Skocz do zawartości

Co myślicie o BIGAS do e34 525i


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będę pierwszy co założy LPG BIGAS do auta. Myślę, że do E34 525i z 93r nie ma, aż takiego znaczenia instalacja. Jest to starszy silnik i czas wtrysku nie ma takiego znaczenia jak przy nowszych samochodach. A może się mylę? Poza tym mam kompletną instalację lekko używaną za 400zł z butlą i chyba nie będę się zastanawiał czy dołożyć 1150zł na STAG 300. Nowa STAG 300 to koszt 1550zł na 6 cylindrów + butla. Montażu nie liczę bo szfagier na zakład montujący instalacje LPG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do E34 525i z 93r nie ma, aż takiego znaczenia instalacja.Jest to starszy silnik i czas wtrysku nie ma takiego znaczenia jak przy nowszych samochodach.

Mylisz się...Do BMW tylko sekwencja.Mój znajomy mimo iż miał starszy silnik(Ty masz już nowy-24V),założył jakiś gaz za 2000tys(:duh:) i miał same problemy.

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty rowniez sie mylisz. ja jezdze prawie 2 lata na 2 generacji i zadnych problemow nie mam. bardziej istotny jest sposob montazu instalacji niz to jaka ona jest, co prawda sekwencja wiele wybacza, szczegoolnie braki wiedzy instalatorow, ktorzy w wiekszosci przypadkow, poza paroma wyjatkami sa po zawodowce i pracuja za 1000zl , wiec sie nie dziw ze tak jest. 90% instalatorow nie wie co i jak, nie ma pojecia o zjawiskach fizycznych tu wystepujacych i postepuje scisle wedlug wytycznych wydrukowanych na kartce a4. to zalosne ale prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty rowniez sie mylisz. ja jezdze prawie 2 lata na 2 generacji i zadnych problemow nie mam. bardziej istotny jest sposob montazu instalacji niz to jaka ona jest, co prawda sekwencja wiele wybacza, szczegoolnie braki wiedzy instalatorow, ktorzy w wiekszosci przypadkow, poza paroma wyjatkami sa po zawodowce i pracuja za 1000zl , wiec sie nie dziw ze tak jest. 90% instalatorow nie wie co i jak, nie ma pojecia o zjawiskach fizycznych tu wystepujacych i postepuje scisle wedlug wytycznych wydrukowanych na kartce a4. to zalosne ale prawdziwe.

 

 

Ale Jak Ja bym wsiadł do Twojego auta i zaczoł nerwowo operwować pedłem gazu to nie ma takiej opcji, żeby auto nie strzeliło.

Pozatym jak sypnie Ci sie któras cewka zapłonowa to auto strzela nawet na sekwencji. :mrgreen:

Przerabiałem to w swojej 525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.