Skocz do zawartości

E46 przyspieszenie ciągnie od 2000tys,obr


depeche

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .E46 320d sielnik M47.przebieg 190tys, Moze ktoś mi pomoże w takiej sprawie jak w temacie a mianowicie auto ma przyśpiszenie od 2000tys /obr . Jest problem z ruszeniem auto nie ciągnie trzeba dodać duuuuuuuuuuużo gazu żeby ruszyć w przeciwnym razie auto zgaśnie .Dodam jedynie że miesiąc temu auto miało naprawę pompy wtryskowej a bliżej streownika pompy ale po naprawie jeżdziło ok . Moze ktoś z kolegów z białegostoku poleci dobry zaklad do naprawy bmw . KTS nie pokazuje żadnych błedów .Od 2000 tys,obr auto lata ok .Dodam jescze że 3 miesiace temu zrobione zostały wysztkie potrzebne wymiany tzn. olej filtry . itp.

Czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ciągnie od 2000 wynika z charakterystyki silnika- wczesniej to porazka, no ale jak masz porównanie i mówiz że wcześniej było lepiej tzn ze sie coś pogorszyło faktycznie. Ktoś juz pisał, ze jak EGR zle działa to przy ruszaniu moze sie samochód dusić własnymi spalinami, szarpać a nawet gasnąc- odłącz EGR na chwilę i zobacz czy jest lepiej. Względnie mozna by sprawdzić po odkręceniu, czy sie jakoś dziwnie nie blokuje w pozycji lekko otwartej. Z tym ze to blokowanie sie jest raczej mało mozliwe biorac pod uwagę jaką siłę bez podciśnienia musiałem włozyć zeby lekko uchylić zawór!
Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyściłem dwa według wskazówek na forum po zdjęciu przwodu nie ma żadnej różnicy w pracy silnika ,ale przyszło mi do głowy czy mozna je zamienić miejscami na próbe moze to pomoże . ??? A czy jest ktoś z białego żeby miał taki sam sam e46 320d m47 . Moze by miał czas sie spotkać bym porównał jak u niego to chodzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.