Skocz do zawartości

TV podczas jazdy


jeromer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z forumowiczów zakładał do swojego E60 takie cuś:http://www.allegro.pl/item212652390_tv_free_bmw_e60_e63_tv_dvd_podczas_jazdy.html

Czy istnieje mozliwość "aktywacji " TV żeby dało się ją oglądać podczas jazdy.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam szło odblokować tv podczas jazdy po kombinacjach klawiszy ale do któregoś rocznika to działało pozatem nie ma to sęsu gdyż podczas jazdy sygnał TV jest gubiony poniewaz nie mamy tak silnych nadajników w polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździlem e38 z rozbokowana TV. Dało sie ogladac TVP2 w czesie jazdy;) A wiadomo, czasem, jak jakis meczyk jest w TV a czlowiek w samochodzie.. to i tyle wystarczy;)

 

Czlowiek naprawde czuje sie zaraz znacznie bezpieczniejszy na drodze gdy sobie uswiadomi, ze w nadjezdzajacym wlasnie z naprzeciwka aucie, kierowca zajmuje sie wlasnie regulacja obrazu TV lub w napieciu oglada kolejny odcinek "Czterech pancernych"... PARANOJA :jawdrop:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki... spokojnie. Przeciez nikt nie mówi zeby ogladac tv podczas jazdy. Ale pasażerowie mają wtedy wygode i bardziej to sie chyba wlasnie ich tyczy, te rozblokowywanie. Tyle ze kierowca czasem zerknie to nic zlego. Nie bójcie sie mnie na drodze:P Z reszta w mojej e34 nie ma tv;) heh;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki... spokojnie. Przeciez nikt nie mówi zeby ogladac tv podczas jazdy. Ale pasażerowie mają wtedy wygode i bardziej to sie chyba wlasnie ich tyczy, te rozblokowywanie. Tyle ze kierowca czasem zerknie to nic zlego. Nie bójcie sie mnie na drodze:P Z reszta w mojej e34 nie ma tv;) heh;)

 

Pasazerowie to maja wygodnie jak zainstalujesz rozsadne monitory na tylnej stronie zaglowkow z mozliwoscia sterowania TV/Video z tylnych siedzen.

Nie przekonasz mnie, ze program TV na monitorze w desce rozdzielczej nie ma zadnego wplywu na koncentracje kierowcy :nienie: :wink: Nawet jesli tylko "czasem zerknie"

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.. napewno masz racje Piotrek.. wiec przekonałes mnie zeby nie zerkac na tv;) Ale to jak bede mial autko z tv...heh;P Tak poza tym, to monitory z tyłu dla pasażerów to fajna sprawa. Chociaz ja lubie tez posluchac podczas jazdy dobrej muzyki.. i pasażerom też musi wystarczyc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy tv/dvd/navi zabudowana w konsoli przed lewarkiem w e34 tak zeby wyglądała jak oryginał eeh ! pewnie przez tydzień jeżdziłbym i oglądał zeby się na cieszyć a potem by mi przeszło Wyobrażcie sobie ten klimat w kabinie wieczorem ...
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy tv/dvd/navi zabudowana w konsoli przed lewarkiem w e34 tak zeby wyglądała jak oryginał eeh ! pewnie przez tydzień jeżdziłbym i oglądał zeby się na cieszyć a potem by mi przeszło Wyobrażcie sobie ten klimat w kabinie wieczorem ...

no to instaluj jak o tym tak bardzo marzysz pózniej jak sobie kupisz nie będzie tak cieszyć

są fajne sprzęty ale żeby miało wszystko w jednym to 10kzł widziałem fajną Alpinę z mapami,Kenwooda

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam owszem jest mało trzeba by usunąć popiołę itakie nie duże 16:9 idealnie jest skierowane w twoją stronę . Już nawet wystrugałem sobie taką wkładkę w to miejsce potrzeba mi traz palmtop asus do tego moduł telewizyjny trochę kabli ... jakieś użądzenie który prześle mi dzwięk do radia bo moja Alpinka nie ma wejścia audio (dobierałem ją pod względem barwy podświetlenia zgodnym z bmw. Nie przypuszczałem że mi odwali w dekiel żeby to rozbudowywać ) Zastanawia mnie tylko jak ja bede trafiał palcem w te małe ikony windowsa ???
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. chyba w zestawach z palmtopami dają takie "dlugopisy specjalne" zeby ulatwic w trafianiu w ikonki:D Ew. zawsze mozna dokupic;P Hmmm.. a jak juz zrobisz tą całą konsole, to bede wdzieczny jesli umiescisz fotki:D Chetnie zobacze jak to cudo bedzie wyglądało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. chyba w zestawach z palmtopami dają takie "dlugopisy specjalne" zeby ulatwic w trafianiu w ikonki:D

 

Debowy, litosci :modlitwa:

Probowales trafic kiedys takim "dlugopisem" w odpowiednio ikonke z odleglosci kilkudziesieciu cm w trzesacym sie samochodzie? To jest jeszcze bardziej absorbujace niz niz najciekawszy odcinek "czterech pancernych" :lol:

Ja ostatnio chcialem porownac wskazania seryjnej nawigacji ze wskazaniami TomToma (na PDA Trion z O2) w czasie jazdy... :worried: Skonczylo sie tym, ze na czas testu musialem posadzic zone za kierownica. W takich chwilach zaczyna sie doceniac zalety i-drive :dance:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniej palcem bo juz sobie wyobrażam przebitą matryce palmtopa rysikiem :mrgreen: . jak tylko będę miał pewność ze zadziała przekaz dzwięku do alpiny i opatentuje włączanie palmtopa po kluczyku to zabieram się za zaawansowany mątaż i będą fotki
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

 

Poczytalem troche na e60.net i wyglada na to ze sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy odlaczyc dwa kabelki i gotowe.

 

ponizej link:

http://forums.e60.net/index.php?s=&showtopic=32736&view=findpost&p=476498

 

moze ktos sie dokopie do tych kabelkow i wzbogaci relacje kilkoma fotkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... w sumie to bzmi logicznie, bo niby skad ma wiedziec ze samochod jedzie jak nie z sygnalu z predkosciomierza (jeden z kabelkow), lub czy samochod ma zaciagniety reczny (jak to w niektorych krahach trzeba zrobic zeby moc ogladac) ;) kwestia przeprogramowania to raczej na ktory czujnik ma reagowac lub przy jakiej predkosci wylaczyc obraz....

Chyba tam sam zajze i pokombinuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e39 mam taki "tv-free" wyglada to tak. wielkosc tego urzadzenia ok. 2x paczka zapalek. wpina się je pomiedzy wtyczke niebieska, a tuner tv. Czuje ze tak jak piszecie, to "urzadzenie" odcina jeden z kabelkow i to caly patent.

 

A jesli chodzi o jakosc ogladanego sygnalu to wcale nie jest tak ze tv gubi sygnal i nic nie widac. Np. u mnie miescinie jest lipa to mam tylko tvp1 i tvp2 ale jak jezdze po Polsce to ogladam tvn tv4 polsat i inne programy. W warszawie np. jest ok 6 programow wszystkie w doskonalej jakosci nawet podczas jazdy.

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e39 mam taki "tv-free" wyglada to tak. wielkosc tego urzadzenia ok. 2x paczka zapalek. wpina się je pomiedzy wtyczke niebieska, a tuner tv. Czuje ze tak jak piszecie, to "urzadzenie" odcina jeden z kabelkow i to caly patent.

 

A jesli chodzi o jakosc ogladanego sygnalu to wcale nie jest tak ze tv gubi sygnal i nic nie widac. Np. u mnie miescinie jest lipa to mam tylko tvp1 i tvp2 ale jak jezdze po Polsce to ogladam tvn tv4 polsat i inne programy. W warszawie np. jest ok 6 programow wszystkie w doskonalej jakosci nawet podczas jazdy.

A skąd masz takie zaczarowane pudełko? :)

I jeszcze jedno...

Koledzy, pytanie może banalne....

Jak ustawić parametry TV aby był dźwięk i kolory (E39 - panorama), wcześniej jeździł u krzyżaków i tamtejsze programy bez problemu, help :modlitwa:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.