Skocz do zawartości

Ile wchodzi oleju tak naprawde do 320i???


MalY-e36-coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pewnie pisano już X tematów o tym ale proszę o szybką odp bo coś nie mogę odnaleźć odpowiedzi a dzisiaj, za chwile chce kupić olej i nie wiem ile litrów, mam 5tke castrol GTX magnatec 10w40 i nie wiem ile jeszcze mam dokupić, pozdrawiam i proszę o odp :)
BMW for fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myślałem ze ok 7 litrów muszę mieć, za te 2 x po 1 litr zapłacę tyle co za 5tke :P no ale trudno :) dzięki! P.S. a chciałem sie spytać dlatego bo mój kumpel miał 2,0 w e30 i mówił ze mu 5 wchodziła i sie kłócił ze mną ze nie możliwe żeby do mojej weszło prawie 7, no ale nie chciało mi sie z nim dyskutować i powiedziałem ze jak zmienię to mu powiem niedowiarkowi :P
BMW for fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel się pewnie kłócił bo nie wiedział że do M50(52) wchodzi znacznie więcej. Kup może sobie drugą piątkę. Będzie na ewentualne dolewki i dużo taniej niż po litrze :wink:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem 2 x po 1 i zaraz ide wymieniać, niestety przydział na 5 litrowe sie skończył i przypadła mi tylko 1 w dobrej cenie:P A po drugie przymierzam sie do sprzedania, wiec dolewki potrzebne mi nie będą,a ogólnie nie dolałem ani kropli od poprzedniej zmiany, a na bagnecie przez 10tys km poziom spadł o ok 2-3mm :)
BMW for fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie pisano już X tematów o tym ale proszę o szybką odp bo coś nie mogę odnaleźć odpowiedzi a dzisiaj, za chwile chce kupić olej i nie wiem ile litrów, mam 5tke castrol GTX magnatec 10w40 i nie wiem ile jeszcze mam dokupić, pozdrawiam i proszę o odp :)

 

Witam!

Mi weszło 6,5L i jest tak troszkę poniżej maxa!

Jeśli będziesz chciał skasować kostki od oleju to połącz 7pin z pierwszym :) na 3sekundy i potem zaraz rozłącz! A jeśli oilservice to podłącz jeszcze raz te same piny ale już na 10sekund i po bólu! Robiłem to wczoraj i wszytko poszło pięknie!

PS mój jest rocznikiem 1994r nie wiem czy w nowszych nie było inaczej ale w starszych szło podobno tak samo :)

Pozdrawiam i życzę szerokości :D

Nie ważne gdzie ważne czym:) BMW- Będziesz Musiał Wyprzedzać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.