Skocz do zawartości

Rzuca tyłem---pomocy


alpha

Rekomendowane odpowiedzi

witam i powiem ze nie mam już sił. Otóż w mojej beti 318i e-36 94 rok mam problem z tyłem samochodu chodzi o to że na małych nierównościach malutkich dziurach czy nawet na łączeniu dwuch różnych nawierzchni rzuca mi tyłem na prawo i lewo niezależnie od predkości nawet przy 30km/h .

Ale najdziwniejsze jest to że byłem na 2-óch stacjach diagnostycznych przeczepali mi zawieche przód i tył i nic nie stwierdzili, amorki wszystkie ok.tyleje,sworznie,drażki wszystko ok żadnych luzów byłem także u dobrego mechanika ustawiał mi zbierzność z przodu i dalej to samo,zmieniłem inne opony -to samo i nie słychać żadnych stuków puków--cisza.Może ostateczne wyjście to będzie geometria tyłu ?????????Jak sądzicie (Mówie o tym bo miałem kiedyś uszkodzony tył a dokładnie to było spotkanie z krawężnikiem uszkodzone:

-dolni wahacz

-łącznik stabilizatora i przegub

Jazda robi sie coraz bardziej niebezpieczna--------pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo w swojej bmce i byla to tuleja plywajaca, tez jezdzilem po znachorach i zaden nic nie wykryl, dopiero znajomy mechanik pierwsze co sprawdzil tuleje i byla do wymiany, teraz juz wszystko jest dobrze i nie buja tylem. tuleja mogla sie tylko wysunac a nie razleciec i to tez moze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przerabiałem temat , tuleje tylnych wahaczy tzw sillentblocki do wymiany , auto buja tyłem , szczególnie na deszczu czućbrak stabilności, na szarpakach ciężko to wykryć , bo prawie nie widać tych tuleji , koszt od 25-60 zł /szt. w zależności od firmy i zawieszenia, wymiana 50-100zł + po takim zabiegu obowiążkowo geometria tyłu :!:

Po wymianie auto prowadzi sie o niebo lepiej

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.