Skocz do zawartości

Za mocne tylne hamulce???


BOSS881123

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam pytanie nie moge w miejscu spalic gumy poprostu tylnie hamulce mi zatrzymuja kola jak mozna zrobic zeby je poluzowac zeby bez problemu kola sie krecily w miejscu ??? WIEM ze palenie gumy to zło itp. ale ja prosze tylko o rade :) WIELKIE DZIEKI ZA INFO
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki .Spalic laczka do da sie nawet maluchem.Moze masz dobre opony i ciezko.Ja mam 1,8i i pale bez problemu ale przy skreconych przednich kolach,jak mam na wprost to gorzej (z hamulcem jeszcze nie probowalem mieszac).Potrenuj sobie na mokrym ,musisz wyczuc w jakim zakresie obrotow uda ci sie zamieszac
Kocham moja Czarnulkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

boss881123 złodzieju, jak myślisz ze odpuszczę ci te 280 pln to się mylisz !!! oddaj mi moją kasę!!! Na części już nie będę czekał !!!

 

Uważajcie na tą świnie - jego nick na allegro HUDINI-GARAGE i boss881123 (konto zawieszone). sprzedał mi gril do e36 i parę innych części wpłaciłem mu kasę przed świętami i do tej pory brak dostawy, zero kontaktu. macie ZŁODZIEJA na forum.

 

pzdr.

depech (depech1 - allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boss881123 złodzieju, jak myślisz ze odpuszczę ci te 280 pln to się mylisz !!! oddaj mi moją kasę!!! Na części już nie będę czekał !!!

 

Uważajcie na tą świnie - jego nick na allegro HUDINI-GARAGE i boss881123 (konto zawieszone). sprzedał mi gril do e36 i parę innych części wpłaciłem mu kasę przed świętami i do tej pory brak dostawy, zero kontaktu. macie ZŁODZIEJA na forum.

 

pzdr.

depech (depech1 - allegro)

 

Forum to nie miejsce na tego typu sprawy. Zgłoś sprawę na policji a potem staraj się o zwrot straconych pieniędzy (do 500PLN).

Przy oszustwie internetowym nie ma niskiej szkodliwości i nawet za kilka złotych oszuści dostają spore kary.

http://images.spritmonitor.de/353206_2.png

353206.jpg?stamp=1263766861 795500.jpg?stamp=1505496641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luzny- masz racje ale forum to też miejsce w którym powinniśmy się ostrzegać przed i tępić takich typów. Btw. allegro zwraca do 500 ale jak jest normalna licytacja a ja dałem się namówić na aukcje za 1 pln żeby koleś prowizji nie płacił (tu można jeszcze tą aukcję zobaczyć http://allegro.pl/item857263405_czesci_bmw_grilll_listwy_mieszek.html)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Co się dziwicie gościowi skoro ma taki poziom inteligencji że kupuje beemke z tylnym napędem a chce startować jak golfem na ręcznym :duh: :lol: .Gdyby zrobić konkurs na najgłuprzy temat na tym forum to gość jest bezkonkurencyjny. :mrgreen:
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.