Skocz do zawartości

zawieszenie - za wysoko stoi przod


dobrychlopak1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po kupnie mojego szczescia.. wymienilem natychmiast przednie amortyzatory bo byly wlasciciel przyznal sie ze jezdzilna 17'' felgach i wlecial w dziure.. kupilem bilsteiny i jestem zadowolony...

ale patrzac z boku tyl jest troszke nieproporcjonalnie podniesiony w stosunku do tylu.. tyl trzyma dobrze tazke nie ebde wymienial.. i mysle jak znizyc przednie zawieszenie.. myslalem o kupnie 2 sprezyn H&R,eibacha lub koni.. itd. ktoras z tych marek.

ale rowniez slyszalem ze czerwone sprezyny bede za sztywne i niebieskie sa ok..i mam powazny problem ..zaleyz mi na ZROBEINIEM TEGO.. satysfakcjonowalo by mnie obnizenie o 20 mm do 30 mm max. i nie chcem zeby przod stac sie zbyt sztywny i tez zeby ''nowy '' juz przod dobrze spisywal sie z oryginalnym tylem.

prosze o pomoc pozdrawiam wlascicielow bmw

... ps szukam tez jakies aukcji bo zaezy mi na cenie ale na alegro nic cekawego nie ma.. slyszalem tez ze od M-technik obniza o 20 mm ) i wiem czy musza one byc od sedana czy od coupe tez by sie nadawaly i jak to jest z silnikiem tez musi byc taki sam??? MOJE BMW TO BMW sedan 1.8i 1996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a ja mam zolte:) hehe, i autko stoi tak:

http://img266.imageshack.us/img266/8568/dscf22722cw2.jpg

ale to na 17, a ty masz jakie fele zalozone?

wczesniej mialem 16 i auto lezalo nizej niz teraz oraz ta szpara miedzy gorna krawedzia kola a nadkolem byla duza, jakos to niegralo razem ze soba.

napisz jaki masz rozmiar kol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinofree to co napisales jest bardzo istotne.. jestes pewny na 100% sedan i coupe - nie ebdzie roznicy ?

nie cchem sie wtopic .. :|

 

po raz kolejny dzieki za pomoc :)

 

ps saku.. dzis juz odtsawilem auto a jest ciemno jutro lukne i napisze..

pozdro

 

.. 205 / 60 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei,ja kupiłem sprężynki oryginalne od kolesia z coupe, a ja mam sedana na m-techu, tzn miałem, bo właśnie zmieniłem i wszystko gra, prócz amorów przód, są za krótkie ale i tak już trzeba było je wymienić ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,teraz ja mam pytanko,mam bmw 318ti,po zalozeniu 17 przod stoi dosc wysoko i chcialbym to zmienic wsadzajac inne sprezyny ale amortyzatory zostawiajac standartowe.prosilbymo podeslanie linkow z jakimis aukcjami.aha czy po zmianie sprezyn zawias bedzie duzo twardszy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.