Skocz do zawartości

Renowacja foteli i kanapy


alex-wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeśli chcesz to moge załatwić ci obszycie foteli ale jest to spory koszt i brak foteli w aucie na kilka dni ja zrobiłem u siebie w E30 welur koszt materiału to minimum 200-250zł oczywiście nie z byle czego. Za robocizne przy fotelu płaciłem 150zł ale warto było wyszło mi w sumie 800zł ale efekt niesamowity szukałem tapicerów ale jest tylko jeden w Półtusku i za fotel jeden powiedział mi 600zł a za komplet około 2000zł zalerzy od materiałua za skóre chciał 3000zł zdziercy i to mały zakładzik ale ceny wypas na allegro sie ogłasza gościu który obszywa tez skórą tylko tak perfekt z tego co widziałem za fotel 1200-1500zł. :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo drogo Ci tapicerzy sobie wołają. Ja robiłem skórę u siebie sam. Koszt to 400 zł całe kompletne wnetrze w e36 coupe. Kiedys juz pisąłem o tym na forum. Koszt skóry własnie to 400 zł i ponoć była to skóra samochodowa bo odkupiłem ja od gościa co maił robic w zabytkowym aucie ale samochud sprzedał i nie zdązył wykonac skóry.

Zuzyłem jakies 7 metrów kw. skóry.

Efekt jest super wszyscy co oglądali to myśleli że to fabryczna tapicerka a jezdżę już ok. roku i ze skóra nic się nie dziej oczywiście raz na ok. 2 miesiące idealnie wyczyszczona i zabezpieczona środkiem do pielegnacji skóry.

BMW to pełnia życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie robie cale wnetrze w E23 u tapicera na Pradze, w okolicach skrzyzowania Marsa i Plowieckiej. W ciagu tygodnia powinien skonczyc, to zdam relacje, czy jestem zadowolony. Na razie wyglada dosc profesjonalnie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie u mnie w galerii moja tapicerke(fotele, kanapa, boczki). W piatek odebralem auto od kumpla. Jest to EKO skora i koszt 1600zl. Wykonanie perfekcyjne. Ok 2000zl wyszlo by w skorze, ale mysle ze tej eko i tak nie zuzyje ;)

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maciejowicach koło Giełdy Słomczyn jest bardzo dobry Tapicer... zawsze jak przejeżdzałem to stoi po kilka autek z całej polski...

z cenami nie wiem... jakby ktoś był chetny moge załatwić namiar

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki to ci risto troche niedorobił

 

czego mi nie dorobil?? Co masz na mysli mowiac slowo boczki??

to ze taki material idealnie nie lezy nie znaczy ze sa niedorobione?? W sumie nie wiem co masz na mysli ze niedorobione.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.