Skocz do zawartości

E 92 Coupe - wrażenia po przejażdżce


desmos

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem okazję się przejechać nową coupejką z silnikiem 3 L MASAKRA biegi przy kierownicy i ten design.Zawsze twierdziłem że najpiękniejszym autem na świecie jest E-46 coupe i nowa szóstka ale nowa coupejka jest powalająca, przód i cała linia orqaz środek .Cena akurat tego egzemplarza to 27O kafli więc na razie kosmos ale warto żyć aby cos takiego przeżyc ....Nie mogę ochłonąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywca jeszcze nie widzialem :shock: ale na necie to kilka filmikow w ktorych w roli glownej bylo 335i i nowe m3 :mrgreen: to juz zobaczylem :twisted2: PIEKŁO. Ale ciekawy jestem jak wypada w porownaniu z audi rs4. ktore legitymuje sie tez silnikiem V8 i bodajze taka sama moca :?: :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan E91 wypada blado przy nowej coupejce, 2 drzwiówka ma inny przód bardziej agresywny i całkowicie zmieniony tył - będę miał na cały weekend ten samochód to podam odczucia z jazdy, a na razie cisnę te swoje 143 konie w jedynce :mad2:

 

a tak a propos może być jakis spocik zrobić bo coś cicho we Wrocku ostatnio a Ty polakosbanditos z olesnicy to masz rzut beretem przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E90 z tylem blackline (swiatla) i kola 18" /255 wyglada swietnie. Na poczatku tyl nie przekonal mnie w ogole a teraz po 3,5 roku wyglada coraz atrakcyjniej. Co do E92 - numer wiekszy od E46 coupe, ktora sie juz "pokryla kurzem".

 

A co do Audi - od A4 do A8 - optycznie wszystko takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E90 z tylem blackline (swiatla) i kola 18" /255 wyglada swietnie. Na poczatku tyl nie przekonal mnie w ogole a teraz po 3,5 roku wyglada coraz atrakcyjniej. Co do E92 - numer wiekszy od E46 coupe, ktora sie juz "pokryla kurzem".

 

A co do Audi - od A4 do A8 - optycznie wszystko takie same.

 

e92 coupe jest bardzo ladnym samochodem , a audi stalo sie w tej chwili to samo co kiedys z bmw , jak pod koniec lat dziewiedziesiatych w 1998 jak wyszla e46 to pisali ze wszystkie bmw sa takie same(e38,e39,e46), roznia sie tylko gruboscia jak przy krojonej kielbasie

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak a propos może być jakis spocik zrobić bo coś cicho we Wrocku ostatnio a Ty polakosbanditos z olesnicy to masz rzut beretem przecież

 

a no nie powiem.. popatrzylbym sobie na fajne wroclawskie autka :mrgreen: i nie tylko :twisted2: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.