Skocz do zawartości

Kolejna 3 do oceny


Mily

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2848427

 

chce jechac w poniedzialek obejrzec i ew kupic z przyjacielem dla niego, jego pierwsze BMW. Moze ktos zauwazy cos niepokojacego na co zwrocic uwage na zywo. Moze ktos zna ten samochod, moze ktos ogladal, bo mam tam wiecej niz 200 km. Z gory wielkie dzieki.

 

Niech M-power bedzie z wami :)

Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja że trochę krzywo poskładana. Oczywiście nie oznacza to że auto miało czołówkę z ciężarówką. Może było lekko puknięte i jakiś kiepski mechanik to poskładał. Radzę Ci jedź z kimś kto się zna i jest zaufany.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem blacharzem dlatego cenie takie wypowiedzi. Szukajcie dalej bo jak pojedziemy, pewnie w piatek, to trzeba wiedziec jak z kolesiem gadac. Kumpel wyslal mu maila, czy napewno bezwypadkowy. Narazie koles milczy. Zadzwonie sam i powiem ze jak bedzi einaczej niz mowi to daje kase za przejazd. Dzieki za konkretne info i czekam dalej
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem trochę krzywo przód złożony jak kupiłem - ale wiedziałem, że była lekko puknięta - jednak tam nie ma za dużej możliwości regulacji ustawień, więc pewnie podłużnica jest skrzywiona.

 

Samochodu to nie dyskwalifikuje oczywiście, ale jak sprzedający pisze, że bezwypadkowa i w oryginalnym wydaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisalem nie jestem blacharzem i ja nic nie widze krzywego :( Mozecie napisac mi dokladnie ktory element powinien byc polozony inaczej wzgledem innego i takie glupoty, bo jak juz ewentualnie pojedziemy to chce wiedziec o czym rozmawiam z kolesiem. Z gory wielkie dzieki za pomoc i wyrozumialosc,
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisalem nie jestem blacharzem i ja nic nie widze krzywego :( Mozecie napisac mi dokladnie ktory element powinien byc polozony inaczej wzgledem innego i takie glupoty, bo jak juz ewentualnie pojedziemy to chce wiedziec o czym rozmawiam z kolesiem. Z gory wielkie dzieki za pomoc i wyrozumialosc,

 

Maska powinna być równoległa do grila i leżeć równo z błotnikami, a wszystkie szpary symetryczne względem siebie powinny być równe. Tu szpara pomiędzy maską a grilem tworzy klin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownalem ze zdjeciami swojej i macie racje ze widac roznice w masce. Ale ogloszenie rzeczywiscie zniknelo. Moze wlascieciel sie przestraszyl, albo ma bardzo duzo do ukrycia. Dzieki za info

 

Wlasciciel odpisal na maila, ze jednak byla lekko uderzona z boku w przod . Tylko dlaczego w ogloszeniu jest napisane ze bezwypadkowa :liar: Tylko wsiasc w samochod, wziasc pale i dobic, niech sie nie meczy.

Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownalem ze zdjeciami swojej i macie racje ze widac roznice w masce. Ale ogloszenie rzeczywiscie zniknelo. Moze wlascieciel sie przestraszyl, albo ma bardzo duzo do ukrycia. Dzieki za info

 

Wlasciciel odpisal na maila, ze jednak byla lekko uderzona z boku w przod . Tylko dlaczego w ogloszeniu jest napisane ze bezwypadkowa :liar: Tylko wsiasc w samochod, wziasc pale i dobic, niech sie nie meczy.

 

Auto Wypadkowe/bezwypadkowe moze troche lektory przydalo by sie co niektorym...... powiem ze nie mam nic wspolnego z tym ogloszeniem ,definicja wypadkowy:

jesli Elemety zespolone z Karoseria sa wymieniane to swiadczy iz zostala naruszona Konstrukcja Pojazdu co moze wplywac na warunki jezdne.

Zespolony elemet Karoseri jesli w 40% byl uszkodzony i wyszpachlowany malowany to klasyfikuje sie jako Auto wypadkowe.

 

wszystkie podzespoly ktore sa przykrecane do elemetow stalych mozna wymieniac i Auto ma Nadal status bezwypadkowy.

w przypadku naprawy /przywrocenie pierwotnego stanu dla przykreconego elemetu klasyfikowane jest jako uszkodzenie blacharskie lecz Auto nadal ma status bezwypadkowy to samo tyczy sie Stalych elemetow ktore mialy mniej jak 40% uszkodzonej powierzchni.

 

Fakty :

uszkodzona podluznica: Szkoda Calkowita

Uszkodzony Slupek A/B/C i Dach wlacznie :szkoda calkowita

 

polemizowac mozna duzo na ten temat ile % uszkodzenia jest.

 

Wazne dla sprzedawcy auta jest to iz to ostatni Wlasciciel odpowiada Prawnie za stan techniczny pojazdu.Wprzypadku nie zgodnosci opisu ze stanem technicznym pojazdu wymienionego w umowie kupna/sprzedazy sprzedajacy podlega Karze pozbawienia wolnosci do Lat 8 jest stosowny Artykul KK.

wiec pozostaje nam jedno ze Kupujacy bedzie zawsze mial Racje a naciagacze beda mieli za swoje, wystarcz tylko znac swoje prawa.

 

Tak jak napisalem w przypadku cofnietego licznika mozna podac sprzedajacego do Sadu a Rzeczoznawca wyceni Autentyczna Wartosc Pojazdu i sprzedajacy wyrokiem sadu bedzie zobowiazany wyplacic odszkodowanie wynikle poprzez oszustwo no i jest tez na to odpowiedni KK.

 

czytam to Forum i jakos nie widze potrzeby pisania takich rzeczy bo 30% tematow i wartosc postow nic nowego nie wnosi w zycie Forum.

 

Opcja szukaj jest tak obszerna ze mozna znalezc wszystko a dublujacych sie pytan jest setki . Jestem Fanem BMW i bardzo chetnie sluze pomoca lecz nie raz pytnia sa tak banalne ze w wyszukiwarce pojawiaja sie jako pierwsze.

 

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.