Skocz do zawartości

co o niej sadzicie? e34


fst

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze to teraz mi juz wisi jaki silnik moze byc 2.0 moze byc 2.5 moze byc 3.5 tylko sie zastanawiam czy sie pakowac w v8 bo tak to r6 kazde oprocz diesla :) wazne zeby stan techniczny byl zadowalajacy jestem prawie zdesperowany juz :) no i musi byc klima i teraz wszedl nowy kaprys musi miec poduchy bo po dzwonie jaki mialem przed tygodniem bo wjechal we mnie nawalony policjant i spierdzielil :doh: to poduchy musza byc jednak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech zdjec widac, ze samochod istnieje w przyrodzie i niewiele ponadto.

Co do przebiegu - bardzo malo prawdopodobny, ale i tak najwazniejszy jest stan techniczny samochodu, a nie stan licznika.

Moze popros kogos z okolic Lublina o wstepne obejrzenie samochodu, a jezeli nikogo nie znajdziesz, to niestety, czeka Cie ewentualna wycieczka w ciemno.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś robi taki wał na przebiegu to jak wygląda reszta?

Odpuść sobie.

 

Ale dlaczego od razu z założenia zakładacie ,że przebieg był kręcony?

Czy każde BMW musi mieć ogromny przebieg, dla przykładu moja e34 M5 z 05.1994 ma oryginalny przebieg 176 tyś.km i jest to potwierdzone :!:

Ważne jest sprawdzenie stanu technicznego auta i dopiero wtedy weryfikacja przebiegu, a nie stwierdzanie od razu że przebieg jest kombinowany.

Jeżeli nie chcesz jechać na darmo do Lublina to spytaj kolegę Radka540, może za jakąś opłatą podjedzie bo ma niedaleko i sprawdzi auto a gwarantuję Ci, że e34 to on ma w małym palcu

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.