Skocz do zawartości

żarówki bluevision?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. czy ma ktoś z Was zamontowane żarówki bluevision H1 Philipsa w E34. Jaki efekt ogólny i czy warto? bardzo prosiłbym o zdjęcia jeżeli ktos takie posiada! z góry dziekuje
Opublikowano
ja mam Vision Plus.. i je chwale;-) Poza tym 2 zarowki Vision plus koszują tyle co jedna blue... kumpel ma w seacie te blue, tez są ok;-) Kwestia gustu;)
Opublikowano
witam ja też mam założone żarówki bluevision H1 Philipsa i świecą tak jak trzeba z góry polecam
Opublikowano
mam zalozone i H1 i H7 blue, dlamie swiecą normalnie, tyle ze lapma ladniej wyglada, swiatlo bardzo biale, "mlodsze" :-)
www.auto-optima.pl
Opublikowano

A ja proponuje jednak rozbić świnkę skarbonkę i wrzucić ksenonki. Miałem blue vision, teraz mam ksenon.

Te blue świeciły napewno lepiej niż zwykłe, ale do ksenonów nie ma porównania. Ale jeśli już ksenon to o jak najniższej temperaturze, bo czym wyższa, tym bardziej są fioletowe i gorzej świecą.

Opublikowano
witam ponownie ja na swoich jeżdżę od lutego więc nie wiem od czego to zależy i jeżdżę do tej pory
Opublikowano

Witam.Ja polecam BlueVisiony...Miałem takie i w dzień może nie było widać takiej różnicy,jednak w nocy świeciły o wiele lepiej.

Hmm...Mi te żarówki wytrzymały bardzo długo(i nie wiem jak teraz bo auta już nie mam)i spisywały się bardzo dobrze.

pzdr

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
-Kiedyś zamontowałem przed wyjazdem do Chorwacji...musiałem zmienić na stare już na granicy z Czechami :D :roll:
Opublikowano
Ma ktos moze fotke jak wygladaja postojowki Blue Vision Phillipsa przy xenonie?Moje wygladaja slabo.A ledy to same problemy :mad2:

Pozdrawiam faraon72

aujourd'hui, demain, toujours BMW

http://images29.fotosik.pl/57/241caa6004072ad7.jpg

Zobacz moja Bunie http://bmw5er.pl/viewtopic.php?t=223

Opublikowano
jezdze na BlueVision H1 z pol roku i nic sie nie przepala itd. swieca ladnym bialym swiatlem, ciut dalej niz stare "no name". kupione na allegro razem z takimi samymi tylko, ze H4. te tez jezdza tyle samo u kumpla i nic sie nie dzieje. koledzy wyzej musieli miec pecha ze im sie tak szybko przepalily.
Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Opublikowano
a ja mialem blue vision i nie narzekalem ale zmienilem je na white vision i sa duzo lepsze tzn daja wiecej swiatla a we mgle jezdze normalni9a a na blue musialem stac....
Opublikowano

A ja polecam Vision+ Philipsa.

W poprzednim samochodzie na nich jezdzilem H4, i obecnie w e34 wsadzilem V+. Koszt 40 PLN za 2 sztuki. Swiatlo BIAŁE! (nie zadne xenononiebieskie jak np. w blue vision) przepieknie oswietla znaki, wyraznie ZAUWAZALNIE dalej swieca. Po prostu sa OK.

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.