić rachunek uproszczony z pieczątką.

 

okolica bardzo słaba, ciężko z zaparkowaniem/zostawieniem samochodu, mój samochód po naprawie był zostawiony gdzieś przy bramie w okolicy zakładu. Podjechałbym tam drug raz tylko w przypadku totalnej masakry samochodu z lakierowaniem, prostowaniem felg i naprawą (wszystkie te warsztaty są w bramach w odległości 10 metrów od siebie :) ), z samochodem za małe pieniądze i wcześniejszym ugadaniem się na cenę za zamienniki a nie oryginalne części bo w sumie wymienili mi te amorki nic nie łamiąc/psując za w miarę normalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam straszny problem...

 

Posiadam BMW E46 2.0 diesel 136KM silnik M47 99r

problem jest taki że prawdopodobnie strzeliła panewka no i oczywiście silnik stanął dęba :( i teraz pytanie znacie jakiś dobry warsztat w woj. mazowieckim (ale na prawdę dobry, który przywróci jej "życie"?

Oraz na chwilę obecną poszukuję silnika w bardzo dobrym stanie.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.