Skocz do zawartości

dach w cabrio - kosmetyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Heja

 

kilka pytań do - brezentowców :wink: :wink: :wink:

 

1. czym konserwować dach z materiału - dobre tanie skuteczne ???

 

2. Czy znacie kogoś kto odświeża impregnuje barwi dachy lub jak to zrobić samodzielnie ??

 

3. Czy macie jakiś pomysł na tylną szybkę - mam małe pęknięcie - nadaje się chyba jeszcze do klejenia - jak to zrobić w miarę estetycznie ??

 

4. Czy jest w okolicach Wa-wy - ( promień do 150 km) kto ma pojęcie o wymiance tylne szybki , regeneracji dachu etc

 

Podzielcie się wiedzą :doh:

 

Pozdro

:D Mario

Opublikowano

1. Ja używam do konserwacji impregnatu do materiałowych dachów kupionym w ASO, ale nie w bmw tylko audi bo jest w sprayu (pryskasz na suchy i czysty dach) dobry jest tez impregnat do namiotów ( też w sprayu) po w/w zabiegach dach nie przyjmuje wody (tworzą sie krople)

2. Co do barwienia na ciemniejszy to widziałem na ebay'u farbe do dachów cabrio powinna byc OK. A jesli chcesz tylko lekko ciemniejszy wystarczy go dobrze wyczyscic np kosmetykami z ASO lub sprawdzonych firm.

3. szyby nie skleisz idealnie - raczej tylko wymiana...mozna kupic używaną i wypolerować zestawem do plexi i plastików (patrz allegro, ebay.de itd)

4. przydałby sie ktos kto potrafi takie cuda: http://tinyurl.com/2er9yh

O regeneracji dachów itp poczytasz tez tutaj: http://www.cabrio-club.pl/viewforum.php?f=51

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Opublikowano

Nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie szyba była na zamek i wystarczyło kupic suwak i załozyc samemu:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41687

 

Jesli masz inaczej to najlepiej było by kupić samą plexi np na Allegro i zlecić dobremu tapicerowi żeby wymienił (wszył).

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu

A może zdrugiej strony

 

przecież szyby plexi wszywają w w brezent także do łodzi

 

kto gdzie i niedawno to robił

 

Pozdro

Mario

Opublikowano
zapraszam cie na www.cabrio-club.pl my z chłopakami to już tam cuda robiliśmy z naszymi bezdasznikami :)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
ja wczoraj wymieniałem tylnia szybe.mieszkam niedaleko wawy.wyszło super jesli chcesz sie skontaktowac to mój numer gg 547286 :D
Opublikowano
a i całkowity koszt wstawienia tej tylniej szybki di cabrio nie byl taki drogi.nie jest to co prawda oryginalnie zrobione ale koszty sa kilkukrotnie mniejsze a wyszlo bardzo ladnie.robila mi to tapicerka :wink:
Opublikowano

W Gdyni trzy lata temu facet od tapicerki samochodowej wymienił mi cały dach od e30iC. Do tego dachu wszył szybkę silikonową. Nie jest zupełnie 100% przezroczysta, ale za to jest zawsze miękka i elastyczna - czyli nie pęka.

 

Nie polecam go do końca, ponieważ jest bardzo niesłowny a poza tym nowy dach jest trochę za duży i już się ociera przy przednich szybach. Facet nie chce ani poprawić tej wady ani przyjąć reklamacji a więc nie polecam go.

 

Szybka silikonowa jest jednak bardzo dobra!

Uzależniony od 325iC

Zakochany w żonie

.....ja też jeżdżę E30 z wyboru!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.