Skocz do zawartości

Te samochody możecie sobie darowac!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejne auto do odpuszczenia: http://motoallegro.pl/item256518532_zadbane_bmw_518_kombi_z_klima.html

Znajomy oglądał:

"Okazała się nie być tak wspaniała jak na zdjęciach, była mocno bita, lakier na błotnikach i masce miał wyraźnie inny idcień niz na reszcie, wnętrze dość "zuzyte", w paru miejscach rdza (np. gdzieniegdzie na progach czy na klapie bagaznika) :( w dodatku silnik sie poci i chodzi niespecjalnie równo."

A mogliśmy mieć kolejnego użytkownika BMW... :/

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
  • Odpowiedzi 105
  • Wyświetleń 24,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tu mamy najprawdopodobniej do czynienia z przestępcami/naciągaczami

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3714392

 

Kolega mnie poinformował o tym ogłoszeniu jakiś kwadrans temu. W tym czasie zdążył się dowiedzieć, że auto stoi w Niemczech i można sobie z nimi jechać po nie, oczywiście wpłacając najpierw zaliczkę. Nie wiem ile tej zaliczki, aczkolwiek podejrzewam, że ile by to nie było, do spotkania w celu wyjazdu po to auto z pewnością by nie doszło...

To są tylko takie moje przypuszczenia, subiektywne odczucia, możliwe, że wsio jest ok, a cena zaniżona o co najmniej kilkanaście tysięcy złotych w ogóle nie jest podejrzana/nie budzi wątpliwości.

To pewnie taki prezent z okazji zbliżających sie Świąt Bożego Narodzenia :duh: :mad2:

Pozdrawiam :wink:

DYLEMAT OKRUTNY MAM
Opublikowano

Szukam teraz E34 525 tds i mialem okazje w ten weekend obejrzec 3 egzemplarze. Na początek totalna porażka (wiem, że za ten rocznik za tę cenę to śmierdzi z daleka ale z czystej ciekawości, po telefonicznej rozmowie z właścicielem pojechalem): http://moto.allegro.pl/item260433198_e_34_za_mala_kase.html

Już na pierwszy rzut oka widać, że auto najpierw było berlińską taksówką a później Turek jeździł nią po kebaby do Turcji. W ogłoszeniu widnieje 201000 km... powinno być 2000000001!! :mad2: Porysowane, poobijane, siedzenie kierowcy to sama gąbka a tylna kanapa to... gąbka. Kierownica w połowie miała skórę a w połowie plastik. Klima jest ale nie działa. Nie rozpisuje się na jego temat - żeby to jeździło i wyglądało trzeba włożyć drugie tyle! :duh:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3728280

Na zdjęciach widać, że grzebnięte coś przy przodzie z prawej strony, przy bliższym kontakcie widać, że było uderzone i kiepsko naprawione. Na gumowych listwach na spodzie każdych drzwi są ślady farby, maska nie leży prosto... dobrze, że przynajmniej nie napisali w ogłoszeniu, że bezwypadkowe.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3593191

z każdej strony na praktycznie każdym elemencie podmalowane jakies odpryski. Auto ma w najlepszym przypadku 280000 km. Kiera wygląda jakby ktoś prowadził zębami. Fotel kierowcy oczywiście dziurawiec... Ogólnie jakbym już musiał coś brać to ten egzemplarz ale jest on ewidentnie podpicowany na sprzedaż a poza tym nie ma klimatyzacji.

 

Nie chciałbym żeby mi ktoś zarzucał, że sie czepiam do drobiazgów i sie nie znam, bo wiem dokładnie jak wygląda zadbane 15-o letnie BMW z przebiegiem 250000, bo sam niedawno takie sprzedałem (w zeszłym roku 3 miesiące szukałem zanim go znalazłem). Pozdrawiam i życze powodzenia wszystkim szukającym porządnej zadbanej Bawarki!

Opublikowano
Hmm...zrobisz test zegarów i wyjdzie,że ma przebieg 200tys. :lol:
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
Nie chciałbym żeby mi ktoś zarzucał, że sie czepiam do drobiazgów i sie nie znam, bo wiem dokładnie jak wygląda zadbane 15-o letnie BMW z przebiegiem 250000,

A wiesz ile takie kosztuje ? Ostatnio widziałem na giełdzie egzemplarz z Niemiec 1996 r. naprawdę super ładny z przebiegiem 220.000 (w środku prawie jak nowe) - cena 18.000 zł ("do negocjacji" krzyknął za mną właściciel gdy odchodziłem).

kiedyś


E32 730

E36 318

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.