Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tak tylko w obronie p.Krystiana z Warszawskiej w Katowicach

fakt że ze względu na ilość zleceń i telefonów jest on troszke zakręcony ale nigdy nie spotkałem się by ktoś wyjechał od niego niezadowolony

oczywiście że niektórym nie pasuje że on nie chce montować zamienników za które nie ręczy

a kolega co pisze że wahacze komuś innemu zamontowali no to ktoś po chamsku postąpił i powiedział że to na niego czekali

ale pewnie w dwie godziny i tak auto było by zrobione

jak co to mówić że polecił Damian z białego e39

lub mnie poprosić to zadzwonia i umówia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zawsze jeździłem do M-Auto na Roździeńskiego i byłem zadowolony. Trafiłem tam w zeszłym tygodniu po tym jak silnik zaczął dostawać jakiejś dziwnej czkawki. Z Roździeńskiego zostałem skierowany do drugiego punktu M-Auto na Katowickiej. Problem został zażegnany szybko i sprawnie. Jestem zadowolony :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś poleci dobrego lakiernika ze Śląska (najchętniej Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, okolice, może Rybnik) -- bardziej dobry, niż tani.

Do zrobienia mam tylne drzwi i nadkole po otarciu o słupek na parkingu -- blacha bez większych wgnieceń, ale powierzchnia niemała (tzn. to nie jest rysa).

Przy okazji załatwiłbym może odpryski lakieru na masce po uderzeniach kamieni.

 

Rozważam ASO (Bawaria Motors Katowice), ale oni też chyba sami nie lakierują, a komuś oddają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów:) Chciał bym polecić serwis BMW znajdujący się w Mikołowie przy ulicy Pszczyńskiej 103. Wymieniałem listwy na chrom line i grill(listwy i grill były w doskonałej cenie),ponadto przegląd wszystko jak najlepiej zrobione. Obsługa,podejście do klienta leżą na najwyższym poziomie. Dodatkowo podczas oczekiwania na wykonanie przeglądu bez problemu mogłem się przejechać BMW 520d:)

Z czystym sumieniem polecam ten salon i serwis:) Pozdrawiam i polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam .

 

Moj serdeczny znajomy polecil mi serwis BM Cars z Mysłowic .

 

Mowi jedz raz a juz o innym serwisie nie pomyslisz nawet .

 

Wczesniej jezdzilem do Wojkowic :mad2: :mad2: :mad2:

 

Umowilem sie na przegląd i pojechalem . Przywital mnie sam szef .

 

Rozmowa bardzo mila i bardzo kompetentna .

 

Sam szef mial czas zeby usiasc , porozmawiac , wyjasnic . Wszystko to w nalezyty sposób .

 

Wczesniej tego nie znalem , bylem pod wrazeniem duzej kompetencji i szacunku dla klienta .

 

Znalezli pare rzeczy do roboty o ktorych nie wiedzialem . Wszystko pokazali jak i co zeby nie bylo ze sobie cos wymyslaja i szukaja roboty .

 

W czwartek jestem umowiony na wymiane paru detali w zawieszeniu .

 

Jak na razie jestem bardzo zadowolony i bede tam jezdzil na serwis mimo ze mam 40 km w jedną strone .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
może zamieszkaj w tym serwisie !!

co ci sie tak tam psuje czy wymieniasz wszystko profilaktycznie

 

"Konkurencja nie spi"? :D

 

 

Tym razem to nie konkurencja, tylko przekomarzanie się dwóch znających się (aż za dobrze) właścicieli beemek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka, dziś zrobiłem mały objazd po konkurencyjnych serwisach.

Cel - wymiana świec żarowych oraz klocków przód.

Miejsce - BM Cars i M-Auto

 

Właściwości - w obu przy własnych częściach doliczają +20% do robocizny :shock:

 

BM Cars - Świece 180zł, M-auto 199zł

BM Cars - Hamulce 88zł, M-auto 99zł

 

Jako stały bywalec, ale też maniak cen umówiłem sie oczywiście do pierwszego, ciekawe jak bedzie tym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja mam pytanie czy któryś z forumowiczów korzystał juz z nowej siedziby M-Auto w Chorzowie ??

ja tam bylem zaraz po kupnie swojej e65 popytac zagadac co i jak serwisowac z autem.....i musze powiedziec ze co do M-auto chorzow a wczesniej serwisowalem swoje e38 w katowickim M-auto nie moge powiedziec złego slowa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny plus dla BM Cars robota zrobiona szybko i dobrze do tego cena ok.

 

a co robiłeś? mnie czeka wymiana przednich wahaczy, chciałem robić to u nich, można u nich negocjować ceny? jak dzwoniłem kiedyś to za wprasowanie tulei chcieli 264zł.

 

aha czy mogę wziąć obejmy do tulei ze starych wahaczy bo mam nowe same tuleje (jak wiadomo wahacze są bez obejm a samych obejm nie mogę kupić). dzięki. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
...BM Cars wielki szacunek :cool2: pojechalem na wymiane oleju w silniku a za calkowitą darmoche zrobiono mi ogledziny auta zawieszenie itp...na koniec jeszcze rabacik na olej.....tak trzymac :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś polecany warsztat w okolicach Rybnik-Wodzisław-Jastrzębie-Pszczyna? (lub okolice)

 

Mam X5 4.4i bez LPG z 2001 142k km - świeżo zakupioną do większego przeglądu, olej w automacie do wymiany, mieszek na przegubie i gdzieś jest też wyciek oleju bo na kanale widziałem.. aa no i łożysko w kole tylne lewe.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś polecany warsztat w okolicach Rybnik-Wodzisław-Jastrzębie-Pszczyna? (lub okolice)

 

Mam X5 4.4i bez LPG z 2001 142k km - świeżo zakupioną do większego przeglądu, olej w automacie do wymiany, mieszek na przegubie i gdzieś jest też wyciek oleju bo na kanale widziałem.. aa no i łożysko w kole tylne lewe.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam

BM Cars Mysłowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś polecany warsztat w okolicach Rybnik-Wodzisław-Jastrzębie-Pszczyna? (lub okolice)

 

Mam X5 4.4i bez LPG z 2001 142k km - świeżo zakupioną do większego przeglądu, olej w automacie do wymiany, mieszek na przegubie i gdzieś jest też wyciek oleju bo na kanale widziałem.. aa no i łożysko w kole tylne lewe.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam

 

 

M-Auto Katowice

www.m-auto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, jakiś polecany warsztat w okolicach Rybnik-Wodzisław-Jastrzębie-Pszczyna? (lub okolice)

 

Mam X5 4.4i bez LPG z 2001 142k km - świeżo zakupioną do większego przeglądu, olej w automacie do wymiany, mieszek na przegubie i gdzieś jest też wyciek oleju bo na kanale widziałem.. aa no i łożysko w kole tylne lewe.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam

Bm Cars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
szukam dobrego i sprawdzonego punktu gdzie wypiorą mi tapicerke w aucie, okolice Gliwic/Zabrza/Katowic...

 

pozdr. i dziękuję

nikt nam tu nie odpisze,przeniose ten temt do dzialu "seria 5 > e39"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.