Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 2 tyg temu podjechałem na serwis do BM Cars z problemem dotyczącym nadmuchu - parowały szyby jak diabli, nie wiedziałem co jest pomimo wymiany filtrów itd.

Usterke stwierdzono w niecałą godzinę (nie działające klapy obiegu wewnętrznego i zewnętrznego).

Usterka naprawiona w 2h. Koszt podłączenia do komputera 61zł, koszt usunięcia usterki 61zł - super naprawione, jestem mega zadowolony i to w dodatku za małe pieniądze.

Przy okazji kazałem im zrobic klime - napełnienie, szczelnośc odgrzybianie itd. Koszt w porównaniu do innych stacji nie jakiś wielki - za całość 250zł.

Na koniec zamówiłem jeszcze gume na pedał sprzęgła bo coś popękała - wymiane i założenie miałem gratis :D

Dodam do tego bardzo miłą obsługę.

Ja póki co zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym podzielić się opinią o warsztacie BMCARS . Przyjechałem do nich gdyż podczas przesuwania przedniego fotela kierowcy zapaliła mi się kontrolka aribag . Kiedyś już taka sytuacja miała miejsce. Powiedziałem o tym mechanikowi lecz po podłączeniu komputera stwierdził ze to napinacz pasa bezpieczeństwa . Zaproponował wymiane ( napinacz miał kosztować coś około 400 pln. ) . Zrezygnowałem , pojechałem do innego warsztatu i okazało się że wytarczyło poprawić wtyczkę pod fotelem oraz wykasować błąd.

W związku z powyższym NIE POLECAM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A teraz moja kolej na temat BM Cars.

 

Pojechałem do nich na kompa, zdiagnozowali błąd, zaproponowali mi części od nich. Dowiedziałem się że zaopatrzenie mają po części od intercars w mysłowicach. Jako że posiadam dostęp hurtowy do intercars, zaopatrzyłem się sam w części bez problemu wszystko mi zrobili, a gdy samochód był w górze jeszcze posprawdzali zawieszenie. Pan w recepcji bardzo miły, tak samo jak mechanicy.

 

Szczerze polecam ich. Jak znowu będę miał jakiś kłopot z autkiem na pewno do nich pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Omijajcie Dużym szerokim Łukiem Pseudomechanika z Pyskowic koło Gliwic. (ul. mickiewicza 92)

Jak zawsze miało byc pięknie. Niby znał się na BMW jak mało kto, a wyszło odwrotnie. Jedyne co pewnie na ten temat wie to jak pociąć i rozebrac bmw na części a potem opchnać na giełdzie :/

Tak sobie poradził z wymianą sworznia zewnętrznego, że musze wymieniać ponownie :( Za sworzeń wewn. dodam ze używka(nie wiadomo do końca ile wytrzyma) skasował 60zł! :/ Żenada. Teraz jestem w punkcie wyjscia. Musze pownownie wymieniać sworznie :( Kolejne dodatkowe niepotrzebne koszta i dzięki bogu juz nie u "Mędrca" naszej marki ;) Z wyregulowaniem hamulca ręcznego takze nie umiał sobie poradzić :duh: Podciągnął linke i chodzi cięzko, a działanie hamulca pozostało bez zmian :cry: ( słabo trzyma) Jedyne co mu wyszło (choc nie moge stwierdzic tego do końca, poprostu nie buczy tył jak jade ;d) to wymiana łozyska w tylnych kołach.

 

Jednym i krótkim słowem Brak szacunku dla klienta! i Stanowczo Odradzam!! goszczenia w tym rejonie ze swą Bunią :nienie:

Ku przestrodze tych użytkowników z okolic jak i samych Gliwic.

 

Pozdrawiam

 

Całkowita racja!! Omijać, omijać, omijac... Moje BMW grzało sie troszke, wymienil jakiś zbiorniczek i skasował 1000zl, a tak na prawde to chyba tylko odpowietrzył!!!!!!! Oszust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja bym chcial podzielic sie swoim pozytywnym doswiadczeniem - korzystam z serwisu BM Cars ul. Obrzeżna Północna 17 w Mysłowicach, maja duze doswiadczenie, dobre ceny i jakas taka mozliwosc, ze maja staly kontakt z BMW AG i jak sami czegos nie wiedza to moga sie u nich dowiedziec. Ceny tez sa niezle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się opinią o warsztacie BMCARS . Przyjechałem do nich gdyż podczas przesuwania przedniego fotela kierowcy zapaliła mi się kontrolka aribag . Kiedyś już taka sytuacja miała miejsce. Powiedziałem o tym mechanikowi lecz po podłączeniu komputera stwierdził ze to napinacz pasa bezpieczeństwa . Zaproponował wymiane ( napinacz miał kosztować coś około 400 pln. ) . Zrezygnowałem , pojechałem do innego warsztatu i okazało się że wytarczyło poprawić wtyczkę pod fotelem oraz wykasować błąd.

W związku z powyższym NIE POLECAM .

 

Wlasnie dzis odebralem swoja BeeMke po inspekcji II z BMCars. Mialem ten sam problem z kontrolka i zostalem poinformowany jak Ty ze jest to napinacz pasa bezp. Powiedzial ze koszt nowego w granicach 400zl, ale powiedzial tez ze moze to byc wina kabla pomiedzy kostka a siedzeniem (koszt nowego ok 15zl) gdyz jesli by to byla wina napinacza to by nei skasowal sie blad, a on poprawil te kable i blad skasowal. Inspekcja II zrobiona, zawieszenie zrobione, jestem zadowolony i jak najbardziej polecam BMCars w myslowicach przy ul. Obzeznej polnocnej (naprzeciwko gieldy sam.). Naprawde znaja sie tam na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem kolejna przygodę z BM Cars - montowałem immobilizer.

Cena urządzenia dobra - 60-100zł wieksza niz u pana Czesia w szopie.

Niestety zabawy było duzo gdyz chciałem porządne immo z atestem.

Podkresliłem iz zalezy mi aby w tym samym dniu odebrac auto - miałem ważnego klienta.

Założenie sie przeciągało wiec porzyczyłem samochód od kogoś innego a tu nagle - uwaga - o 22 dzwoni mi BMC ze auto gotowe i ze siedzieli po godzinach zeby mi to tylko zrobić w ten dzien - normalnie zakład do 17 !!

Niestety nie miałem juz z kim podjechac po auto - mam 25km w jedna stronę - to pan zaproponował ze wyśle po mnie pracownika samochodem !!!!!!

Nigdy jeszcze nie spotkałem sie z takim traktowaniem klienta - cos niesamowitego.

Jestem mega zadowolony i oczywiscie następna naprawa w BM Cars. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zaplaciles za nadgodziny i przyjazd :?:

 

Dałem ludziom spokój, sam odebrałem na drugi dzien rano, nie bede po nocach ciagał mechaników. Nie było żadnej dopłaty - wszystko w cenie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy Świętochłowicami a Nowym Bytomiem jest gośc który sie tym zajmuje, Robi bardzo duzo aut, daje atest na montaż. Większosc jest zadowolona, choc znam i takich którzy nie są. Ogólnie ja tez sie chyba tam wybiore. Pytałem jakis czas temu to komplet do e-90 chyba 450zł.

http://www.auto-sonar.com/przyciemnianie-szyb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktos moze zaklad ciemne-szyby.pl mieszczacy sie w Katowicach ul. Francuska 76A? Odpisali mi ze koszt przyciemnienia samochodu wyniesie 350 pln. Cena obejmuje folię dwuwarstwową o współczynniku odbicia ciepła co najmniej wynoszącym 60%. Dla porownania auto-sonar wycenil usluge na 400 zl. Ktory zaklad bardziej sprawdzony i pewny, a moze stosujacy lepsze rodzaje folii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a gdzie znajde jakiegoś sensownego lakiernika w okolicach Katowic, Chorzowa, Bytomia czy Rudy Śląskiej ??

 

 

Kochłowice droga na Rude Śląska tam za wypozyczalnia przyczep maja dobra lakiernie z komora nowy zaklad wybudowali nie pamietam nazwiska ale chodzi o Kołocza

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce obszyć kierownicę, gałkę zmiany biegów, fotel lub dowolny inny element w samochodzie, który można obszyć to polecam Tapexpress w Simoradzu k. Skoczowa (woj. Śląskie)

http://www.tapexpress.pl/

tel: 697-353-948

 

Profesjonalna robota, szybko i przyjemnie. Możecie powiedzieć, że poleca kolega od srebrnego bmw, może i jakiś rabacik się uda wtedy załatwić przy jakiejś konkretnej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zauwazylem dzisiaj na przedniej szybie dwa male "odpryski". Wygladaja jak male kropelki wody. Moglby ktos polecic jakis zaklad na slasku zajmujacy sie naprawa takich uszkodzen? Z gory dzieki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nikomu Moto-Klimatu w Katowicach na ul Warszawkiej tzn "pan Krystian".

Mialem zerwany pasek z klimy a stwierdzili awarię spreżarki. Za wymianę paska i rolki policzyli 630zł.

Chyba w ASO nie było by drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie, gdzie w okolicach Katowic można zrobić rozrząd? Zależy mi na pewnym warsztacie no i fajnie, żeby nie skasowali więcej niż warte jest moje E36 z '92 roku. ;)

Ja polecam warsztat bmw w mysłowicach. Jak jedziesz od reala w strone gieldy przetniesz tory tramwajowe to za 300m po lewej stronie masz stacje kontroli pojazdów, zaraz za nią skręcasz uliczkę w lewo i po prawej stronie bedzie warsztat. Robią same beemki i maja dobre ceny. Podaje ci telefon tam 501266292

I nie pomyl ich z mb-cars, który jest 500m dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.