Skocz do zawartości

sekwencja stage 300 w e36 compact


Rekomendowane odpowiedzi

elo mam pytanie dotyczące instalacji gazowej

 

wielu "fachowców" polecało mi "stage 300" do mojego compacta

znalazłem zakład w tychach gdzie podobno zakładają ta instalacje za ok 2600zl ( cos tanio mi sie wydaje ) i jakoś dziwnie na nia mowia

cos jak by " kity stage 300" czy to sa takie same instalacje ??

 

2 pytanie to czy jak będę jechał to tam zakladac to na co mam zwrócić uwagę np znalazłem cus takiego ((( valtek żółte +reduktor landi renzo ))))

wszystkie stagi maja coś takiego czy trzeba im zwrócić uwagę na to zęby tak to zrobili i czy to jest coś lepiej niż normalne instalacja stage 300??

 

i ostatnie pytanie do KFASA widze ze masz zaklad w jaworznie za ile ty bys zalozyl tego staga 300 ??? bmw e-36 compact 95 r.

 

wkoncu po ponad roku na brynie zdecydowałem sie na gazownika i chciałbym żeby to wszytko bylo git bez plucia sobie w brodę ze zagazowalem moje slonko :-) wiec jak ktoś ma jakieś porady/przestrogi itp dla mnie chętnie wysłucham

 

z gory dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka sama jak w Tychach tylko oni moga zamontować staga 200 a powiedza Ci , ze masz zamontowanego 300 i tyle :mrgreen:

 

 

Jak nie masz zaufania do tego warsztatu to zapraszam do Mnie nie bedzie problemów a z Centrum Tychów do Mnie pod brame zakładu jest dokładnie 28 kilometrów wiec jakies 20 minut jazdy.

Jesli masz ochote to wpadnij do Mnie na warsztat a wszystko Ci wytłumacze bo zamontować może kazdy tylko nie kazdy potrafi właściwie wyregulować instalacje...

 

Tym bardziej, że cena montazu tej instalacji w Tychach u kumpla u którego zdobywałem doswiadczenie wynosi na dzień dzisiejszy 3000zł

Jest chyba najdroższy w okolicy ale nie potrafi sie odrobić razem ze swymi czterema pracownikami-ciekawe dlaczego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWAS A już montowałeś butle w koło w kopaciku ja ta tak zbiornik podwieszany 25 litrów ?

 

25 L podwieszany???

Gdzie takiego dostać na chwile obecna???

raczej 34L poj. całkowitej a wchodzi 26-28L

NIE MONTOWAŁEM ALE CO ZA RÓŻNICA-wiem, że bedzie nisko ale mamy praktycznie nie zmieniony bagaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

jezeli nie chcesz pluc sobie w brode nie zakladaj staga od razu ci mowie polska to jest dobra jedynie wodka za 3300 masz landi renzo o niebo lepsza instalacja nie ma z nia zadnych problemow naturalnie sekwencja a gaz zakladaja dobrze i tanio w jankowicach mozesz sobie nawet na raty rozlozyc

pozdrawiam

brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jezeli nie chcesz pluc sobie w brode nie zakladaj staga od razu ci mowie polska to jest dobra jedynie wodka za 3300 masz landi renzo o niebo lepsza instalacja nie ma z nia zadnych problemow naturalnie sekwencja a gaz zakladaja dobrze i tanio w jankowicach mozesz sobie nawet na raty rozlozyc

pozdrawiam

 

a na jakiej podstawie mówisz o stagu ze jest zły kumpel ma staga 300 w VW PASSACIE 2.3 V5 juz od roku i jest zadowolony jak wróce to takze napewno załoze STAGA 300 :twisted2: jesli jest dobrze załozony i wyrególowany to jest wszystko ok i cena konkurencyjna :)

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
oni moga zamontować staga 200 a powiedza Ci , ze masz zamontowanego 300 i tyle
jaka jest różnica pomiędzy nimi? Słyszałem że tylko metalowa obudowa w 300. Jak to jest w praktyce?

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Do 'cybek1984tychy". Widzę że mamy podobne autka. Też planuje założenie instalacji gazowej i mój gazownik doradził mi właśnie sterowaną na STAGu 300 gdyż jest on podobno szybki. Dodatkowo montować mi będzie listwę VALTEKa oraz reduktor ZAVOLI (ten do 150km chociaż i w mocniejszych silnikach podobno się świetnie spisuje). Mam w związku z tym pytanko czy mógłbyś sie podzielić swoim doświadczeniem odnośnie instalacji gdyż nie wiem jak nasze m44 się sprawuje po zmianie "zasilania". Może ktoś powiedzieć czy to dobra konfiguracja? Z góry dzięki za konstruktywną krytykę :twisted2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A więc moja ślicznotka została zagazowana;)Zestaw jak wyżej i do tej pory jeździ świetnie( 4 dni na gazie). Wymienić musiałem świece gdyż te stare były trochę już słabe ( były NGK są założone DENSO). Tak więc jeśli o mnie chodzi polecam STAGA300 wszystkim.Autko zachowuje sie tak jak na Pb. Tyle że tankowanie do pełna to nie bolączka dla portfela;)Zwłaszcza przy obecnych cenach paliwka :jawdrop: :modlitwa: Pozdrawiam :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.