Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję namiaru na kogoś, kto zdiagnozuje i usunie standardowy problem z niedziałającym wentylatorem klimy. Próba zrobienia tego w przypadkowym warsztacie skończyła się kiepsko, goście w ogóle nie wiedzą jak się do tego zabrać i chcą wymieniać na chybił trafił po kolei wszystko co możliwe. Będę wdzięczny za namiar kogoś w okolicach Grodziska, Milanówka, Pruszkowa, Żyrardowa, Błonia itd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów,

chciałem prosić o pomoc i polecenie sprawdzonego kontaktu gdzie mógłbym zdiagnozować problem w swoim e91.

Od ok. tygodnia mam problem z odpaleniem samochodu, jeszcze rano gdy samochód stoi w ciepłym garazu pod blokiem jest w miarę OK, "pomiele" troche ale raczej odpali (wcześniej odpalał "od pierwszego"), za to np. po pracy gdy postoi już 9-10h na zewnętrznym parkingu - kilka razy doprowadziłem akumulator do stanu agonalnego i muszę odpalać z przewodów.

Wymieniłem akumulator na nowy i widzę pewną poprawę, ale to jeszcze nie jest to.

Czy może ktoś podesłać mi kontakt do firmy z okolic Wa-wy, która mogłaby podpiąć się z kompem i zrobić diagnostykę? Będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

As_Pik

P.s. szczegóły dot. auta - e91, 320d, 12'2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów,

chciałem prosić o pomoc i polecenie sprawdzonego kontaktu gdzie mógłbym zdiagnozować problem w swoim e91.

Od ok. tygodnia mam problem z odpaleniem samochodu, jeszcze rano gdy samochód stoi w ciepłym garazu pod blokiem jest w miarę OK, "pomiele" troche ale raczej odpali (wcześniej odpalał "od pierwszego"), za to np. po pracy gdy postoi już 9-10h na zewnętrznym parkingu - kilka razy doprowadziłem akumulator do stanu agonalnego i muszę odpalać z przewodów.

Wymieniłem akumulator na nowy i widzę pewną poprawę, ale to jeszcze nie jest to.

Czy może ktoś podesłać mi kontakt do firmy z okolic Wa-wy, która mogłaby podpiąć się z kompem i zrobić diagnostykę? Będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

As_Pik

P.s. szczegóły dot. auta - e91, 320d, 12'2006

 

Auto Classic Service

Adam Kunc

19 Kwietnia 63, Raszyn

603975574

 

śmigaj tam przynajmniej nich Cie nie oszuka

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów,

chciałem prosić o pomoc i polecenie sprawdzonego kontaktu gdzie mógłbym zdiagnozować problem w swoim e91.

Od ok. tygodnia mam problem z odpaleniem samochodu, jeszcze rano gdy samochód stoi w ciepłym garazu pod blokiem jest w miarę OK, "pomiele" troche ale raczej odpali (wcześniej odpalał "od pierwszego"), za to np. po pracy gdy postoi już 9-10h na zewnętrznym parkingu - kilka razy doprowadziłem akumulator do stanu agonalnego i muszę odpalać z przewodów.

Wymieniłem akumulator na nowy i widzę pewną poprawę, ale to jeszcze nie jest to.

Czy może ktoś podesłać mi kontakt do firmy z okolic Wa-wy, która mogłaby podpiąć się z kompem i zrobić diagnostykę? Będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam,

As_Pik

P.s. szczegóły dot. auta - e91, 320d, 12'2006

 

Auto Classic Service

Adam Kunc

19 Kwietnia 63, Raszyn

603975574

 

śmigaj tam przynajmniej nich Cie nie oszuka

 

wielkie dzięki rafii

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Tak jak moi znajomi mnie namawiali byłem dziś w Sport-Auto na ul. Burakowskiej 14. http://www.sport-auto.pl

Pomimo średniej opinii forumowicza "Nurek" któremu nie spasowano zderzaka chociaż o to nie prosił jak zrozumiałem ja wyjechałem baaardzo zadowolony.

Skierowałem się rano do zachwalanego Pana Czarka który jak udało mi się dowiedzieć powoli wygasa i trzyma się stałych klientów a nowych poleca synowi. Skierował mnie on do syna Filipa który również jest w tym warsztacie. Konkretna rozmowa, szybka diagnoza problemu, oszacowany koszt i czas naprawy, odebrałem auto o umówionej godzinie i wszystko jak ręką odjąć.....!!!!!

Naprawiony ABS, Nic już nie stuka, nie puka, wymienione filtry i olej.

Mam też problem z PDC ale już się umówiłem na przyszły tydzień, Pan Filip ma mi naprawić całą wiązkę pod przednim zderzakiem gdyż jest pocięta i podarta i jak mi obiecał wszystko będzie działać bez zarzutu.

Warsztat całkiem czysty, ładne czyste bramy, widoczne banery na bramach wjazdowych. Wygląda to na odnowione jakiś czas temu więc mogę się domyślać że syn powoli przejmuje pałeczkę :wink:

Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo dobre, gorąco polecam. daje 5+, zobaczymy jak będzie w przyszłym tygodniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Auto Classic Service

Adam Kunc

19 Kwietnia 63, Raszyn

603975574

 

śmigaj tam przynajmniej nich Cie nie oszuka

 

wielkie dzięki rafii

 

Pozdrawiam

Adam ma nową lokalizację- Jasna 4, Raszyn.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku wizytach u Pana Adama (Auto Classic Service). Widać że znają się na rzeczy, na pewno nie oszukują (najwyżej dla 100% bezpieczeństwa i komfortu jazdy zasugerują wymianę elementu który jeszcze jest w miarę dobry ale nic na siłę), ceny są ok. Każdą wizytę nawet jak coś się przedłużyło miło wspominam. Marzy mi się zadbana e23 (wiem że skończę na e90 lub e92 ale pomarzyć można :roll: ), i nie wyobrażam sobie wizyty z nią u innego mechanika. Terminy zwykle są bardzo odległe (około miesiąca) ale lepiej poczekać niż ryzykować gdzieś indziej, wiem z doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy zwykle są bardzo odległe (około miesiąca) ale lepiej poczekać niż ryzykować gdzieś indziej, wiem z doświadczenia.

 

dokładnie :D czasem ma się więcej szczęścia i trzeba czekać 2 tygodnie hehe

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poleci mi warsztat w Warszawie (najlepiej okolice Wesołej) który zajmie się (diagnoza/naprawa) problemem w mojej e46 330d 2002r, która długo kręci (ale odpala) gdy temperatura silnika osiągnie pion. Dodam, że rano odpala od przysłowiowego strzału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeszukałem ten wątek ale nie znalazłem odpowiedzi na interesujące mnie pytanie - kto mogłby włożyć mi do fotela kierowcy regulacje odcinka lędzwiowego ? Szukać warsztatu czy raczej jakiegoś tapicera?

Kogo polecacie ?

 

Pozdrawiam,

s1447

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w Sport Auto na Burakowskiej 14 i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Wymiana wentylatora odbyła się szybko i sprawnie, mimo problemu z jego znalezieniem, który szybko został rozwiązany. Była to drobna naprawa, ale warsztat zrobił na tyle dobre wrażenie, że pewnie w razie czego będę tam wracał. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien taksówkarz polecał mi warsztat gdzieś koło ulicy grójeckiej, niestety nie pamiętam dokładnego adresu. czy kojarzycie o który mogło mu chodzić?

Mam problem z e46 po lifcie 2l benzyną velvatronic. Brakuje jej mocy, wcześniej chodziła lepiej. Zachowuje się jak by nie dostawała mieszanki dobrej bądź coś jest przypchanego. Trochę lepiej chodzi gdy przejedzie jakąś trasę. Byłem u pana Adama w Raszynie, stwierdził że może to być przyczyna przypchanego katalizatora. Problem po trasie natomiast problem powraca. Użytkuję go głównie w mieście. Samochód jest mułowaty i nie odchodzi. Polecicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polećcie mi hamownie. Jestem z Ostrowi Maz. Do Warszawa mam jakies 100 km do Bialegostoku tez. Jest jakas godna polecenia w poblizu mojej miejscowosci czy trzeba udac sie do stolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy polećcie mi hamownie. Jestem z Ostrowi Maz. Do Warszawa mam jakies 100 km do Bialegostoku tez. Jest jakas godna polecenia w poblizu mojej miejscowosci czy trzeba udac sie do stolicy?

 

Tu masz polecaną firmę chip tuningową: http://www.mrmotors.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poszukuję specjalisty od E38. Kiedyś ktoś życzliwy wspominał, że takowego należy szukać w okolicach Piaseczna.

Na podstawie poszukiwań na forum zlokalizowałem serwis MAG-POL (ul. Przesmyckiego 58, Piaseczno).

 

Czy ktoś z forumowiczów zorientowany jest w temacie? Czy chodziło o ten serwis?

 

Z góry dzięki!

 

Pzdr

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy polećcie mi hamownie. Jestem z Ostrowi Maz. Do Warszawa mam jakies 100 km do Bialegostoku tez. Jest jakas godna polecenia w poblizu mojej miejscowosci czy trzeba udac sie do stolicy?

tu masz bliżej siebie, u mojego wujka w Wołominie:

http://www.zientara.com.pl/hamownia.htm

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polećcie mi hamownie. Jestem z Ostrowi Maz. Do Warszawa mam jakies 100 km do Bialegostoku tez. Jest jakas godna polecenia w poblizu mojej miejscowosci czy trzeba udac sie do stolicy?

tu masz bliżej siebie, u mojego wujka w Wołominie:

http://www.zientara.com.pl/hamownia.htm

po rodzinie to moze cos taniej kolega zalatwi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie załatwiam bo sam płace normalnie.

czasem jakiś rabat mi dadzą.

ale hamownia 4x4 .

chociaż sam na niej nie byłem nawet bo nie mam potrzeby (dobra seria).

z forum ludzi jak wysyłam to za dokładny przegląd przed sprzedażowy płaca 150-200zł.

a nie parę stówek jak w bmw :D

widzę że masz w miarę masz blisko i chcesz hamować jakiś rabat na pewno Ci dadzą jak się umówisz telefonicznie a nie prosto z ulicy.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero gdzies w polowie wrzesnia to zrobie. Narazie musze wymienic olej i iltry i porobic pare innych drobnych rzeczy. Dzieki za kontakt :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam dobrego lakiernika z Warszawy, wiem że jest jeden przy trasie poznańskiej ale czy jest jeszcze jakiś lakiernik do którego można dojechać autobusem/tramwajem ?

 

Znam przy Trasie toruńskiej jeżeli to by Cię satysfakcjonowało - Wstukaj w Google solidny-blacharz.pl i będziesz miał mapkę z dojazdem i kontakt. Pod względem napraw z zakresu blacharki i lakiernictwa serwis bardzo dobry. U mnie się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.