Skocz do zawartości

Jazda zimą.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będzie wyglądała jazda zimą po nieodśnieżonych drogach z miską olejową na wysokości około 10-12 cm oraz tłumikiem środkowym na podobnej wysokości? Ciekawe czy będę zostawiał dwa ślady czy będę odśnieżał pomiędzy nimi. Nie wiem co z tym zrobić, nie chce wymieniać sprężyn i amorków, będę musiał kupić jakieś wysokie zimówki typu 195/70 R14 :duh:

 

Zapewne wielu z Was ma przyglebione BMKi, jak się jedzie tym czymś zimą? Słychać non stop jak podwozie jest myte śniegiem?

Opublikowano

Na niedśnieżonych drogach będziesz przycierał podwoziem.

Ot taka już wada obniżonego samochodu :wink:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Opublikowano
ja tez mam obnizone autko i niestety tre po sniegu tam gdzie nie jest obnizone a ma opony zimowe 185/65/15 :duh:
Niech MOC bedzie z Toba!!!
Opublikowano
Ja też obcieram spodem albo spycham zderzakiem śnieg jak jest słabo odśnieżone albo jak są bruzdy. Śnieg to jeszcze nic, gorzej jak są koleiny a na środku lód. Nie ma jednak tragedii, da sie jeździc tylko trzeba sie przyzwyczaic. :cool2:
Opublikowano

ty to masz jednak pawel problemy :lol: :lol: :lol:

do zimy jeszcze ponad pol roku a ty juz walisz z nudow takie tematy.

z tego co wiadomo to masz teraz letnie 14" , jak zalozysz zimowki to sam profil podniesie ci sporo bete do gory, jak sie obawiasz to zalatw sobie komplet 15" na zimowkach i po klopocie.

poza tym do zimy postaraj sie kupic juz zwykle seryjne springi i po klopocie, montaz pod domem okolo 1-2 godz czasu ( z kumplem i paru browarach).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.