Skocz do zawartości

Brak abs i kilka innych problemow w E38

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Niedawno zakupilem 735ia w e38 z 99. Nie działa mi abs i kontrola trakcji. Pojechalem na kompa i okazalo sie ze czujnik na pompie abs ale czujnik ten wyglada na nowy i kable od czujnika byly izolowane od nowa co by wskazywalo ze ktos to probowal naprawiac. Co to moze byc? Do tego nie dziala mi ogrzewanie. Klima dziala jak najbardziej ale kiedy chce zwiekszyc temp nie grzeje kompletnie. Prosze o pomoc jesli ktos mial taki przypadek. Pozdrawiam Roberto

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Opublikowano

z czujnikiem to cholera wie... najlpeiej podjechać do dobrego elektryka i może coś wymyśli..bo tak przez opisy to bedzie trudno Ci pomóc...

co do ogrzewania... może układ zapowietrzony... albo lektrozawory...a możebyć też od nagrzewnicy... np.. brudna wsrodku... ( taki przypadek ostatnio spotkałem i w omedze wymienialismy nagrzewnicy z kuplem.... i grzeje )

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Opublikowano
obstawiam modul komputera.
http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Opublikowano
Miałem kiedyś identyczny problem w E39. Okazało się że do wymiany była pompa abs a dokładnie jej sterownik. Wymieniłem i wszystko działa :mrgreen:
Opublikowano
jaki był nr błędu

TS SERWIS diagnostyka i elektronika samochodowa


tel. 607 890 658

Opublikowano
  • Autor
Nie wyskakuje zaden nr błędu. i to jest najdziwniejsze. Ktos bardzo ladnie to zamaskowal laczac kontrolke abs z poduszkami wiec gasna razem :(

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Opublikowano

To dojscie przez forum raczej nie możliwe co i jak... podjechać... trzeba do kogoś... chocby z forum kto się na tym zna...

Skąd kupiłes takie auto... kombinowane:>??

Długo go masz... udeż do poprzedneigo właściciela

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Opublikowano
  • Autor
atuo kupilem w polsce. Wlasciciel ktory go posiadal twierdzi ze nic o tym nie wie. autko wyglada na bardzo zadbane i bezwypadkowe dlatego sie na niego pokusilem. Te mankamenty wyszly dopiero podczas uzytkowania. Mam nadzieje ze to nic powaznego a ktos polaczyl kontrolki by przed sprzedaza nic nie wyskakiwalo. W srode jade na serwis to sie wszystko okarze

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Opublikowano
  • Autor
Tak myslalem. Padł czujnik cisnienia przy pompie abs, z ogrzewaniem stawiaja na elektrozawor ale nie sa pewni. Dzis zauwazylem ze jak dam wentylator na maxa to przy tem do 22st dmucha mocno a powyzej powietrze nie leci do kabiny ale silnik slychac. Do tego przy sciance grodziowej sa takie 2 metalowe grzybki bosha i one sa ciagle gorace. Ma to cos z tym wspolnego???? Czy mial ktos z was taki przypadek??? Pozdrawiam

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Opublikowano
  • Autor
Tak myslalem. Padł czujnik cisnienia przy pompie abs, z ogrzewaniem stawiaja na elektrozawor ale nie sa pewni. Dzis zauwazylem ze jak dam wentylator na maxa to przy tem do 22st dmucha mocno a powyzej powietrze nie leci do kabiny ale silnik slychac. Do tego przy sciance grodziowej sa takie 2 metalowe grzybki bosha i one sa ciagle gorace. Ma to cos z tym wspolnego???? Czy mial ktos z was taki przypadek??? Pozdrawiam

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.